Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért foglalkozna...

A jobbikosok miért foglalkoznak annyit a holokauszttal?

Figyelt kérdés

Már évek óta ezen megy a vita. Egy józan ember képes megállapítani, hogy az acsarkodásnak soha nem lesz vége, mindkét félnek vannak erős érvei.

Viszont a jobbikosok sokat nyerhetnének a dologgal, ugyanis a holokausztról alkotott véleményük az egyik oka annak, hogy összemossák őket a nácikkal. Tegyük fel, hogy kijelentik: "Oké, mi nem hiszünk benne, de túl sok energiánkat emésztette fel, ezért a továbbiakban nem kívánunk foglalkozni a témával."


Mondjuk egy fél év múlva már nem "náciznák" a Jobbikot, illetve nem lenne annyira ellenszenves egy csomó embernek.



2012. febr. 1. 16:35
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
91%

ma 19:24


Aki bármilyen szempontból kritizálni meri a jobbikkot vagy annak szimpatizánsait az egyből antimagyar, hungarofób, magyargyűlölő? Komolyan ez vicc, sőt torzan ironikus, egy groteszk. Szinte már teljesen megegyeztek az általatok oly gyűlölt, rettegett, mindenhol antiszemitát kiabáló zsidóképpel.

2012. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 Sz1u ***** válasza:
93%

18:29


Egy háborúban valóban vannak áldozatok, de a holokauszt az ártatlan civilek barbár nagyüzemi vágóhídi lemészárlásáról szól!


[link]

2012. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagy tévedés.
2012. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
0%
Szlu, te amúgy hiszel az ufókban is, nem?
2012. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 Sz1u ***** válasza:

20:10


Mer' te az vagyol'?


Egyáltalán tisztában vagy vele, hogy mit jelent az UFO?

2012. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim válasza:
17%

"Menj el egy jobbik tüntetésre, zsidózás cigányozás stb... "

Te voltál már jobbik tüntetésen? Én még nem és a szavaidból ítélve te sem, úgy hogy a vakvilágba ítélkezel, anélkül hogy körbe néznél. "Ezek az emberek minden zsidót és cigányt gyűlölnek, legalábbis a jó részük nem válogatnak, nem differenciálnak." Ja mert te ismersz minden jobbikost(mind a több százezer szavazót). Tudod hogy hangzik amit írsz, mint egy antiszemita akinek negatív képe van mondjuk a zsidókról, te is pontosan ilyen ember vagy, csak te egy pártra voksolókat gyilkosozol és nácizol le.

"Az egész politikai ideológiájuk (ha lehet ezt így nevezni) zsidó összeesküvés elméletekre épül." Én még soha nem halottam jobbikos politikustól hogy zsidózott volna, sőt tagadják hogy antiszemiták lennének, akkor meg honnan veszed? Ha csak az atv-t nézed akkor nem csoda. Egyébként ja vannak rasszista szavazói a jobbiknak(és ők a neten szeretnek hangot adni a nézeteiknek),de ebből nem kell általánosítani. Egy másik példa Magyarországnak rengeteg zsidó ember ártott, de attól még nem lesz minden zsidó rossz és hazaáruló. Szerintem.

2012. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg a gyakorikérdésesek többet foglalkoznak a Holokauszttal mint a szélsőjobb összesen.

A Főzőtopik kivétel :PP

2012. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 Sz1u ***** válasza:

20:27


Mit keres a szélsőjobb a "Főzőtopic"-on? Mit főztek ki már megint? :P

2012. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
88%

"Én még soha nem halottam jobbikos politikustól hogy zsidózott volna, sőt tagadják hogy antiszemiták lennének, akkor meg honnan veszed?"

Nem is fognak nyíltan zsidózni , arra ott van a kuruc.info és a szentkoronaradio.com.

"Te voltál már jobbik tüntetésen? Én még nem és a szavaidból ítélve te sem, úgy hogy a vakvilágba ítélkezel, anélkül hogy körbe néznél."

Voltam már jobbik tüntetésen, sőt itt nálunk a 15. kerben is összegyűltek párszor a jobbikosok, ha ezerszer nem hangzott el, hogy mocskos zsidók büdös cigányok akkor egyszer sem. Mellesleg, ha őszintén válaszolni akarsz magadnak arra a kérdésre, hogy vajon szerinted a zsidóknak vannak e világuralmi törekvéseik.....

Volt egy felvétel a neten, a vonával, nagyon tanulságos volt számomra. Úgy kezdte a beszédét, hogy sokan azt mondják zsidó vagyok, hát be kell jönni a férfi mosdóba , és meg kell nézni, hogy nem. Namármost, akit egyáltalán nem érdekel a zsidózás téma, az miért mond ilyet, ha nem utálja a zsidókat, akkor miért zavarja, hogy zsidónak nézik. Kár , hogy nem emlékszem rá de novák elődnek volt egy aranyos mondókája, valami rím amikor kint voltak az Alföldi Róbert elleni tüntetésen annak is az volt az értelme, hogy ők nem zsidók, hanem magyarok. De miután kipattant a "botrány" a Nemzeti Színházzal kapcsolatban érdekes módon a jobbikhoz köthető médiumok egyből a vélt vagy valós izraeli kapcsolatait kezdték boncolgatni az Alföldinek. Ha nem antiszemita a jobbik, akkor miért foglalkozik olyasmivel, hogy kinek milyen izraeli/zsidó kapcsolatai vannak?

Na ennyit arról, hoyg a jobbik nem antiszemita.

2012. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:
36%

kuruc.infot nem a jobbik szerkeszti, sőt sokszor rendesen oltják is a őket.(a másik oldalról nem tudok semmit sem) Novákos dologra emlékszem(azt hiszem az origon láttam) abban rímben valami olyasmit mondott, hogy nekik Jézus a tanítójuk míg alföldinek Mózes, ez inkább bunkoság mint sem sem meg dönthetetlen bizonyíték arra hogy neonácik(bár lehet hogy rosszul emlékszem). Vonárol baloldali újságok írták hogy igazából zsidó miközben nagy kereszténynek mondja magát, ez is bunkoság volt amit mondott, de ez sem bizonyíték.

Mutass egy cikket ami tényleg a jobbikhoz köthető és zsidózásról szól, lehet hogy van ilyen, én jelenleg nem tudok róla.

2012. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!