Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz direkt tönkre akarja...

A Fidesz direkt tönkre akarja tenni az országot vagy csak ennyire idióták?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 23:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Az országot eddig még minden párt csak tönkretette és úgy látszik nincs is kilátás arra, hogy majd lesz olyan párt aki nem ezt teszi.
2011. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
kolopele, igazad van áldozatot kell hozni mindenkinek, ha pl a politikusok lemondanának egy időre a luxusról és ők is hozzájárulnának az államadósság csökkentéséhez, hamarabb kilábalnánk ebből a szar helyzetből
2011. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
"melyik országban? Mert hogy itt nem az biztos..." Pedig itt az országban. Nekem közel 300 ezer a jelenlegi adóm havonta, szerinted ez több vagy kevesebb mint aki 200 000 körül keres bruttóban? Nem csak azt kell nézni, hogy kinek mennyi marad, hanem azt is hogy mennyivel járul a munkájával hozzá az adózáshoz. Ha beleveszem az egész gyárat, hatalmas adó és járulék megy az állam részére havonta. Kedves "barátnőm", a családi adókedvezmény már azoknak is kedvezően jelentkezett akinek 160 ezer a bruttója, ez olyan plusz tízezer körüli összeget jelent. Az meg hogy csak annak jár akinek gyereke is van, ez természetes. Benne is van a nevében, hogy "családi".
2011. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Azt tényleg az elején tisztázni kell: az ország már régen tönkrement, csak eddig a felvett kölcsönökből próbálták tartani magukat az eddigi kormányok. Szerintem az igazi tönkretétel legnagyobb felelőse a rendszerváltás utáni 10 év bandája. Nem is értem, a városunkban még hogy állhat Antall József szobra, az ilyet és a hozzá hasonlókat pokolra kellett volna küldeni. Egyszerűen nincs mégegy ilyen ostoba nép, aki ennyire bedől a demagóg szövegnek, a rengeteg hazugságnak, ámításnak. A politikusaink csak pontos háttérinformációkkal rendelkeznek, tökéletesen kiismerték már a népet, a mentalitást, ezt kihasználva irányítanak, és persze, hogy nem igyekeznek, miért is strapálnák magukat, hisz a magyar nép mindent eltűr, akár emberek millióit lehet ebben az országban halálra éheztetni, kínozni, akkor sem lép senki sem, maximum otthon hőbörög a családnak (de az meg hol érdekli a politikust). Több országból ismerek sok embert, régen védtem a magyar népet bárki előtt, magyar vagy külföldi előtt, de már rá kellett jönnöm (különösen Ausztria révén), hogy ez a nép semmit nem érdemel, nem érdemli meg a jót, a jó életet. Tisztelet a kivételnek, annak a 10-20%-nak, akik rendes, tiszta, valamirevaló, értelmes emberek, akik nem azt nézik, mit lehet ellopni a munkahelyről, hogy hogy lehet mégjobban ellébecolni a munkaidőt munka helyett, akiknek nem az az iskola, hogy elvagyunk a haverokkal: cigi, pia meg facebookozás... vagy nem azon jár az esze, hogy hogy lehet mégtöbb segélyt kicsalni az államból, akiknek az értelmi szintje nem a Győzike meg a ValóVilág nézéséig terjed, és aki, mielőtt nekiáll hőbörögni valamiért, előbb pontosan tájékozódik, és nem a TV2, RTL híradójából. Lássuk be, kevés az ilyen ember. A maradék, akikre bármely fenti ráillik, nem érdemel ennél jobbat. Majd ha tényleg szorul a hurok, úgyis mennek az utcára tüntetni. Nem mentek még? Akkor nincs semmi gond.

Sosem védtem kolopelét, 99%-ban egyet sem értek vele, a Fideszt rühellem, az MSZP-t úgyszintén (mellesleg jórészt a Jobbikkal szimpatizálok), de kivételesen kolopelének van leginkább igaza az előttem írók közül: mindenki nézzen magába.

