Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy néz ki egy cigánygyűlülő?

Hogy néz ki egy cigánygyűlülő?

Figyelt kérdés

A kérdést egy indexes cikk apropóján teszem fel:

[link]


Ebben írják, hogy "ránézésre cigánygyűlölő tömeg". Tehát ránézésre el lehet dönteni és meg lehet valakit bélyegezni cigánygyűlöléssel. De ránézésre nem lehet valakit cigánynak nevezni. Miért?


2011. okt. 15. 13:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Csupán a miértjét magyaráztam el."


Értem


tehát szerinted indokolt, "megdöglesz büdös magyar" felkiáltással gyilkolni!


Fordítva ülsz a lovon, de nem veszed észre.

Miért kell a bűnözőket is védeni?

2011. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy cigánygűlölő, csak békeszerető
2011. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Te értelmezni nem tudsz, nem oda dobta, hanem engedte, hogy közvetlen az út mellett játszanak felnőtt felügyelet nélkül. Én miért nem engedem? Mert nem akarom még az esélyét se megadni, hogy elüssék a gyerekem. A nagy fajfenntartó ösztönük idáig már nem terjed ki, hogy ne legyenek felelőtlenek, csak az agresszióra?
2011. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
A felkiáltás szerintem itt olyan szinten nonszensz, hogy hihetetlen. A lényeg az, hogy nincs olyan ember akinek nyugodt lenne miközben a gyerekét elütik. Ezek az emberek nem arra játszottak, hogy majd jól megölnek egy magyart, ahogy ezt egyesek próbálják bizonygatni az imént említett felkiáltással alátámasztva. A probléma rendezése helytelen volt, és ezért börtönbüntetést is kaptak.
2011. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Te értelmezni nem tudsz, nem oda dobta, hanem engedte, hogy közvetlen az út mellett játszanak felnőtt felügyelet nélkül. Én miért nem engedem? Mert nem akarom még az esélyét se megadni, hogy elüssék a gyerekem. A nagy fajfenntartó ösztönük idáig már nem terjed ki, hogy ne legyenek felelőtlenek, csak az agresszióra?"


Az ilyen szegénységi szinten élőknek nagyobb problémája is van, mint, hogy hol játszik a gyerek. Szerinted miért van annyi utcagyerek?

2011. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42


Ne vitatkozz vele, világos, hogy troll, most már én is inkább hagyom, mert menthetetlen.

2011. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha elütik a gyerekem, megnézem mi van vele, elviszem kórházba, helyette nem elkapom, aki elütötte véletlenül, egyébként az én hibámból, és agyonverem a családommal, közben ordítozom, hogy megdöglesz és megerőszakoljuk a lányod, aki aztán teljesen vétlen volt. De ha neked ez ésszerű és helyénvaló, megérthető viselkedés, akkor gratulálok.
2011. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"zek az emberek nem arra játszottak, hogy majd jól megölnek egy magyart,"


Utoljára írok ide:


Mint azt előttem leírták, mikor a baleset történt, sz@rtak a gyerekre, inkább a tanárt próbálták megölni.


az csak hab a tortán, hogy a gyereknek semmi komolyabb baja nem lett, őt meg agyonverték.


Rangsorolj már légyszíves és ne gyilkosokat védj, mert nem leszel túl népszerű itt a perverz életfelfogásoddal.

2011. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Ha elütik a gyerekem, megnézem mi van vele, elviszem kórházba, helyette nem elkapom, aki elütötte véletlenül, egyébként az én hibámból, és agyonverem a családommal, közben ordítozom, hogy megdöglesz és megerőszakoljuk a lányod, aki aztán teljesen vétlen volt. De ha neked ez ésszerű és helyénvaló, megérthető viselkedés, akkor gratulálok."


Gondolom ha megerőszakolnák anyád csak csinálnál egy terességi tesztet és mintha mi sem történt volna igaz?!

2011. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Jézusom, ha anyukámat megerőszakolják, még akkor is vele foglalkozok először, egyébként egy nemi erőszakolót, és egy szabályosan közlekedő vezetőt ne keverj, amúgy ha megnézték volna a gyereket, talán szegény lehet egy anyázással megúszta volna.
2011. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!