Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért foglalkozna...

A jobbikosok miért foglalkoznak annyit a holokauszttal?

Figyelt kérdés

Már évek óta ezen megy a vita. Egy józan ember képes megállapítani, hogy az acsarkodásnak soha nem lesz vége, mindkét félnek vannak erős érvei.

Viszont a jobbikosok sokat nyerhetnének a dologgal, ugyanis a holokausztról alkotott véleményük az egyik oka annak, hogy összemossák őket a nácikkal. Tegyük fel, hogy kijelentik: "Oké, mi nem hiszünk benne, de túl sok energiánkat emésztette fel, ezért a továbbiakban nem kívánunk foglalkozni a témával."


Mondjuk egy fél év múlva már nem "náciznák" a Jobbikot, illetve nem lenne annyira ellenszenves egy csomó embernek.



2012. febr. 1. 16:35
1 2 3 4 5 6
 41/52 Pro Patria ***** válasza:

"Demaógia 1: "Délvidéken több tízezer civil lemészárlása" - mint tudjuk, az vérbosszú volt a magyarok által 3 évvel korábban elkövetett tömeggyilkosságért"

1) Ahogy írtad is, kb. tízszer annyi ember lemészárlásáról van szó.

2) Akkor ott partizánrazzia folyt (nézz utána, heti hány partizántámadás volt a délvidéken a razzia ellőt, hivatali épületek, csendőrlaktanyák, civil(!) lakosok, templomok ellen!)

3) A jugók ártatlan civileket, gyerekeket, nőket mészároltak le, pusztán származási alapon.


Ja, és a magyarokat (és németeket) kollektíven bűnösnek kimondó és jogfosztó Benes-dekrétumok? A Székelyföldi etnikai pogromok?... Hogy tovább menjek:)

Persze, ha zsidókról van szó, az mindig "más".


"míg a holokauszt áldozatai nem támadtak meg, nem öltek meg senkit. Egy kalap alá venni DEMAGÓGIA."

- Így van, többségében ártatlanok voltak. És Kambodzsában, a Holodomorban, az örmény népirtásban, Búr háborúban, Ruandában, vagy a több millió bengáli ember éhhalála a brit gyarmatokon? Ott kik haltak meg?

Persze, az nem fontos, mert ők nem tartoznak a kiválasztott néphez. Az álszent, média által manipulált "mély érzésű embereknek" meg elég, ha megkoszorúznak egy holokauszt-emlékművet havonta…hetente…naponta.


"Demaógia 2: "Az amerikaiak tudatos bombázása civilek ellen

-> mindenesetre ellenséges területet bombáztak"

- Civileket bombázni akkor is háborúsbűn. (És hol vagyunk mi még az atombombáktól sújtott Japántól, ahol – megint hangsúlyozom, bár ezen „átcsúsztál” – nem katonai célpontokta, hadseregcsoportosításokra, védvonalakra, nagy depókra, hanem civil nagyvárosokat pusztítottak. Persze, az igazság a győzteseké:)

De hadd mutassak be egy példát! Vitéz Molnár Lászlót hadnagy, aki haláláig a legeredményesebb magyar pilóta volt, miután sérült gépéből katapultált, az amerikaiak ejtőernyőn függve(!) lőtték agyon! Ez a nemzetközi jog szerint nem más, mint hadifogoly kivégzése! És ne gondold, hogy ez egy elszigetelt eset volt, mert azon a bevetésen (és több másikon is) még más pilótáknak is ez a sors jutott!

Az amerikai vadászpilóták - ellenséget nem találván eleget - a civil vonatokat, és a földeken dolgozó embereket géppuskázták!


Ellenben Tóth Lajos hadnagy, mikor katapultált, és a korábban általa lelőtt pilóta mellett ért földet, megóvta őt a lincselni induló lakosoktól.

Adolf Galland, mikor parancsba kapta, hogy az ejtőernyőn függő amerikai pilótákat lövesse le (ne felejtsd, náluk ez bevett gyakorlat volt!), megtagadta, mondván, hogy ez mind írott, mind morális értelemben törvénybe ütközik.

Hát ilyenek voltak ezek az áldásos amerikaiak.


"annak az országnak területét, mely nemsokkal korábban Anglia ellen hajtott végre terrorbombázást"

- Mi?!! Magyarország??? Ember, inkább nem is mondok semmit, mert kimoderálnak...


