Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok mit várnak mit...

A Jobbikosok mit várnak mit csinál majd a Jobbik ha kormányra kerül?

Figyelt kérdés
Régen fiatalabb koromban én is Jobbikos voltam, de úgy látom, hogy ők csak szétbarmolnák ezt az országot még jobban. Még ha tiszta szívből is akarnának segíteni...
2012. jan. 2. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Ha te valóban Jobbikos voltál akkor tudnod kellene.
2012. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja azt vártam, hogy majd lerendezik a cigányokat. És ez még rendben is van ezt elhiszem hogy megtennék. De mostmár úgy látom, hogy a gazdasághoz nem értenek és azt csak még jobban szétbarmolnák...
2012. jan. 2. 18:26
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Azonali hatájal ki takarítyák a tuggyukkiket a köz igazgatásbol de leg inkáb a gazdaságbol!!! Ujj, Tiszta Magyar álamot hoznak létre az Apostoli Szent Korona Alkotmányával és le számolnak a mostani idegen alkotmányal!!4! Munkát adnak az embereknek az ingyen élöket pedig el zavarják inen! Magyar ország ujra a Magyaroké lesz!!!

(sajnos az a baj, hogy a nagy lózungokon kívül nem sokat tudunk a terveikről, pedig engem már érdekelne, hogy milyen megoldásokat tudnak a jelenlegi problémákra)

2012. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
akkor ki ért a gazdasághoz?
2012. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

A választásokkor olvastam a terveiket, és mindenre volt válaszuk, nem úgy, mint a narancsosoknak, csak sok ember nem nézett utána, a tv-ben meg nem reklámozták!

Egyébként azért nem tudnak szinte semmit tenni, mert csak kis létszámban vannak benn a parlamentben!

Mondjuk tényleg van egy-két egyén aki nem tudom, hogy került be, mert hát elég alpári megnyilvánulásai vannak!

2012. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

""A kérdező kommentje:


Ja azt vártam, hogy majd lerendezik a cigányokat. És ez még rendben is van ezt elhiszem hogy megtennék. De mostmár úgy látom, hogy a gazdasághoz nem értenek és azt csak még jobban szétbarmolnák...



Na pontosan ezért nem voltál te soha jobbikos.


A fogalmazásmódod nem olyan mint akik agyba-főbe csak cigányoznak és elég esetlenűl is utalsz a dolgokra.

Aki a cigányokkal foglalkozik az egy percet sem a gazdasággal.


Te csak egy provokátor vagy, abból is nagyony silány.



Én tudom mit akarnak csinálni a gazdasággal, hogy akarnak változtatni rajta hogy hatásosan a magyar érdekeknek és az adottságoknak legyen megfelelő.


Te semmit nem ismersz a Jobbik gazdaságfilozófiájából.



PROVOKATŐR VAGY

2012. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

A jobbikos szavazók egy része lehet, hogy szívből akar a magyaroknak segíteni, de:

1, a szív ehhez kevés, értelem is kell hozzá, ami nekik nincs.

2, nem csak magyarok élnek a világon, nem szabad ilyen korlátoltan gondolkodni.


A jobbikos vezetők pedig nem hülyék, csak velejükig gonoszak, még a szemük sem áll jól. Tele vannak gyűlölettel, ezért mások kárán akarnak meggazdagodni, vagy hatalmat szerezni. Más nemzetek véréből akarják a magyarságot felemelni. Köszönöm, de én az ilyen nemzeti felemelkedésből nem kérek. Meg kellene tanulniuk a történelmet, akkor rájöhetnek, hogy sokan próbáltak már más nemzet véréből meggazdagodni, de ez senkinek sem sikerült, csak nyomort és szenvedést hoztak az emberiségre. Egy nemzetet nem az tesz naggyá, hogy hány másikon uralkodik, hanem hogy mennyire önzetlen más népekkel. A másokon élősködő birodalmak mind elbuktak. Senki nem törheti meg az egységes nép akaratát. Nincs a a hadsereg, nincs az a tömegpusztító fegyver, amely huzamosabban ellenáll egy nép demokratikus forradalmi törekvésének.

2012. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Nos köszi, hogy lehülyéztél engem és Jobbikos szavazók nagy részét!

Másrészt a Jobbik nem akar uralkodni más népeken, sőt éppen, hogy egyenjogúságra törekszik (Dolgozzon mindenki, ne csak a magyar!)!

2012. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
92% jó a humorod :)
2012. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Ok akkor most egy kicsit igazítok az elmúlt 21 év fényéban a kommenteden.


Ez reálisabb mert nem légbőlkapott hanem a valóság amin már túl vagyunk és nem kell megmagyarázni!



A fideszes és maszopos szavazók egy része lehet, hogy szívből akar a magyaroknak segíteni, de:

1, a szív ehhez kevés, értelem is kell hozzá, ami nekik nincs amit bizonyít hogy hol tartunk.

2, nem csak magyarok élnek a világon, nem szabad ilyen korlátoltan gondolkodni, és ki is kell a nyugatot szolgálni.


A fidesz és maszop vezetők pedig nem hülyék, csak velejükig gonoszak, még a szemük sem áll jól. Tele vannak gyűlölettel, ezért mások kárán, főleg a szegények és dolgozók kárán akarnak meggazdagodni, vagy hatalmat szerezni. Más nemzeteknek akarják a magyarok véréből a gazdaságát felemelni, persze némi morzsáélrt. Köszönöm, de én az ilyen nemzet gyilkosokból nem kérek. Meg kellene tanulniuk a történelmet, akkor rájöhetnek, hogy sokan próbáltak már más nemzet véréből meggazdagodni, de ez senkinek sem sikerült, csak nyomort és szenvedést hoztak az emberiségre. Egy nemzetet nem az tesz naggyá, hogy hány másikon uralkodik, és az imperializmus segítségével gyrmatosít, hanem hogy mennyire önzetlen más népekkel és nem a gazdasági befolyásolás az egyetlen amit akar. A másokon élősködő birodalmak mind elbuktak. Senki nem törheti meg az egységes nép akaratát. Nincs a a hadsereg, nincs az a tömegpusztító fegyver, amely huzamosabban ellenáll egy nép demokratikus forradalmi törekvésének.

Ezért nem jó az elmúlt 21 év.

2012. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!