Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt, aki képes a "női orgazmus"-ra és ezt megmutatná Nekem élőben anyagiaktól mentesen? Jópofák, okostojások kíméljenek meg a válaszaiktól, melyet előre megköszönök. (tiszteljük meg egymást ennyivel) 44 F

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hááát olyat a barátnőmnek is kéne keresni mert sajnos nem tud hüvelyi élvezést véghezvinni:S:( szerintem a neten találsz ilyen lányt
2009. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A női orgazmust neked kell kihozni a nődből. Keríts valakit, akinek viszonylag van humorérzéke és tud oldottan viselkedni. Aztán a több már a technikán múlik, meg azon, hogy mennyire vagy képes megérezni a nő ritmusát.
2009. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Srácok! 21 éve nős vagyok, ha valaki tudja, hogy mit lehet a másikból kihozni, akkor azt hiszem az én vagyok. De ezt az élményt sajnos itthon nem kapom meg, viszont nem szeretném kihagyni az életemből. (legalább egyszer)
2009. dec. 11. 17:33
 4/13 anonim ***** válasza:
A spriccelős orgazmusra gondolsz?Olyat én tudok,de van veled szemben 26 évem minuszban meg párom is.Csak azért írtam,h tudd,nem olyan ritka,mint a fehér holló,de szerintem ezért nem érdemes megcsalni a feleséged.Ha pedig mindenképpen látni akarsz egyszer ilyet,akkor sztem fordulj prostituálthoz,akinek ez szerepel a "szolgáltatásai" közt.
2009. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát amennyiben a nődnek nem sikerült egész testes/több órás orgazmust elérnie, akkor nem tudhatod, hogy mit lehet kihozni egy nőből. Ezentúl vannak olyan orgazmusok is, amik nem a genitális környéken vannak, hanem pl a combján, lábfején. Sőt olyan is van, hogy nem is a saját testében érzi az orgazmust, hanem azonkívül. Szóval sztem ilyet elhamarkodott kijelenteni. Mindenesetre ha a g-pont izgatásának rendesen utánanézel, vagy érzéki masszázsnak, akkor közelebb juthatsz a megoldáshoz.
2009. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nehéz elmagyrázni, de "érdekes" típus a feleségem. Annyit tudok, hogy nem minden nő "G" pont érzékeny. ( Ő nem az)

Pl.: sokakkal ellentétben semmilyen reakciót nem vált ki belőle egy vibrátor, vagy egy csiklóizgató. Azt mondja, hogy csiklandozza. Ennyi. Viszont, ha kinyalom, óriásit élvez. Nem értem én ezt.

2009. dec. 11. 17:48
 7/13 A kérdező kommentje:
17.40! Örülök, hogy Te is válaszoltál, női mivoltoddal együtt. A 26 év nem is volna gáz (nekem :-)), a párod már inkább. Viccet félretéve: Nem szeretnék ezért fizetni valakinek. Nem mondom, hogy nem férne bele, de van annak a pénznek jobb helye is.
2009. dec. 11. 17:53
 8/13 anonim válasza:
Az miért nem elég ha kinyalod és úgy élvez el?
2009. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

z tiszta anatómia.


Sajnos a nők csiklója felel meg a férfiak farkának. Magzatkorban a csiklókezdeményből fejlődik ki a hímvessző, ezért orgazmust csak itt tud könnyen elérni.

Írtad, hogy orálisan sikerül, ez már nem is rossz!

Nem mindenki képes hüvelyi orgazmusra!


Te olyan bonyolult dolgot vársz el a feleségedtől, ami csak a nők kis részének sikerül: csiklóizgatás nélkül hüvelyi orgazmus. Ez ugyanolyan, mintha neked a heréid dörzsölgetésekor orgazmusod lenne!!!!Nem lenne, ugye?

Mivel a herék és a hüvely egy alapanyag magzat korban!Tehát anatómiailag megfelelnek egymásnak!


A nők hüvelye szegényes idegvégződésben, hogy ne haljon bele szüléskor a fájdalomba!


Esetleg úgy lehetne valamit kezdeni, ha nagyon jól felizgatnád orálisan, és amikor majdnem elmegy akkor dugod be, de csak az elejét, mert az izgató és a csiklót továbbra is izgatod.

2009. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ja és prosti nem tud neked igatógazi orgazmust mutatni, mert az nem élvezetből csinálja.

Azért meg ne kockáztasd meg a házasságod, hogy lefekszel egy nővel, aki szintén csak csiklón át megy el.

Örülj neki, hogy a feleségednek orgazmusa van!

2009. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!