Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgozom de miért nem haladok?

Dolgozom de miért nem haladok?

Figyelt kérdés
F/27 Az az igazság hogy dolgozom dolgozom de nem jutok sehová ,nem tudom ti hogy vagytok ezzel? Nem cigizek nem kocsmázok barátnőm sincs ,ruhám se mondanám hogy sok van. Nem tudom ,miért de sosincs hó vége felé egy vasam se pedig otthon lakok. Spórolni se tudok ,mert ha végre sikerül is akkor vagy megszűnik a munkahelyem és felélem a spórolt kis pénzem vagy váratlan leállás van vagy valami előreláthatóan történik. ELEGEM VAN!!! Semmi luxusra nem verem el a pénzem pedig de még sincs soha. Hogy lesz így házam? Hogy lesz így családom és egy autóm? Nincsenek nagy vágyaim de hiába szakadok meg akkor se birok annyi pénzt keresni itt hogy összehozzam ezeket. (na meg általában nincs is hol) Semmi ötletem nincs mi a túrót csináljak.... :(
2011. okt. 11. 22:00
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Akartam írni pár sort, de elment tőle a kedvem. úgyis mindenki csak a másikat cseszegeti páran arcal azt se tudják itt sokan merre vannak miről magyaráznak egyáltalán.. Nem tudok rájönni hogy az ilyen emberek kötözködnek vagy ilyen jó nekik minden vagy félnek és ezért nyalják a segget. Vagy csak ennyire buták és itt okoskodnak..


Pff... Hadlyuk szerintem.... :(

2011. okt. 17. 04:11
 42/44 anonim ***** válasza:

"egyedül a jobbik esetén vinném ki a gyárat külföldre, mivel mindent tönkretennének ami él és mozog"


Persze mindent a Jobbik tett tönkre, miközben még egyszer se kormányzott

mikor fogjátok végre fel? Jobbik=belső rend=megfelelő körülmény az államadósság csökkentéséhez

2011. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Az lehet, viszont igen sok jelét adták már annak mi is lenne ha ők nyernének. Nem kell ide Zagyva, Toroczkai, Vona meg betyársereg.
2011. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Én valahogy nem tartok a jobbiktól..

Nincs rá okom..

A pártok azok csak pártok de a jobbikosok a bűnözést igencsak felszámolnák erőteljesen idelye is lenne..

Nem a hajléktalanokat kergetnék az utcán több száz milliós többletköltséget csinálva az országnak.. Miért féltek a jobbiktól??? Igen valóban vasököllel oldja meg a jobbik a problémákat.

De ilyen kérdésekben mint a roma bűnözés máshogy hogy lehet szembeszállni? A fidesz azt is tagadja hogy ilyen van.. A Vajda meg nyiltan felvállalja hogy 10 bűncselekményből 8at roma követi el.. Old meg te nagyokos ezt bocikám bocikámmal..

Énhozzám törtek már be éjjel. Nem kívánom azt az érzést senkinek..

2011. okt. 17. 19:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!