Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgozom de miért nem haladok?

Dolgozom de miért nem haladok?

Figyelt kérdés
F/27 Az az igazság hogy dolgozom dolgozom de nem jutok sehová ,nem tudom ti hogy vagytok ezzel? Nem cigizek nem kocsmázok barátnőm sincs ,ruhám se mondanám hogy sok van. Nem tudom ,miért de sosincs hó vége felé egy vasam se pedig otthon lakok. Spórolni se tudok ,mert ha végre sikerül is akkor vagy megszűnik a munkahelyem és felélem a spórolt kis pénzem vagy váratlan leállás van vagy valami előreláthatóan történik. ELEGEM VAN!!! Semmi luxusra nem verem el a pénzem pedig de még sincs soha. Hogy lesz így házam? Hogy lesz így családom és egy autóm? Nincsenek nagy vágyaim de hiába szakadok meg akkor se birok annyi pénzt keresni itt hogy összehozzam ezeket. (na meg általában nincs is hol) Semmi ötletem nincs mi a túrót csináljak.... :(
2011. okt. 11. 22:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

mennyit keresel, mi a szakmád? abban dolgozol?

lehet te úgy érzed nem költesz semmi luxusra, de mégis költesz csak nem tudod, hogy az luxus, pl szegényebb gyereknek a 200forint / kg os sajt már luxus de ez csak egy példa

2011. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Sajnos válság van, meg most a Fidesz jön az újabb megszorításokkal(reformokkal) azt mondták így próbálják csökkenteni az államadósságot, az már más dolog, hogy ez igaz-e, talán ha lemondanának egy kicsit a luxusról akkor gyorsabban csökkenne
2011. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
83%

Nos, az a probléma, hogy egy elég szétcseszett országban élünk.


Javítsuk meg.

2011. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

"mennyit keresel, mi a szakmád? abban dolgozol?"


Szerintem ez tök lényegtelen, Európa közepén vagyunk, egy utcaseprőnek is olyan fizetés járna, amiből bőven megél.


"pl. szegényebb gyereknek a 200forint / kg os sajt már luxus de ez csak egy példa"


Elég szégyen az országnak, hogy 2011-ben erről kell beszélnünk és természetesnek kell vennünk.

2011. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
5%

"A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:08" Milyen luxusról? 750 ezer bruttó egy képviselőnek minden csak nem luxus. Ezért a pénzért egy országért dolgoznak, nem tudom miért gondolja azt mindenki hogy nem csinálnak semmit. Ha nem hozná ezeket a megszorításokat a Fidesz, előbb-utóbb államcsőd lenne, nem tudom akkor ki mit mondana majd. Annyira jó, hogy itt mindenki szakképzett gazdasági szakértő.

2011. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%
Jaja. Én 4,5-ös egyetemi diplomával 28 ezret kapok, mert nem lehet ebben a vacak országban munkához jutni. Nekik meg 750 ezres fizetés + egy csomó minden ingyen járjon? Nekem mi jár ingyen? Max. a fenékberúgás. Azt a melót, amit ők csinálnak, válság idején nettó 200-250+költségtérítésből meg lehetne oldani simán. Vagy emeljék a pórnép reálbérét is. Merthogy az egyszerű embereket sanyargatjuk, saját magunknak meg emeljük a fizut, az kicsit gusztustalan. Bocs az OFF-ért!
2011. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
87%

"Annyira jó, hogy itt mindenki szakképzett gazdasági szakértő."


Annyira jó, hogy Magyarország vezetői talpig becsületes emberek és nem hallani azt lépten nyomon, hogy tíz és százmilliárdok tűnnek el a semmibe innen is, onnan is...


Ennek ellenére ők mégis szakképzett gazdasági szakértők. Ez most hogy lehet? CSAK NEM??!! Elképzelhető, hogy a becsület és tiszta szív nem a diplomákból és a pénzünk mennyiségéből ered? Nem, ezt nem akarom elhinni, ilyen nincs... vagy mégis?

2011. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
83%

kolopele! Még hogy megdolgoznak érte... Na ne röhögtess... Ülnek a hájas s.ggükön a parlamentben, laptopon babrálnak valamit, néha kimennek egyet sörözni a büfébe (merthogy nekik nincs megtiltva ez sem a munkahelyükön), néha megnyomnak egy gombot aszerint hogy éppen hogy beszélték meg a többiekkel, sőt sokszor még csak be se mennek. És ők ezért kapnak annyi pénzt egy hónapban amennyit én egy év alatt se tudnék összeszedni.

Aki ezek után azt mondja hogy megdolgoznak a pénzükért az gyorsan vegye be a gyógyszerét!


Kérdező!

"Hogy lesz így házam? Hogy lesz így családom és egy autóm?"


Ha nem mész ki külföldre legalább 4-5 évre akkor sehogy. Ez az igazság. Jöhetnek az árpádsávos turulmagyarok hogy hogy merészelek másokat a "hőn szeretett 1000 éves szép hazánk" elhagyására buzdítani, de valamiből akkor is kell kenyeret venni! Meg aztán az ország már 1000 éve itt van, nekünk viszot jó esetben is csak 70-80 évünk van élni, megvalósítani önmagunkat, gyerekeket vállalni és felnevelni tisztességes körülmények között. Mert ezen kívül csak egy út van: itthon maradni, gyereket véletlenül se vállalni hogy azért valahogy el tudjunk tengődni életünk végéig, és így hozzájárulni a magyar népességfogyáshoz.

2011. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy mennyi a fizetésük.

Nem hinném, hogy abból a politikusi fizetésükből vannak nekik százmillióik a bankban...

2011. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért a pénzért egy országért dolgoznak"

Hát már bocsánat de ezen felröhögtem.

Látszik is hol tart az az ország amiért ilyen keményen dolgoznak... A nagyrészük a seggét vakargatja egész nap ezért a pénzért, miközben más 3-4 műszakban robotol egy gyárban 70-80ezerért, már ha egyáltalán van munkahelye...


Könnyű úgy megszorításosdit játszani, hogy 750ezrekért lesek a Parlamentben :S

De 70ezerből mit akarsz még megszorítani??

2011. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!