Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgozom de miért nem haladok?

Dolgozom de miért nem haladok?

Figyelt kérdés
F/27 Az az igazság hogy dolgozom dolgozom de nem jutok sehová ,nem tudom ti hogy vagytok ezzel? Nem cigizek nem kocsmázok barátnőm sincs ,ruhám se mondanám hogy sok van. Nem tudom ,miért de sosincs hó vége felé egy vasam se pedig otthon lakok. Spórolni se tudok ,mert ha végre sikerül is akkor vagy megszűnik a munkahelyem és felélem a spórolt kis pénzem vagy váratlan leállás van vagy valami előreláthatóan történik. ELEGEM VAN!!! Semmi luxusra nem verem el a pénzem pedig de még sincs soha. Hogy lesz így házam? Hogy lesz így családom és egy autóm? Nincsenek nagy vágyaim de hiába szakadok meg akkor se birok annyi pénzt keresni itt hogy összehozzam ezeket. (na meg általában nincs is hol) Semmi ötletem nincs mi a túrót csináljak.... :(
2011. okt. 11. 22:00
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
86%

""kolopele válasza:



Na fügyi kolpi!


Eddig jól kijöttünk, de ezt az akcentust nem veszi be a gyomrom!


Miért nem téged adóztat duplán, vagy akár triplán a válság miatt?

Te akkor is megélsz!

Ekkora aroganciát mint ami nállad van, haver!


Van más megoldás,sőt csak más megoldás létezik mint amit a fidesz csinál, csak az ujgazdagék nem akarják valahogy a gazdasági alaptörvényeket megérteni ha nekik egy kicsit több jut.


A mai adókon felül kirótt adók KONTRAPRODUKTÍVAK ezt támasztják alá az előrejelzések. Csak azért mert OV és a bandája önfejűen ragaszkodtak bizonyos jobbos gazdaságelméleti tételekhez!


Mi az hogy nekik meg neked jár, más aki meg tisztességesen dolgozik a válságra hivatkozva,meg egy sor rosz döntésnek köszönhetően a munka mellett haljon éhen vagy lakjon az utcán!


Te ezt komolyan gondolod?

2011. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

"Jöhetnek az árpádsávos turulmagyarok hogy hogy merészelek másokat a "hőn szeretett 1000 éves szép hazánk" elhagyására buzdítani, de valamiből akkor is kell kenyeret venni!"


Igen, pont ezért bíztatnak a "haza el nem hagyása" mellett arra is, hogy rúgjuk szét a szájukat azoknak, akik ellopják az adónkból befolyt összegeket, nekünk meg 90 ezres fizetést adnak és szétcseszik az országunkat.


Franciaországban ha el akarnak venni az emberek 3-4000 eurós fizetéséből 100 eurót, akkor egy hétre megbénul az ország. Ha azt csinálnák a politikusok ott is, amit nálunk, akkor már rég lámpavasakon himbálózna az összes.

2011. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
68%

Ne fáradj Krém, én már kiosztottam őt pár napja, semmi mást nem csinált, csak megsértődött.

Ennyire nagyképű, önelégült, érzéketlen embert alig látni. Kezdem érteni, hogy miből lett vagyona.

2011. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Nyakamat rá hogy 2014-től kolopele lesz majd a legnagyobb panaszkodó GyK-n, csak figyeljétek meg (vagy eleve nem is fog többet ide írni).
2011. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
7%
"Annyira jó, hogy Magyarország vezetői talpig becsületes emberek és nem hallani azt lépten nyomon, hogy tíz és százmilliárdok tűnnek el a semmibe innen is, onnan is..." Talán nem a baloldali újságokat, tévéműsorokat kellene csak nézni, meg az ellenzék elferdítéseit, hazugságait elhinni. Egy két harmados csapást soha nem fog megemészteni a volt kormány, még akkor is ellenzékként fog működni tettekben is, ha tudják hogy a Fidesz jó irányban halad. A kicsinyes bosszúikból csak azt nem fogják fel, hogy ezzel magának az országnak is ártanak. Rólam itt azt tartják a legtöbbem hogy lenézem a szegényeket. Pedig nem. Az ő helyzetük csak akkor fog megváltozni ha a kormány végig tudja vinni a programját. Márpedig végig is fogja, elvileg még a többségi fölényükkel vissza sem éltek eddig. Viszont ha ilyen ellenállásokba ütköznek, fel fogják majd használni. Lassan itt az ideje. Persze engem nem érdekel az sem ha ugyan így vegetál még hosszú éveken keresztül az emberek jó része. Maguknak köszönhetik majd jórészt. Majd jön a jobbik, és mindent megold. Vagy a szocik, lmp - sek. Micsoda alternatívák!
2011. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
90%

Ne olvassátok el a válaszait, nehogy felhúzzátok magatokat rajtuk, csak pontozzátok le őt.

Az ilyen kitartó ember csak akkor áll le, ha nem foglalkoznak vele.

2011. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
ne etessétek a trollt...
2011. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
0%
Nocsak, egy régi ismerős...........Pontozzatok csak nyugodtan le, a legkevésbé sem érdekel. Viszont én nem egész nap itt írogatok mint oly sokan hanem csak ilyenkor késő este általában. Nap közben van más dolgom is.
2011. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

kolopele válasza:


Ok kolopele neharagudj amiért egy kicsit erős szavakkal illettelek, de ami sok az sok.


Próbáld megérteni, hogy sok sok embernek nem az a tét hogy az autóját letudja e cserélni, hanem hogy éhen hal e, vagy jut tető a fejefelé,miközben dolgozik!


De kérlek, segíts és magyarázd el csak úgy nagyvonalakban hogy ha a fidesz által kijelölt úton haladunk, hogy lehet nekünk jobb valaha is.


Hogy teremt valaki munkahelyet ha nem igény van a termékére hanem adót csökkentenek a számára, miközben a széles fogyasztóiréteg éhen hal?


Vagy mire jó a megszorítás ha nem folyik be több, csak papíron?


Kérlek,még ha megerőltető is, írd le.

2011. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Államadóság így Államadóság úgy..

Én vettem fel az államadósságot?

Mit láttam abból a pénzből amire felvették az államadósságot? És te?

Nem fizetik tovább az államadósságot mondván kamatostól ki van fizetve. És akkor mi van??! Szerintem semmi nem történne.

2011. okt. 11. 23:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!