2011. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Elnézést, a mondókámhoz még annyit hozzáfűznék: a politikusokat a nép választja, a nép dönt, ki kerül a parlamentbe és ki nem, a nép hatalmazza fel az összes politikust a joggal, hogy dönthessenek az állam és a nép dolgairól. Innentől fogva maximum az hőbörögjön, aki nem a Fideszre szavazott, a többi szerintem inkább bújjon meg csendben a sarokban, mert ezt most ők cseszték el.
2011. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és közgazdász-hallgatóként a dolgokat látva: az egykulcsos adó... igen, csak a gazdagoknak kedvez, az összes tanárom kielemezte már, mindenki mélyen elítéli, nagyon ostoba döntés volt. Vagy inkább önző, mert a politikusok megint csak a saját zsebüket tömték. De hát a nép hatalmazta fel őket 2/3-dal...

Minden valamirevaló nyugati országban progresszív adórendszer van, aki 2 milliót keres, nem hal bele abba sem, ha 1,6 helyett csak 1,4-et visz haza, illetve aki keres 100ezret, annak meg nem mindegy, hogy 10ezerrel több vagy kevesebb. Ezt a gazdagokkal kéne megértetni.

2011. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Vannak egy páran, nem létezik, hogy mindegyik ilyen idióta...szóval a direktre szavazok.
2011. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:04


A gazdagok is értik ezt meg mindenki, nem olyan hülyék, hogy ne értenék csak bolondok lennének ha nem örülnének annak, hogy több marad a zsebükben. A vállalkozóktól nem is sajnálom, mert talán ebből a pénzből új munkahelyeket is tudnak teremteni ha akarnak, de a politikusoktól igen mert ezért a pénzért semmi pluszt nem tesznek. Mit tesznek egyáltalán? Azon agyalnak állandóan, hogy milyen megszorításokat találjanak ki. Gondolom ez a plusz. A képviselőink egyáltalán nem képviselnek bennünket, tehát nem is végzik a dolgukat, így egy fillért sem érdemelnek. Azt, hogy a gombot megnyomják amit mondanak nekik, bárki meg tudja csinálni. Ezt nevezik munkának? Ezért kapnak havonta 15 minimálbért. A minimálbéres nem azért nem fizet többet az államkasszába mert nem akar, hanem azért mert neki így állapították meg a bérét, a másiknak meg úgy. Amúgy meg lehet, hogy többet tesz az asztalra mint a tisztelt képviselő. Én nem szavaztam rájuk, de ezzel sem dicsekszem mert mindegy kire szavaztam volna, a lényegen nem változtatna. Itt így működik a rendszer. Megválasztasz valakit és aztán 4 évig azt csinál amit akar. Ez nem is fog változni mert azok akik az országért tudnának tenni valamit, nem vállalják mert már annyira lejáratták a politikát, hogy szégyen politikusnak lenni. Akik eddig voltak és vannak, a pénzért elviselték, hogy utálják őket.

2011. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kolopele: a kérdéseimre nem hoztál fel egyetlen érvet sem.

Ami a családi adózást illeti,abban sincs igazad.

Akinek 160.000.- ezer a jovedelme,annak hiába van 3-4 gyereke,csak a töredékét veheti igénybe a kedvezménynek,.

De ettől durvább eset is van( és nem egyedi).

A szomszédom elvált,4 gyerekes családapa. Azért váltak el,mert az asszony keresett egy szeretőt magának. Eddig nem dolgozott,most a Tescoban pénztáros havi 50-60.000.-ért. Ő nem veheti fel az egész kedvezményt. Az apa pedig egy fillért sem vehet igénybe,mert nem él a gyerekekkel egy háztartásban. És ebben a cipőben jár minden gyerektartást fizető,elvált apa. Még akkor is,ha milliókat keres.

2011. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban az a céljuk ,hogy teljesen tönkremenjen az ország.Már valójában én is erre gondoltam.Ezek az államcsődre spekulálnak.Profitálni akarnak ezzel...
2011. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!