Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz csak szerintem...

Bumbi02 kérdése:

A Fidesz csak szerintem járatja le nagyon az országot?

Figyelt kérdés

Már a második alkalom hogy megpróbáljuk átverni az EUt, félrefordított és hiányos fordítással. Egyszer a médiatörvénynél volt, most meg az alkotmánynál hogy több olyan részletet, amibe pont belekötne az EU, kihagyunk, átferdítünk. Plusz az alkotmány keletkezésének körülményeit is.

Magyarországot lejáratják vele, hiszen kiderült mindkettő (nem tudom mit vártak).


2011. ápr. 1. 07:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"De sok sok magyar kinyithatná már végre a szemét az Eu val kapcsolatban. Az Eu ugyanis 98% a pénzről szól, és nagyot téved akik az emberi jogok és más dolgokkal jön. "


Engem nem érdekel és mást sem, hogy mi az EU, arról volt szó, hogy szeretett kormányunk piti csalásokkal próbálkozik, olyanokkal amik 300%, hogy visszaütnek.


Ha a bank a köcsög, akkor nem számít lejáratásnak, azaz nem járatod le magad és a családod, hogy bemész személyesen és elkezdesz óbégatni, hogy "há, de a Kis Pityu vette fő' a kő'csönt nem én és csak átmaszkírozta magát és úgy írta alu a szerzódest!" ?

2011. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az EU meg nem köthet bele a magyar alkotmány tervezetébe, az ugyanis belügy.


az EU-s alapjogokba nem ütközhet az alkotmányunk mivel EU tagok vagyunk. amúgy meg akkor a Fidesz minek küldte el az EP-nek? Meg a Velencei Bizottságnak?


itt nem arról van szó hogy az EU micsoda. Pontosan tudom én is hogy az EU nem rólunk hanem a fejlett országokról szól. Hanem arról van itt szó, hogy a kormányunk piti módon próbálja átverni külföldöt. Mint egy általános iskolás gyerek aki csak azt mondja el hogy 5öst kapott, azt hogy kapott 2 1est , azt meg nem. Ennyiből jobb is lett volna hogyha meg se szólal. Mer amúgy meg nem kérdezte volna senki.

2011. ápr. 1. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!