Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért nem szervez...

A Jobbik miért nem szervez tüntetéseket?

Figyelt kérdés
A többi ellenzéki párt már gyakorlatilag kétnaponta tüntet, a jobbikosok pedig csak ülnek a parlamentben, és csendben szavazgatnak teljesen hasztalanul. Hogy akarnak 2014-ben váltópárt lenni, ha semmit nem hallani róluk a hírekben?
2012. jan. 2. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Az Orbán köpönyegéből (polgári körök) előbújt szélsőjobbos szatellitpárt csak nem fog saját maga és gazdája ellen tüntetni. A cigányozás a zsidózás és a Magyar Gárda hátán bevonultak a Parlamentbe, megvan a tuti állás, a megbízások a rokonoknak, haveroknak, a szolgálati autó, a lakás, a bizottsági díjak, mi kell még? A Fidesz az elmúlt másfél évben sokat csipegetett a Jobbik ötleteiből (büszkék is rá mind a ketten), és kéz a kézben számolják fel a demokráciát.
2012. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Minek?


Bútorozzon össze a bukott maszoppal vagy a tehetetlen LMP vel? És minek? Hogy feleslegesen kijátsza a kártyáit.

Ma csak azok tüntetgetnek akik tudják hogy semmi értelme, de a nyugati sajtó felerősíti és viszonylag nagy lesz a füstje. A Jobbikot ugye nem támogatja a nyugati "de még a hazai" médiák sem?



Majd választások előtt, de akkor hatásosan!

2012. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az Orbán-bérenc magyar gárda ma is az egypárti alkotmányát és önmagát ünneplő Fideszt fogja védeni:


[link]

2012. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bumbi02 ***** válasza:
89%

A Jobbikot ugye nem támogatja a nyugati "de még a hazai" médiák sem?


Mi alapján kéne őket támogatni? hogy ott benn ülnek és semmit se tesznek? Érdekes mód mielőtt bekerültek Parlamentbe nagyon tudtak tüntetni minden apró hülyeség ellen, most meg a demokráciát nyíltan és pofátlan módon építik le, ott benn ülnek a melegben és zsebükben a szolgálati kocsi kulcsa...Nem vagyok se Mszp-s se Lmp-s, de ők már legalább túltették magukat - ha csak a mai napra is - hogy nem párttüntetésbe gondolkoznak hanem egyéni emberként mennek oda. A Jobbik egyszerűen nem tud csapatjátékos lenni, és azt mondani hogy: Nagy az ellenfél, így nem játszom az óvodást hogy én nem tüntetek olyan célért amiért az Mszp-s is tüntet...Csak egyelőre egy sértődött óvodás szintjén van a Jobbik, hogy én nem állok össze vele mer gonoooosz...

2012. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Orbán ma is azt teszi, mint 2006-ban: hívja az iskolázatlan fradihuligánokat. Akkor a kormány ellen, ma pedig az ellene tüntető demokratikus ellenzék ellen.
2012. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"bumbi02 válasza:



Láttál már az ATV-n Jobbikost aki megvédheti a trágárságok elöl a Jobbikot?


Ugye hogy nem.


Akkor miért a Jobbiknak lenne a kötelessége idomúlni a maszophoz meg az LMP hez?


Szerinted az lenne a Jobbik részéről a helyes hogy, kiállok veletek melletettek és csak gyalázkodjatok közben nyugodtan?

2012. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bumbi02 ***** válasza:

Ha Jobbik nem lenne ennyire magánakvaló, hanem képes lenne összefogásra akkor hidd el nem lennének szegény Jobbikosok kirekesztve... Csak egyszerűen olyan beszűkült a jobbik hogy azt mondja az Lmp-re ez liberális, ez nem kell nekem, Mszp az meg MszMp az azé nem.. Harcol inkább egyedül.. És ez a baj.. Hogy még akkor se képes összefogni velük, mikor ez az egy dolog tartja vissza hogy a másik más színű.. Persze ez maga után vonzotta azt hogy lényegében a többi párt se keresi az ő társaságát, a Fidesz pedig ezt észrevette, néha dob 1-1 csontot a szélsőjobb oldalnak.. Ezzel is mélyítve a szakadékot..


De még azt se lehet mondani hogy Jobbiknak saját szervezésű tüntetései lennének, vagy legalább a civil kezdeményezésű tüntetésekre lemennének.. Mert még oda se...Belesimultak a kényelmes képviselői székbe, - amit előre megjósoltak sokan - aztán néha 1-1 csipős felszólalásuk van semmi több...

2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

""bumbi02 válasza:



ha nem haragszol én nem hiszek neked, sőt tudom hogy soha nem lesz a bal média olyan gerinces hogy ha a Jobbikról terjeszt rémhíreket akkor be is hívjon valakit aki cáfolhat. Ugyanis hamar bedölnének vele, és nekik a lebegtetés a céljuk nem az igazság.



Lesznek Jobbikos tüntetések, nem is kicsik, csak várd ki.

Én nagyösszegekbe is merek veled fogadni.

De ma semmi értelme nem lenne csak puskapor durrogtatás.

Majd 2013 tól, de akkor határozottan, az országra kiterjedően sok sok aktivistával.


"én ezt tudom" Nem sejtem, tudom, biztos forrásból!

2012. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy álljanak be a szocik mellé, állítólag már elég nagy táboruk van, amit tudnának mozgósítani. Így olyan a látszat, mintha egyetértenének a kormánypártokkal. Hozzáteszem, nem vagyok jobbikos, tehát igazából nem érdekel a téma, csak feltűnt.
2012. jan. 2. 13:59
 10/11 bumbi02 ***** válasza:
81%

Majd 2013 tól, de akkor határozottan, az országra kiterjedően sok sok aktivistával.



És ez tudod mit jelent? Azt hogy csak választások előtt aktiválódnak, akkor is csak azért hogy szavazókat nyerjenek... Elég hiteltelenné válna ha csak akkor kezdenének el tüntetni... Nem lehetne semmivel se megmagyarázni hogy eddig miért is nem tüntettek miért csak most a választások előtt... Szóval jobban járnának ha inkább akkor se tüntetnének...

2012. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!