Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz direkt tönkre akarja...

A Fidesz direkt tönkre akarja tenni az országot vagy csak ennyire idióták?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 23:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy nem direkt, de azt teszik.
2011. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%
az a baj, hogy az hiszik hogy az államadósságot csak újabb és újabb adók bevezetésével lehet csökkenteni, a belső problémákkal meg nem is foglalkozik
2011. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
80%
kolopele, akik jól élnek talán azért panaszkodnak, mert nem csak maguknak akarnak jót, hanem az egész magyar népnek
2011. okt. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%
Céljuk az adósság csökkentése, de úgy hogy mindent az átlag alatt keresőkkel fizettetnek meg, ők viszont dőzsőlhetnek. Ezért nem támogatja szerintem a többség azt amit csinálnak.
2011. okt. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:11" Én sem akarok senkinek rosszat, különben minden dolgozómnak minimálbért adnék. Amúgy meg ki az aki rosszat akarna egy becsületesen dolgozó, tisztességes embernek? A baj az, hogy ezért most áldozatot kell hoznia mindenkinek. A gazdag most is többet fizet mint a szegény, ahogy eddig is. Más kérdés, hogy több is marad lényegesen. Erről viszont nem mi tehetünk, kedves lepontozók.

2011. okt. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%

"A gazdag most is többet fizet mint a szegény, ahogy eddig is."


melyik országban? Mert hogy itt nem az biztos...

2011. okt. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem direkt, valószínűleg aláírtak egy egyezményt a magyar munkaerő fillérekért való biztosításáról néhány más állammal.
2011. okt. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%

"Egyébként a kérdésre válaszolva, túl sok mindent akarnak egyszerre csinálni, ide-oda kapkodnak, semmit nem gondolnak végig normálisan."


Ha lassan és egyenként csinálnák sem lenne nekik mivel.

2011. okt. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

Kolopele: a szokásos sablon szöveged helyett érveket és tényeket mondhatnál. Eddig egyetlen észrevételemre sem hoztál fel ilyeneket.

Miért hiszed,hogy CSAK az MSZP tette tönkre az országot?

Erre milyen bizonyítékokat tudsz felhozni, a Fidesz propagandáján kívül?

Melyek azok az intézkedései a Fidesznek,amelyek valóban a gazdaság érdekeit szolgálják?

Az egykulcsos adó és gyermekek után adókedvezmény nem az. Egyrészt csak a magas keresetűeknek jó, a többségnek nem. Viszont az államháztartásban 4-500 milliárd hiányt okoz.

Azon,hogy igazságos vagy nem,nem akarok veled vitatkozni.

Vagy mennyire volt hasznos a MOL részvények hitelből megvásárlása?

De nem sorolom újra a kifogásaimat,hanem várom a Te érveidet.

Egyébként nem a barátod vagyok,hanem a barátnőd,és nem vagyok szoci.

2011. okt. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
81%
Az országot leginkább a Fidesz tette tönkre, nem az MSZP.
2011. okt. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!