Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy a...

Mi a véleményetek, hogy a Jobbik elment az Operához védelmezni az új alaptörvényt és az Orbán-kormányt?

Figyelt kérdés
Vagy nekik tetszik a fideszes alaptörvény?
2012. jan. 2. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Eddig azt hitem tenyleg az emberek erdekeit akarjak nezni de most mar egyertelmu, hogy a radikal szelsojobb orban szekeret tolja! gonda laszlo az opera mogott orban mellett szonokolt, budahazyt erdekes modon nemreg engedtek ki a bortonbol, talan tudta orban, hogy segitsegre lesz szuksege a NEP ellen? Persze konnyu gyurcsnyt belekeverni ebbe az egeszbe hisz orban szocsove selmeci gabriella szerint mindez gyurcsany gyulolethadjaratanak resze. Ja csak azert mert o is reszt vett a szazezres megmozdulason...most mar rajottem a jobbik kis dolgokba kritizalja a kormenyt, hogy hiveit megtevessze a nagy dolgokba meg mellejuk all! Persze a millas fizetesuk alapjan ez teljesen ertheto!!!
2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
34%

Gonda Laci félig-meddig Fideszes volt 2006-ban is. Nem akarok pálcát törni felette, de nem értem, mit keresett ma az Operában.


Egyébként engem egy dolog tart távol a tüntetéstől: az, hogy a sz@r helyzetünkben minimum félig bűnös Gyurcsányék ott hőzöngenek a valóban elkeseredett emberek között, és sápadoznak, hogy milyen szörnyű a helyzet, és mennyire nincs demokrácia. Képmutatók! Aki lovasrohamot vezényel, az kussoljon, a tömegnek pedig meg kellene lincselnie az ilyet.

2012. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

na az ilyen agymosott demagógok miatt nem lesz kormány váltás.

Még mindig gyurcsányoztok. Ezen röhög orbán tudja amíg ez a nép így széthúz ő hatalmon marad.

A magyarok mindig is ilyen széthúzóak voltak. Tizede annyi tetűséget nem csináltak az előző kormányok mint ez és még mindig nem értitek az ördöggel is össze kellene állni és még ov akkor sem fog engedni.

2012. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Problem2 ***** válasza:
18%

Kedves kérdező:

1.Hol védelmezte az alaptörvényt a Jobbik tüntetők?Ők azért mentek ki ,hogy a liberálisok ellen tüntessenek.

2.Sehol sem állt a Jobbik a Fidesz kormány mellé ,igaz sok esetben egyetértenek.

Ezek a civil tüntetők annyira agymosottak ,hogy az félelmetes.Hallotta valaki ,hogy milyen csoportok mentek ki tüntetni?Ezekre akarjuk építeni az országot:Azt akarják ,hogy olyan emberek vezessék ezt az országot ,akik melegek,idősek és balliberálisok választották meg?

LMP,MSZP,SZDSZ nevű pártok tüntettek.Ők legyenek azok akik kivezetik az országot a bajból?Gyurcsány Ferenc és szimpatizánsai?

Egy normális ember,erkölcsű személy elhatárolódik ezektől a magukat "civilnek" hívott szervezetektől!

Nekem semmi bajom sincs az alaptörvénnyel ,miért lenne bajom?Katolikus,magyar,hetero, nemzeti érzelmű ember vagyok.

Ezeknek nem az a legnagyobb bajuk ,hogy a magyarok egyre kevesebben vannak ,egyre szegényebbek vagyunk, a fiatalok egyre jobban "elcigányosodnak" nincs semmi erkölcsük.

Nem...Nekik a demokrácia,köztársaság(Köztársaság még az állam forma!),vallás szabadság.Ők azt szeretnék ,hogy hallgathassák a nevüket.Ezzel jól megvezessék az embereket.

Az ember feje ketté áll az ilyenektől...Szánalmas.

Mondom:Egy normális erkölcsű ,hetero ,magyar érzelmű ,család centrikus ember elhatárolódik ettől a tüntetéstől és merem remélni ,hogy csak 100 ezren vannak ebben az országban.

Jah holnap mennek tüntetni,rongálni az egyik Turul szoborhoz.Csak úgy megjegyzem ,hogy a magyarság egyik jelképe!

2012. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem zavar Gyurcsány, mivel úgy tekintek rá, mint egy hívatlan vendégre. Akik kimentek tüntetni, egyáltalán nem kíváncsiak rá. Maximum 1-2 nyugdíjas szimpatizál vele, de a többség leszarja. Ennek a tüntetésnek egyáltalán nem Gyurcsány volt az arca/lényege.


A jobbikosok pedig furcsán "képviseltették" magukat(főleg az a borgőzös proli tetszett).

Egyébként érdemes megnézni a kurucinfós cikk alatt a kommenteket. Nagyon sok embernek az a baja, hogy most nem a Jobbik van kint az utcákon, hanem a baloldal, amitől egy kicsit befostak, mert ilyenre még nem nagyon volt példa(legalábbis nem ilyen nagyra).

2012. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Problem2 ***** válasza:
0%
3. Igen nektek csak a hatalom kell.Én le**** a hatalmat ,nekem az kell ,hogy fönt maradjon a magyarság!
2012. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"1.Hol védelmezte az alaptörvényt a Jobbik tüntetők?Ők azért mentek ki ,hogy a liberálisok ellen tüntessenek."


Miért kell a liberálisok ellen tüntetni. Tök értelmetlen. Akkor miért nem máskor mennek a liberálisok ellen tüntetni. Most ők ott ellentüntetők voltak, magyarán ők pártolják azt, ami ellen mások tüntetnek. Ezzel nincs is baj, de akkor vállalják fel nyilatkozataikban is.

Egyébként miért nem szerveznek tüntetést ők is? Soha nem láttam még őket Orbán ellen tüntetni. Vajon miért?

2012. jan. 2. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:17



Azzal, hogy a liberalisok ellen tuntettek teljesen a fidess szekeret tolta a jobbik! Lehet szepiteni stb de peldaul a nemzeti radikalisok eddig sose tudtak ekkora erot osszegyujteni. Ha mar nem akartak a demokrataknak segiteni legalabb ne akartak volna oket ellehetetleniteni nem is beszelve a szokasos nyilas dumajukrol "indul a vonat" "mocskos zsidok" stb. es akkor ok ugye nem nazik?

2012. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
63%

Ki jut eszetekbe, amikor meglátjátok egy rendezvényen, hogy a miniszterelnökünket, megjelenésekor, az emberek felállva éljenzik és hosszú, kemény vastapssal fogadják?

Nekem összeszorul a gyomrom, és arra gondolok, hogyha én lennék Orbán Viktor helyében, megkérném a nagyérdeműt, hogy ne csináljanak cirkuszt, hisz egy igazi demokráciában nem engedhető meg a személyi kultusz.

2012. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik kiírta magát a közéletből. Pillanatokon belül el fog tűnni a semmibe. El sem tudom képzelni, mit ígértek ezért Vonának.
2012. jan. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!