Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok mit várnak mit...

A Jobbikosok mit várnak mit csinál majd a Jobbik ha kormányra kerül?

Figyelt kérdés
Régen fiatalabb koromban én is Jobbikos voltam, de úgy látom, hogy ők csak szétbarmolnák ezt az országot még jobban. Még ha tiszta szívből is akarnának segíteni...
2012. jan. 2. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

"Ja azt vártam, hogy majd lerendezik a cigányokat."


Akkor te nem Jobbikos voltál hanem szkinhed.

2012. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kérdező tényleg egy provokátor. Adja a hülye tapló beszólásokat, meg hogy csalódott, meg blabla.

A Jobbikosokat hülye taplóként akarja a nem jobbikosnak bemutatni.

A Jobbikosokat meg le akarja beszélni, hogy ne szavazzanak mán egy olyan pártra, ami a cigányokat nem irtotta ki, hát milyen már...

2012. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Cigánykérdés?

Fajgyűlölet?


Az egyik azt mondja: aki nem dolozik, ne is egyék, nem számít a bőrszín.


A másik azt mondja: nesztek egy kis aprópénz, éhenhalni sok, megélni kevés, de a mocskos fajtátokkal egy oviba nem járatom a kölköm, ezért felköltöztem a hegyre.


Akkor kinek is büdösebb a cigány?

2012. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mit csinálnának? Olyan eget rengetően fontos kérdéseket vitatnának mint a holokauszt és Daher Pierre akadozó magyar beszéde. Az országot meg szépen szétlopnák továbbra is.
2012. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!