"Drezda stb emlegetése a holokauszttal szemben, melynek során saját állampolgáraikat is gyilkolták, megint demagógia."

- Jah, minden az, mert a holokauszt az szent tehén.:) Az különleges, embertelen, igazságtalan, és egyedülálló, mindenek felett...


"Demaógia 3: "A szovjetek által elhurcolt ..."

-> Magyarország 1941-ben hadat üzent a szu-nak."

- A Szu. legfeljebb egy éven belül lerohanta volna Európát. És ez nem találgatás, történelmi tény, Sztálin beszédei, hadikészültségi jelentések, és írott/tárgyi formában is bizonyított csapatösszevonások voltak, ma már elismert dolog a történetírásban.

Plusz: civileket hurcoltak el százezer számra rabszolgáknak, nőket, gyerekeket, öregeket, mint "hadifoglyok".

De ez sem mérhető egy zsidó halálához. Felfordul a gyomrom, amikor valaki ilyen képmutató módon játssza a mély érzésű emberjogi harcost, miközben meg minden más "nem számít". Hogy miért? Mert a média ezt sulykolja. A holokauszt a legszörnyűbb dolog a világon, aki jó embernek akar mutatkozni a társadalomban, az szólaljon fel ellene, ha csak módja van rá. A megfelelési kényszerrel küszködők pedig kapnak is rá.

Az, hogy ez nem egyedülálló eset volt a történelemben - hagyjuk, felejtsük el, ne rondítson bele a képbe...


"Két magyar hadsereg harcolt ellenük, voltak magyarok Ukrajnában nemcsak harcolni, megszálni is, partizánvadászni is és állítólag nem mndig úgy viselkedtek, mint az Irgalmas Nôvérek."

- Hűha. Háborút mertünk vívni. Ez elég ok az ország lakosságának rabszolgamunkára való hajtására. Bezzeg ha a nácik csinálják, az barbárság.

Na ez az az undorító kettősmérce, amitől hányok, ha a magadfélékkel találkozok.

Mások talpát nyaló, a tömegszuggesztiónak eleget tevő, saját nemzetük érdekeinél másokat előrébb helyező, opportunista alakok...


"A zsidók kinek üzentek hadat, kit szálltak meg, kire vadásztak? ( Ami pl Magyrországot illeti, a magyar iparnak sokkal nagyobb hányadát hozták létre, mint a számarányuk, országépítô munkájuk elismeréseképp deportálták ôket.)"

- De azért jól meg is károsította egyik-másik a hazánkat:) Mint a Fuggerek, akik konkrétan kifosztották a felvidéki rézbányákat potom áron, vagy Szerencsés Imre, aki elsikkasztotta a pápai támogatást a mohácsi csata elől.

És nem változott azóta se semmi, Sukoró, Törökbálint, Club Aliga, Hunvald-ügy, Hagyó-ügy...


"a zsidók az utolsó menórát is elszámoltatták, de mi mikor kaptuk vissza akár a törökök, akár az oroszok által elhurcolt kincseinket?"

"A törököktôl ugyanannyit katunk vissza, amennyit a zsidók a spanyoloktól, portugáloktól. Az oroszoknak - mint már említettem, mi üzentünk hadat, mi támadtuk meg ôket."

- Akkor milyen jogon is vitték vissza az elhurcolt kincseket a franciák? Ők üzentek hadat Németországnak.

Megint a kettős mérce, és a saját nemzeteddel szembeni alázkodó önostorozás, hogy ezzel tetszelegj azoknak, akik ezt várják el tőled...


"Ez az összehasonlítás megint demagógia a javából."

- Inkább az, amit fentebb olvashatunk tőled, mint rámutattam!

Lehet, akinek hézagos az ismerete a témáról, benyeli a dolgokat, az egyoldalú szövegelést, de velem ezt nem tudod eljátszani.


"ha a RABLÓGYILKOSSÁGÉRT fizetnek JELKÉPES kárpótlást, akkor a vert agresszor háborús vesztségeit is térítsék meg - elképesztôen arcátlan izléstelenség."

- Jelképes kárpótlást:D Na ezen jót nevettem! Mintha egy ingyen kupont kaptak volna a mekibe:D

Még ma is kapják a dollármiliókat, ma is "kerülnek elő túlélők". Vagy huszadik rokonok.

