Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz csak szerintem...

Bumbi02 kérdése:

A Fidesz csak szerintem járatja le nagyon az országot?

Figyelt kérdés

Már a második alkalom hogy megpróbáljuk átverni az EUt, félrefordított és hiányos fordítással. Egyszer a médiatörvénynél volt, most meg az alkotmánynál hogy több olyan részletet, amibe pont belekötne az EU, kihagyunk, átferdítünk. Plusz az alkotmány keletkezésének körülményeit is.

Magyarországot lejáratják vele, hiszen kiderült mindkettő (nem tudom mit vártak).


2011. ápr. 1. 07:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
A FIDESZ NEM az országot járatja le,hanem sajátmagát!
2011. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudja a Fidesz átverni az EU-t.

Ezt onnan is lehet tudni, hogy amikor Gyurcsányék megpróbálták a kamu számokkal, akkor is végül kiderült. Előbb-utóbb úgyis kiderül az ilyesmi...

2011. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Az a legocsmányabb,hogy amikor a politikájukat támadják azzal jönnek,hogy az országot támadják.a fideszdroidok meg be is veszik.
2011. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

A Fidesz?


Annyira szépen csengett amit a választások előtt " programon" kívül felvázoltak!

Aztán mintha hozzá is kezdtekvolna, végrehajtani.

Mára meg mintha megállt volna minden, ami lényegesen érintené a valós problémák megoldását.


Az Eu?

Egy hatalmas érdekcsoport egyvelege, ami a szép szavakon és szlogeneken kívül, csak is a erős gazdasággal megáldott országok versenyképességének a növeléséről szól.

Komoly érdekek űtköznek, és csak nem mondhatja azt a német és a francia frakció hogy : ejnye bejnye, a sok sz@arunkat, amit nem nállatok gyártunk, de a valaha ticégeitekk megvett nevealatt becsapjuk a magyart, nem merd piszkálni! Vagy az energetikai cégem extraprofitját ne merd megnesegetni. Az elprivatizált vagy az Eu által bezáratoot iparágaidat ne próbáld életrekelteni, konkurenciaként a mi importunknak! stb stb


Előbb jött a túlhevített média törvény, aztán az alkotmányunkba is bele akarnak szólni, de ez mind látszat.

Egy újabb támadás volt a nemzet ellen.

Megpróbálták Orbánt megfélemlíteni, ami nem sok sikkerrel járt. De sajnos mivel semmi nem történik, megvenni viszont sikerűlt!


Hiszen ha felakatavolna számolni a számunkra nagyon kártékony gazdasági folyamatokat, akkor mi lehetne jobb időszak erre, mint az Eu s elnökség?

Hiszenitt a hazai pályán, bár mit a szemükbe lehetettvolna vágni.


Nem barátaim, Ov t és a kormányát ugyan úgy megvették, mint azelőtt az MSZP-t, dkg ra.

2011. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
zsǝpıɟ ʇéɯǝzs
2011. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem az MSZP az, aki megint lejáratja magát, azzal, hogy ismét Brüsszelbe rohangál nyalni meg árulkodni. Itthon nemigen tudnak Mesterházyék támogatottságot felmutatni, hát marad nekik Vörös Dani, meg a többi euroszoci elvtárs. Amúgy Brüsszel azóta megkapta a hivatalos szövegét is az alkotmánytervezetnek, tehát a vita erről okafogyottá vált.


Az EU meg nem köthet bele a magyar alkotmány tervezetébe, az ugyanis belügy.


08:57

"Az a legocsmányabb,hogy amikor a politikájukat támadják azzal jönnek,hogy az országot támadják.a fideszdroidok meg be is veszik."


Érdekes, mintha Fletóék is állandóan valami olyasmivel jöttek volna elő annak idején, hogy a belpolitikát bűn exportálni.

2011. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Theroux válasza:


Én aztán tényleg nem vagyok fidesze.

De sok sok magyar kinyithatná már végre a szemét az Eu val kapcsolatban. Az Eu ugyanis 98% a pénzről szól, és nagyot téved akik az emberi jogok és más dolgokkal jön.

Feszülnek az érdekek, a vállság miatt meg főleg, és egyszerüen azokat a kikorrumpált gazdasági érdekeiket, amit az itteni helytartóikkal " legyen az fidesz vagy mszp" sikerűlt eddig elérni, nem akarják feladni.

Orbán ebben a tekintetben keménynek létszott az első időkben, és azt csak nem mondhatják nyíltan, hogy had húzzalak már tovább Magyarország, mert különben!!!

Egy támadás a nemzet ellen, hiszen a nemzet a gazdaságán a leg sebezhetőbb. És persze nem minket akar bántani az Eu, de lehúzni annál inkább! És hogy ennek mi vagyunk az áldozatai! " hát ilyen az élet"

Nem gonosz magyar ellenes az Eu, csak pénzéhes imperialistáktó nyüzsög, és kell akkor terrorizálnak a pénzért, és nem érdekli öket hogy itt mi is a helyzet.

Orbánékat viszont 90% hogy megvették, és 10% ot még én is adok annak hogy " csak nehezen mennek a dolgok"


Ennyi az igazság sajnos, ennyire prózai.

2011. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Ezt a kérdést már én is feltettem pár napja, de néhány tul buzgó moderátor és pár fidesz fan szerint provokáltam, így törölték, utána pedig nem éreztem, hogy megéri még egyszer kiírni, ennyit nem ér az egész fidesz.
2011. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem csak szerinted
2011. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az országot már mindig lejáratja az épp aktuális politika.A rendszerváltás óta, egyre jobban.

Az alkotmány pedig itt dísznek van.

2011. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!