Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy néz ki egy cigánygyűlülő?

Hogy néz ki egy cigánygyűlülő?

Figyelt kérdés

A kérdést egy indexes cikk apropóján teszem fel:

[link]


Ebben írják, hogy "ránézésre cigánygyűlölő tömeg". Tehát ránézésre el lehet dönteni és meg lehet valakit bélyegezni cigánygyűlöléssel. De ránézésre nem lehet valakit cigánynak nevezni. Miért?


2011. okt. 15. 13:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
hát nem is gerjesztő ösztön :D tudsz te olvasni egyáltalán? o_O? generatív! érted? GE-NE-RA-TÍV! Tehát fajfenntartó.
2011. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Egyébként annyit tennék hozzá, hogy volt szerencsém beszélgetni egy hivatásos integrálóval (értsd: ez a munkája) és szerinte is (pedig vérlibsi) az ilyen eseteket nem hagyhatjuk szó nélkül, nem bújhatnak a származásuk mögé

Ebből elég volt.

Ha magyarok nem ölhetnek cigányokat, akkor ők se öljenek minket.

Azt hiszem ebből elég volt!

2011. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

"Minek havonta Holokauszt-megemlékezést tartani? "


legyetek szívesek már bebizonyítani, hogy hol van HAVONTA holomegemlékzés.


ja és mielőtt jönne a zsidózás elárulom, hogy Jobbikos vagyok, de ezt a förtelmes demagógiát már nehezen bírom.

2011. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:37


Így van! Az ilyen kopaszok semmivel sem lesnek jobbak az orkoktól, csak ,mert fehér a bőrük, ugyanolyan féreg módjára viselkednek és semmi hasznosat nem csinálnak.


Véleményem szerint lejáratják a a nemzeti oldalt.

2011. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Bocsi a generatív más jelentését ismertem, és mielőtt azzal jönnél, nem vagyok tanulatlan, de ilyen jelentéssel értelmetlen, amit írsz.Annak ott semmi köze nem volt a fajfenntartáshoz.Az én értelmezésemben a generatívnak még csak, csak, de a tiédnek 0.
2011. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem mi? Ha te zaklatod egy medvének a kölykét mit csinál a medve mama? Beinvitál egy kis mézre?
2011. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

23% Fejezd be a cigányok védését!


Ugyanis ezek nem azok a fajta cigányok, akiket védeni kéne!


Egyébként a normálisabbak pont az ilyen miatt nem tudnak kitörni!


Te meg véded őket, gratulálok!

2011. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Én nem védem senkit. Csupán a miértjét magyaráztam el.
2011. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Gondolom a medve mama nem dobja a medvecsapda mellé a gyereket.De el nem tudom képzelni, hogy ki akarod magyarázni a tetteiket.A szülők voltak a figyelmetlenek, a tanár semmi rosszat nem csinált, és talán az ott lévő cigányokról elmond valamit, hogy a gyerek megnézése helyett, rögtön ütni kezdték szerencsétlent.
2011. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ja a cigány pont a kocsi elé dobta a gyereket. Ne légy nevetséges.
2011. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!