Egy háborúban mindig vannak olyan áldozatok, akiknek semmihez semmi közük nincs. Ez a zsidókon kívül senki számára sem volt meglepő. De ha ők kijelentik, hogy "márpedig aki egy zsidót megölt, annak bűne nem évül el", és valóban: 70 év után is keresik az utolsó kis senkit is, aki valaha pisztolyt mert emelni egy "kiválasztottra", a legkisebb suhancokat is, de a tízezernyi székelyt lemészárló, etnikai tisztogatásokat rendező románoknál szó sincs ilyenről. A világ nem is tud róluk, hisz gójok. Hollywood-ban meg tudjuk, kik rendezik a filmeket;)


"Hogy világosabb legyen: "1945-ben az ország vagyonának ... 40%-a veszett el!" Ezzel szemben...

Érted, öcsisajt? Nem 40%, az egész!!!"

- Jah, hogy itt már mégis verseny? Tudom: ha igazán bosszúságot akarsz okozni egy zsidónak, vedd el a hosszú évek kemény és áldozatos uzsoráskodásából, pénzváltásából, kamatos kamatokból nehezen összekuporgatott pénzét:D

Már Jézus is ezzel húzta ki náluk a gyufát anno...


"Ami a többi eladat illeti, a zsidókat Magyarországon gyömöszölték puskatussal marhavagonokba, lôtték a Dunába, lôtték halomra óvóhelyeken, kórházakban stb, a magyar zsidóknak, de a magyaroknak elsôsorban EHHEZ van közük, és az elkövetett gaztetteket nem teszi meg nem történtté, a gazságot nem enyhíti, hogy napjainkban mások innen sokezer km-re hasonlóka követnek el."

- Mert Józsi bácsi, vagy a szomszéd kislány, Marika, esetleg a dédanyukám, aki az oroszok elől bujkálva tüdőgyulladásban meghalt, ők miben bűnösök? (Gondolom, neked "máshol" haltak meg hozzátartozóid.)

Érdekes, itt már megy a kollektivizálás, de visszafele mekkora a felháborodás "mások" részéről...

Mellesleg a Horthy vezette Magyarország a legbiztonságosabb hely volt a zsidók számára, nem véletlenül voltak jelen az általa megmentett zsidók Horthy újratemetésén. A Duna-parti kivégzések, stb, a nyilasok idején voltak. A Sztójay-kormány felállítását Hitler erőszakolta ki.


"Csak nagyon halkan és zárójelben jegyzem meg, hogy amikor azt mondták, hogy ahelyett, hogy Izraelt ekézik, amiért a terroristák beszivárgását igyekszik megakadályozni, foglalkoznának inkább az általad épp említettekkel, nos, akkor arra mondtad, hogy demagogia."

- Jaj, látom már, te MINDEN tekintetben Izrael pártját fogod, akkor is, amikor foszforbombákat dob iskolákra.:) Érdekes módon Izrael turisták által nagy kedvvel látogatott ország, senki nem érzi ott magát veszélyben a Hamasztól. Ellenben Palesztinában... Ahol a terroristákat (tudod, mint amik Rákóczi kurucai, vagy az '56-os srácok is voltak) bombázzák...


"A Gulág-ról nem is beszélek ...

-> Te nem, de hol itt, hol ott hetente legalább egyszer mindig szóbakerül."

- Tán sajnálod? Rossz fényt vet Marxra, Engelsre, Leninre, Rosenfeld Mátyásra, Kohn Bélára, vagy a Tanácsköztársaságra?

(Bár ez utóbbi igazságtalan volt, elismerem, a húsz tagjából csak tizenkilenc volt zsidó, egyik nem volt az.:)


"Legviccesebb az egészben, hogy végül magad is ekhiszed, hogy a zsidók megtervezett, iprszerû, nagyüzemi irtása azért volt jogos 1944-ben, mert Drezdát bombázták '45-ben, vagy mert a Vörös Kmerr 1975-ben, vagy mert nemrég Darfurban."

- Ki mondta, hogy jogos volt?? Azt mondtam, hogy rohadtul nem volt annyira egyedülálló, mint amilyennek beállítják/játok, és hogy ha az, akkor a többi is kapjon hangot, kismillió filmet, kártérítést, emléknapokat, miegymást.


