Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy néz ki egy cigánygyűlülő?

Hogy néz ki egy cigánygyűlülő?

Figyelt kérdés

A kérdést egy indexes cikk apropóján teszem fel:

[link]


Ebben írják, hogy "ránézésre cigánygyűlölő tömeg". Tehát ránézésre el lehet dönteni és meg lehet valakit bélyegezni cigánygyűlöléssel. De ránézésre nem lehet valakit cigánynak nevezni. Miért?


2011. okt. 15. 13:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Jó csapd be nyugodtan magad. És igazad van tök más a két eset, hiszen ott csak egy csúf cigány pujáról van szó itt meg az anyádról.
2011. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én ehhez már nem fűzök hozzá, te aztán nem vagy egyszerű.
2011. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
23%-os. És ha én kimennék az utcára, és az összes szembejövő cigányt agyonlőném, hogy nehogy bántsák a gyerekeimet, aztán elsétálnék a cigánynegyedbe, ott felgyújtanám a házakat, és gondolkodás nélkül lőnék agyon minden kirohanó cigányt, nehogy bántsák a családomat, akkor ugye engem is ugyanígy megvédenél, hogy csak önvédelemből tettem. B@zdmeg fogd már föl, hogy nem a gyereküket védték meg. Az autós NEM TÁMADTA MEG a gyerekét, csak elsodorta, ami egyrészt baleset volt, másrészt a gyerek hibája. Ha mondjuk a te gyereked/anyád/hozzátartozód beesne a busz elé, akkor az lenne az első dolgod, hogy megölöd a buszsofőrt, és az utasokat is megfenyegeted, hogy megerőszakolod és megölöd, vagy kirángatnád a hozzátartozódat a busz alól, megnéznéd, hogy jól van-e, és hívnál egy mentőt? Mert az előbbi az nem ösztön, hanem magatartás.
2011. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!