Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy néz ki egy cigánygyűlülő?

Hogy néz ki egy cigánygyűlülő?

Figyelt kérdés

A kérdést egy indexes cikk apropóján teszem fel:

[link]


Ebben írják, hogy "ránézésre cigánygyűlölő tömeg". Tehát ránézésre el lehet dönteni és meg lehet valakit bélyegezni cigánygyűlöléssel. De ránézésre nem lehet valakit cigánynak nevezni. Miért?


2011. okt. 15. 13:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%

Miért is vannak ott? Csak nem szeretetből? Nyilvánvaló, hogy a cigányok ELLEN, és nem a társadalmi együttélésért vonulgatnak.

Diszkréten szeretném párhuzamba tenni Ferenc Ferdinánd merényletét és az olaszliszkai lincselést. Mintha mindkettő csak indoknak kellene egy nagyobb dologhoz.

2011. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis meg kell emlékezni, és nem szabad elfelejteni. Ez bárkivel megtörténhet, mint azóta párszor majdnem meg is történt, én örülök, hogy nem csak a cigányok jogait védik. Nagyon sajnálom szegény tanárt és szégyen, hogy meg kellett halnia ilyen körülmények között.Azokba egy szemernyi bűntudat nem szorult, legalább vegyék észre, hogy vannak akik odafigyelnek már. És ha cigány gyűlölők,akkor mi van, ők nem voltak magyar gyűlölők, amikor agyonverték szerencsétlent?Sok vidéki kisnyugdíjasnak az ilyen szerveződések jelentik a nyugalmat, mert a rendőrségre csak akkor számíthatnak, ha már a halottkém is velük megy.
2011. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

"Miért is vannak ott? Csak nem szeretetből?"

Egy ember különös halálának megemlékezése miatt voltak ott. Ennyi erővel minek megemlékezni október 23-án a forradalmomról, vagy az aradi vértanúkról? Minek havonta Holokauszt-megemlékezést tartani?


"Nyilvánvaló, hogy a cigányok ELLEN, és nem a társadalmi együttélésért vonulgatnak. "

Igen, a Jobbikot éppen ilyennek szeretnék beállítani azok, akik félnek az erős politikai ellenfelektől.


"Szerintem meg igenis meg kell emlékezni, és nem szabad elfelejteni."

Jó tudni, hogy érző emberek is élnek még az országban!

2011. okt. 15. 13:26
 4/33 anonim ***** válasza:

"És ha cigány gyűlölők,akkor mi van, ők nem voltak magyar gyűlölők, amikor agyonverték szerencsétlent?"


Na kérdező? Már a jobbikosok is az mondják, hogy akkor mi van?! Szóval nem csak azok akik "félnek az erős jobbiktól".

Úgy volt, hogy valami gyereket elsodort a tanár, a cigányok meg rámentek a tanárra. Az utód védelme az egyik legalapvetőbb generatív ösztön (biológia 10. osztály), egyáltalán nem csodálkozom, hogy ilyen társadalmi szinten ragadt emberek ezt így próbálták lerendezni.

Az pedig egyszerűen nevetséges, hogy "magyargyűlölők" lettek volna.

2011. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Megnézem a videókat, és hihetetlen gyűlölet él az emberekben.A baj csak az, hogy azok a (kopasz) fiatalok, akik, majd mennek romát ölni, tök részegen, alig érthető beszéddel szidják a cigányokat. Megkérdezném, hogy ők járnak iskolába, vagy dolgoznak naponta 8 vagy több órát egy biztos munkahelyen? ...mert véleményem szerint a kocsmá(k)ban, iszogatás közben magyarkodnak. A cigányok között is vannak olyanok, akik nem dolgoznak, mert nincs hol, de nem járnak betörni, rabolni. A szegénység nagyon súlyos teher, van aki tudja viselni és van aki nem. De a visszanézett videók alapján inkább félnék a kopasz, tök piás "hazafik"-tól, mint a becsületes olaszliszkai cigányoktól. Az ember ki tudja fejezni az érzelmeit úgy, hogy "lesír" az arcáról, meg úgyis, hogy kinyitja a száját és elmondja a véleményét pl. a cigányokról. Kérdem én, hogy a magyarok, románok, lengyelek, amerikai emberek között nincsenek olyanok, akik "árja" létükre rosszabbak, mint a cigányok?
2011. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Második vagyok, távol áll tőlem a Jobbik. Genetikai ösztön? Nekem van gyerekem és a genetikai ösztönöm azt súgja, hogy a gyerekem nem hagyom az út mellett játszani, már többször láttam én is, hogy pici gyerekek az út szélén játszanak felnőtt felügyelet nélkül.Az pedig,hogy elkezdték többen ütni és a lányát nemi erőszakkal fenyegetni, már rég nem az ösztön, vagyis de, az állati ösztön.
2011. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ja és nem voltak magyargyűlölők? Akkor csak véletlenül kiabálták szegény családra, hogy megdöglesz magyar. Ha valaki erre nem akadt ki, hát akkor nagy tűrő képessége van.
2011. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer! Nem genetikai ösztönt írtam.
2011. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hát gerjesztő ösztönnek se nevezném, mert a gyerekkel senki se foglalkozott, sőt az már el is rohant. Ez egy állatias viselkedés volt, amúgy bocsi félreolvastam.
2011. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy néz ki, hanem, hogy mit mond.


"De ránézésre nem lehet valakit cigánynak nevezni."


nagyon tévedsz, lehet, lásd: mindenki, aki akarja, cigánynak nevezi a cigányt


Újabb fölösleges kérdés, mert a megoldás helyett ilyeneken gondolkozunk, hogy ki a cigánygyűlölő, kik a cigányok stb.

2011. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!