Szóval gyenge próbálkozás volt ez tőled. Köszönöm a részvételt.

2012. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 Pro Patria ***** válasza:
16%

Ez pedig egy kis ajándék tőlem, neked, egy csodálatos, kultúrateremtő népről (bár gyanítom, úgysem nézed végig):

http://www.youtube.com/watch?v=AxcRkoZuSb4

2012. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
31%

# 41!


Ahelyett, hogy butaságok pötyögésével töltöd az idôdet, tanulmányozd a történelmet, próbáld MEG IS ÉRTENI.


Akkor nem fogod összekeverni azt, hogy egy hadsereg mit tesz az országának hadatüzent, majd orágát megtámadott, majd legyôzött ellenség országában ( akkor is, ha történetesen utóbbi az én Hazám ), azzal, hogy embereket megfosztanak minden joguktól, majd kirabolnak, majd meggyilkolnak csak azért, mert annak születtek, aminek.


Amit kárpótlásrol barmoltál, emeletes marhaság, semmi köze a tényekhez. Ha mégis úgy gondolod, hogy van, dokumentáld, lécci!


# 42:


Nyertél. Ki se nyitottam.

2012. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 Pro Patria ***** válasza:

"Ahelyett, hogy butaságok pötyögésével töltöd az idôdet, tanulmányozd a történelmet, próbáld MEG IS ÉRTENI."

- Na igen, ezt már írtam neked, hogy ha talán nem csak Wallenberg, Perlasca, meg Schindler filmeket néznél, nem lenne ilyen beszűkült, egyoldalú, és hézagos a történelemtudásod.


"Akkor nem fogod összekeverni azt, hogy egy hadsereg mit tesz az országának hadatüzent, majd orágát megtámadott, majd legyôzött ellenség országában ( akkor is, ha történetesen utóbbi az én Hazám )"

- Értem, tehát normális civilek százezreit elhajtani, nőket, gyerekeket, rabszolgamunkára, mint "hadifogoly".

Egyébként itt mutatkozik meg, hogy el sem olvastad a válaszomat. Derék.


"azzal, hogy embereket megfosztanak minden joguktól, majd kirabolnak, majd meggyilkolnak csak azért, mert annak születtek, aminek."

- Mint a Benes-dekrétumok? Tudod, amit most, nemrégiben megerősítettek, és Brüsszel rá se hederített.


"Amit kárpótlásrol barmoltál, emeletes marhaság, semmi köze a tényekhez. Ha mégis úgy gondolod, hogy van, dokumentáld, lécci!"

- Minek is, ha el sem olvasod, amiket írok?...

2012. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
64%

"Mint a Benes-dekrétumok?"

Úgy érted, a Benes-dekrétumok miatt volt a holokauszt nevû tömeg.rabógyilkosság? És hogy a Benes-dekrétumok gázkamrába küldtek több millió embert, csak, mert annak születtek, aminek? Egy, egyetlenegy ilyet említs!


"Minek is, ha el sem olvasod, amiket írok?"

Ne játszd meg magad, írnál dögivel adatokat, ha lennének, dse persze semmi, csak vagdalkozol, mert azt hiszed, akkor mindjárt jogos a nyilas csirkefogászatod.

2012. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 Pro Patria ***** válasza:

"azzal, hogy embereket megfosztanak minden joguktól, majd kirabolnak, majd meggyilkolnak csak azért, mert annak születtek, aminek."

- Pontosan ez történt a Benes-dekrétumokkal.


Milliós népirtást is említettem már, nem egyet soroltam fel, mind etnikai alapú volt. Csak ugye ők nem tartoztak a "kiválasztottak"-hoz. Így hát nem is érdekesek.

Adatokat is, érveket is soroltam fel, de te el sem olvastad. Miért? Mert nem is akarod revideálni az álláspontodat, vagy esetleg árnyalni egy kicsit a képet.

Azt meg nem mondtam egy szóval sem, hogy jogos volt megölni embereket, hiába próbálsz démonizálni.


Ha egy kicsit is komolyan vehető lennél, meghallgatnál más véleményt is... de áh. Minek is. Ilyen hézagos történelemtudással, felületes, egyoldalú szemléletmóddal, és ilyen "vitakultúrával", mint amit tanúsítasz. felesleges írnom egyáltalán neked.

