Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt, aki képes a "női orgazmus"-ra és ezt megmutatná Nekem élőben anyagiaktól mentesen? Jópofák, okostojások kíméljenek meg a válaszaiktól, melyet előre megköszönök. (tiszteljük meg egymást ennyivel) 44 F

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 17:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindenki képes hüvelyi vagy akármilyen orgazmusra, ha megfelelően ki van képezve. Az orgazmus az agyban képződik, szóval inkább lelki eredetű az érzéketlensége. Érzéki masszázst ajánlom, ahol a csípő körüli izmait teljesen kilazítod. Ha a véráram megfelelő a csípő körüli izomzatban, és nincsen ott merev izom, akkor sokkal érzékenyebb lesz az egész terület. Ezentúl ő is nyújtsa meg a csípőjét jógával.


Fontos, hogy megfelelő hangulatot tudjál teremteni a szexhez, kevés étellel, borral, gyertyával, halk zenével. A cél, hogy ellazult állapotba tud őt hozni és kiemeld a megszokott kerékvágásból.


Ezenkívül nem mindegy, hogy milyen technikákat alkalmazol a g-pont izgatására. Milyen erősen és gyorsan nyomatod neki, és mennyi szünetet tartasz, hogy szépen töltődjön magától. Ezt neked kell kitapasztalni. A g-pontos orgazmust fel kell "építeni", hogy éppen leállsz mielőtt elélvezne. Ekkor áttérsz valami más technikára, majd újból kezded. Ezt legalább 3szor meg kell csinálni, hogy nagyon el akarjon élvezni.

2009. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó hozzászólást, ez tartalmazza számomra a legtöbb információt, bár nem az eredeti kérdésre kaptam választ.

Többieknek: nem az én feleségemről szólt a kérdés, ott nincs különösebb gond, megoldunk mindent. Mindössze nem képes erre a fajta orgazmusra. (de mint tudjuk,evvel nincs egyedül, sőt...)

2009. dec. 14. 10:27
 13/13 anonim ***** válasza:

mi is azt hittük barátnőmmel hogy nem képes rá, aztán egyszercsak összejött. azóta az esetek 95%-ában hüvelyi orgazmusa van. 11 hónapja vagyunk együtt és kb 3 hónapja sikerül így :D


ő azt mondta hogy teljesen agyban dől el neki és nagyon, de nagyon akarnia kell hogy sikerüljön. átlagosan olyan 20 perc alatt sikerül :)


amúgy érdekes volt az első ilyen. meleg volt és kint voltunk a medencében és jött a gondolot hogy senki nicns itthon, nem láthat meg senki, hát játszunk a medencében :D

aztán én már nem nagyon bírtam, de a vízbe se akartam lőni és azt mondta hogy ez most nagyon jó volt és esküszik rá hogy volt oylan pillanat ahol úgy érezte hogy ha még pár másodpercig csináltam volna akkor orgazmusa lett volna :D

persze miközben mondta ezt épp az ágy felé tartottunk és olyan 10-15 perc múlva megtörtént a "csoda" :D

az a gyanúnk hogy a víz és a viszonylag új élmény segített :D


Szerintem az egész kulcsa az adrenalin :D

remélem egy kicsit segíthettem :)

2013. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!