Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiszteljük meg őket...

Miért nem tiszteljük meg őket ilyen cselekedetekkel?

Figyelt kérdés

Egyrészt Magyarországon mikor jutunk már el oda, hogy mindenféle halott pali helyett, -akikről sok ember azt se tudjak kik voltak- élő, megbecsült emberről nevezzünk el utcákat, tereket? Ne ilyen drogos, piás, homokos költőkről legyen már utca!

Én kezdeményezem, hogy minden város, község legnagyobb, leghosszabb utcáját Orbán Viktor Miniszterelnök Úrról nevezzük el. Igen, legyen Magyarországon Orbán Viktor utca, körút, tér, stb.

Mielőtt itt jöttök, hogy viccelek, de nem viccelek. Komolyan gondolom, teljes nemzeti öntudattal. Mutassuk meg a hanyatló kapitalizmusnak, a hitelből élő erkölcstelen nyugatnak, hogy mi tiszteljük a Miniszterelnökünket, mi büszkék vagyunk rá, hogy a XX-XXI század legnagyobb államférfija magyar ember!

Karizmatikus, egyénisége van, szabad szemmel látható, egyre több ember újra büszke arra, hogy magyar és Magyarhonban akarja leélni az életét. Mert ez igaz, és ezt minden igaz magyar ember belátja, aki nem, az nyugatbérenc, aki csak rombolja a nemzet egységét, akinek egy célja, hogy lejárassa a magyarságot és a Miniszterelnök Urat. Igazából nekünk, állampolgároknak kell ezt kezdeményeznünk, remélem, hogy a Miniszterelnök Úr 50. születésnapját ezzel ünnepelhetjük, hogy sok-sok Orbán Viktorról elnevezett utca és köztér lesz az országban, legyen ez a magyar nép ajándéka!


Másrészt Magyarországon miért nincs kép kirakva a miniszterelnökről és a köztársasági elnökről?

Magyarországon is be kellene vezetni, hogy az állami hivatalokban, vállalatoknál és magyar tulajdonú cégeknél tegyék ki Orbán Viktor és Scmitt Pál portréját. Érdekes, minden civilizált országban ez magától értetődő, csak Magyarországon nem! Miért? Pedig pont most van végre két olyan karizmatikus vezető egyénisége van országunknak, akik ezt igazán megérdemelhetnék, igazából mi állampolgárunk megtisztelhetnénk őket ezzel. Az lenne a legjobb, ha mindenki kötelességtudatból ezt megtenné és nem kellene erre szabályt hozni. Érdekes az összes normális, fejlett, civilizált országban amikben jártam ez magától értetődő, hogy tisztelik az ország vezetőit és kirakják a falra a képeiket. Nemcsak hivatalokban, hanem az emberek otthonaikban is! És nem kényszer hatására, hanem önként tiszteletből. Persze ezekben az országokban nem is a félrebicsaklott erkölcsű a nép többsége. És mi ezektől az országoktól fényévnyire le vagyunk maradva minden téren! Ez a szomorú.


2011. okt. 15. 17:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Én olyan WC papírt szeretnék, aminek minden lapján Orbán van. Minden reggel tiszteletem tenném.
2011. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
tudod engem is tisztelhetnének meg úgy az embereket általában akik dolgoznak
2011. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az utolsó mondatod igaz. Ez szomorú.

Szomorú, hogy még vannak ilyen emberek kis hazánkban, akik így gondolkodnak.

2011. okt. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: basszus mennyire igazad van
2011. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdés prvokativ és ostoba .Azért az nem semmi,hogy halott embereknek nevezed népünk nagyjait.Ezen kiakadtam kissé mert,ha ezek az emberek és a millónyi névtelen hősök akik harcoltak,dolgoztak,tettek életüket áldozták ezért az országért látnák, hogy miféle felfogású népség lakja most; forognának a sirjukban!

A másik dolog amiben szeretném a szemed nyitogatni.Képzelj el egy autót amit annak idején mikor gyurcsányék vezették és rohant a szakadék felé miközben Bajnai szerelte belőle a rádiót és mindent ami mozdjtható.Ennek szélvédő nélküli ,alig egyben lévő leépjtett autónak a volánjánál űl most OV ,az anyósülésen Kövér, hátul még ott szorong Kósa és Matolcsi de az ilyen Schmittek ,Lázárok, Szjjártók csak az ütközőkbe kapaszkodnak és közbe hülyeségeket beszélnek és csinálnak a rájuk jellemző stjlusban nem kis bosszúságokat okozva.Ráadásul az EU meg akar veteteni velük még egy kva drága légzsákot is miközbe a komcsi-libcsik folyton a kerekeket szúrkálják és ócsárolják,hogy milyen rosszul megy.

Szerintem vezethetné ezt már Csák Norrisz vagy a Jobbik is ha a nép ,a motor ilyen mértékben be van caródva a moralitás és az értékek mentén...

2012. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Valaki0702 ***** válasza:
O.V.- vagy S.P.-ről tér minek? Hogy még nagyobb gúny tárgya legyűnk?
2012. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Valaki0702 ***** válasza:
Egyébként élő emberről nem lehet5 közhelyet elnevezni.
2012. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!