2012. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
64%

Sem a mellébeszélés, sem az offolás, sem a hülyeség nem vélemény, hanem mellébeszélés illetve offolás illetve hülyeség.

A kérdés az volt, hogy "A jobbikosok miért foglalkoznak annyit a holokauszttal?"

Erre offoltál egy oldalnyi demagógiát, majd, miután világos és pontos választ adtam a kérdésre, ledemagógoztál, majd újra offoltad ugyanazokat a demagógiákat.


Nem hiszem, hogy bárki megeszi, hogy Ti, jobbikosok azért foglalkoztok folyton a holkauszttal, mert Darfurban irtották egymást ( mellesleg nem etnikai, hanme gazdasági alapon ), vagy mert a brit gyarmatokon éhenhaltak.

MERT TI KAPARJÁTOK ELÔ FOLYTON, ZSIDÓ NEM SZOKTA SZÓBAHOZNI.

Ez a helyzet és nem tudtad cáfolni # 38 02-20 06:33 válaszomat, csak ledemagógoztál. Viszont úgy tûnik, a többség egyetért vele.


Szóval ismétlem, Ti, jobbikosok azért foglalkoztok annyit a holokauszttal, mert népszerû demagógiákat lehet mantrázni.


Ahogy most is teszed a "kiválasztott"-ozással, miközben megint olyasmirôl beszélsz, amirôl fogalmed se.


De abban igazad van, hogy nekem offolnod, mellébeszélned valóban felesleges. Gyanítom másoknak is.

2012. febr. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
61%
Elegem van abból,hogy a magyarok imádják Hitlert,annak nem nézett utána senki,hogy a kelet-európai népekkel együtt mi is rabszolgák lettünk volna ha a németek megnyerik a 2.világháborút?
2012. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 Pro Patria ***** válasza:

"Sem a mellébeszélés, sem az offolás, sem a hülyeség nem vélemény, hanem mellébeszélés illetve offolás illetve hülyeség."

- Szóval besült a mutatványod, és ezzel próbálod elterelni a mondandómat. Dicséretes:)


"A kérdés az volt, hogy "A jobbikosok miért foglalkoznak annyit a holokauszttal?"

Erre offoltál egy oldalnyi demagógiát,"

- Válaszoltam az itteni vitában előttem elhangzottakra, illetve kifejtettem azokról a véleményemet.


"majd, miután világos és pontos választ adtam a kérdésre, ledemagógoztál, majd újra offoltad ugyanazokat a demagógiákat."

- Elkezdted a megszokott klisékkel leszerelni a mondandómat, majd, miután eligazítottalak, hogy merre hány méter, megpróbálsz ezzel az átlátszó szöveggel kibújni;)


"Nem hiszem, hogy bárki megeszi, hogy Ti, jobbikosok azért foglalkoztok folyton a holkauszttal, mert Darfurban irtották egymást"

- Mellé, nem vagyok jobbikos.


"(mellesleg nem etnikai, hanme gazdasági alapon), vagy mert a brit gyarmatokon éhenhaltak."

- Ha nem érted meg, miről beszélek, szomorú. Talán olvasgasd vissza még egyszer-kétszer a kommentemet, és megérted, miről beszélek, mit kifogásoltam, mire próbáltam rávilágítani. Bár úgyse fogod...


"MERT TI KAPARJÁTOK ELÔ FOLYTON, ZSIDÓ NEM SZOKTA SZÓBAHOZNI."

- Aham. Ennek ellenére az első, amit hallani lehet, ha bárki, bármilyen kritikát megfogalmaz a kiválasztottak ellen, hogy "antiszemitizmus!". Ha valaki rámutat arra a faramuci dologra, hogy az ENSZ sorozatosan megróvja Izraelt az emberi jogok megsértése, az illegális telephelyek létesítése, és egyebek miatt, és "véletlen" mindig az USA az, ami megvétózza a büntetéseket, akkor az antiszemita...

Ha valaki kifogásolja, hogy mégis milyen jogon követel kártérítést a mávtól(!) Izrael, akkor az antiszemita. Ha valakinek nem tetszik, hogy az ortodox zsidók meghurcolják a zsingagójáuk előtt elmenő lányokat a "hagyományok megsértése miatt", akkor az antiszemita.

Ha valaki rosszallóan néz a héberek vérrel írott történelmére, akkor az antiszemita. Ha valaki kifogásolja, hogy a bankintézetek (és így a világ pénzmennyisége) jelentős arányban izraeli származású családok kezében van, melyet ők aktívan ki is használnak politikailag a hazájuk érdekeinek érvényesítésére, akkor az antiszemita.


"Ez a helyzet és nem tudtad cáfolni # 38 02-20 06:33 válaszomat, csak ledemagógoztál."

- Kicsicsillag... Eddig egyelőre én voltam az, aki választ adott, míg te el se voltál hajlandó olvasni az enyémet. Szóval nagyon rosszul csinálod. Itt, az internet világában, ahol minden visszaolvasható, veszélyes dolog ám az ilyen képmutatás;)


"Szóval ismétlem, Ti, jobbikosok azért foglalkoztok annyit a holokauszttal, mert népszerû demagógiákat lehet mantrázni."

- Szóval ismétlem, nem vagyok jobbikos, és ismétlem, a média sulykolja állandóan a holokausztot.

Felváltva, hol a kivonulás ókori történetét, hol Salamon templomának rekonstrukcióját, hol a holokausztot mutogatják minden nap. Aztán a tucatnyi sorozat a kollektív tudat megerősítésére, mint a "Nácivadászok".

A legelképesztőbb helyeken is ezek tűnnek fel szüntelen, például a "Mit gondolsz, ki vagy?" sorozat, ahol egyszer Jerry Springer, máskor Kim Cattrall családfáját mutatták be, és persze mindig kihangsúlyozták a holokausztot.

Ha nem ezeket mutatják, akkor pedig valami sikeres, milliomossá lett zsidó származású üzletember életútját mutatják be, "Úttörök, akikből milliomos lett" címen.

Még a csapból is ez folyik. Nem csoda, hisz a filmipar már régóta ilyen emberek vállán nyugszik.

Arról már nem is beszélek, hogy kismillió film van a holokausztról, de a kommunista bűnökről, ami visszafogott becslések szerint is 100 millió ember halálát okozta, alig van... Őket nem "vadásszák" 70 év múltán is, hiszen a köreik alapítóatyái, Marx, Engels, Lenin, Rosenfeld, Kohn, és a Tanácsköztársaság 99%-a "kiválasztott" volt. Erről nem beszélünk. Szabó Ervinről még most is könyvtár van elnevezve.


"Ahogy most is teszed a "kiválasztott"-ozással, miközben megint olyasmirôl beszélsz, amirôl fogalmed se."

- Mondod ezt te úgy, hogy a hiányos történelmi ismereteid miatt olyan sok ponton tudtalak fél kézzel leszerelni, hogy válaszolni már nem is tudtál, csak mantrázod, hogy "de akkor is nagyon tök igazam van, mert igazam van". Csak sajnos a mondandódat nem tudod alátámasztani - én igen. És attól, hogy nem olvasod el, ez még nem fog változni...:)

2012. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
64%

# 49:


Akkor mégegyszer:


A kérdés az volt, hogy "A jobbikosok miért foglalkoznak annyit a holokauszttal?"


Pontos választ adtam erre a kérdésre, mire Te ledemagógoztál, anélkül, hogy indokoltad volna, miért tartassz demagógnak, ahelyett felhívtad figyelmemet egy korábban írt kétolodalas demagóg történelmi "eszmefuttatásodra", aminek SEM A KÉRDÉSHEZ, SEM A VÁLASZOMHOZ SEMMI KÖZE NEM VOLT.


Azóta is ugyanezt mûveled, de abban igazad van, nem lett volna szabad hagynom, hogy belerángass az offolásba a jövôben NEM IS TESZEM.


Továbbra is az a véleményem, hogy Te vagy a demagóg, az itteni kérdésrôl nincs mondanivalód, csak mantrázod a történelmi tévtanaidat.

Ha a történelemrôl akasz kérdezni valamit, hát tedd fel a kérdésedet, aztán, akit érdekel, válaszol rá.


Emlékeztetôül itt a kérdés továbbra is:


"A jobbikosok miért foglalkoznak annyit a holokauszttal?"


(Mégegyszer) szerintem azért, hogy hazugságaikkal mépszeerûségüket növeljék. Ha szerinted nem, hát ír meg, hogy akkor szerinted miért és mire alapozod a véleményedet!

2012. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!