Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszabbul élsz, mint az MSZP...

Rosszabbul élsz, mint az MSZP alatt?

Figyelt kérdés
Én nem. Pedig nem vagyunk gazdagok. Hogy lehet ez?
2011. okt. 2. 22:16
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:17

Igen vannak akiket idegesít ha valaki gazdag de a többséget nem csak kolopele akarja be magyarázni itt.


Pl:én 2 night clubot +,működtetek,1kis közértet és egy piaci kis büfét.Pedig adok magamra.Mindig öltönybe járok mert a bibiszeléshez kell.És a beszámolóimhoz sem mehetek farmerban,melegítő cuccban.Tavaly vettem egy Audi Q7 3.0 quattro-t de jó ha van benne 500Km mert tényleg csak a clubig a közértemig és a piacra na meg persze a beszámolóimhoz megyek vele.Egyébként meg gyalog vagy biciklivel járok és még a csövessel sem degradáló leállnom beszélgetni a Blahán

2011. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

kolopele válasza:


"A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:19" Fejlessz ki egy olyan technológiát, eljárást, amit rajtad kívül senki más, nyiss külföldi piacok felé, beszélj 4 idegen nyelvet, legyél tulajdonosa a gyárnak amit te magad hoztál létre, akkor majd meg tudod miért is van az embernek ideje másra is a munkán kívül. Egyébként meg ha jobban beleásnád magad, láthatnád hogy általában este 9-10 órától gépelgetek általában éjjel 1-2 óráig. Arról meg hogy nem tudsz helyesen írni nem a billentyűzet tehet......



Jah és ezt minden tet.es kommentedben felkel hívni rá a figyelmet és a minimál béreseket le alacsonyítanod,proliznod?


A helyesírásra meg annyit hogy az egész billentyűm rossz a laptopom mert 1 hete bele öntöttem véletlen a kávét és van hogy beragad a gomb stb

2011. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Koloplele!

Azt lehet egyébként tudni, h mit dolgoznak? Mennyit? Hány műszakban? Ja meg azt is, hogy be vannak e jelentve rendesen, arra a fizetésre amit kapnak?

Erre válaszolj már légy szíves!

Megjegyzem nincs bajom azzal ha valaki gazadag (persze csak ha tisztességesen szerezte a vagyonát) , de amikor valaki ilyen beképzelten mesél arról, hogy ő milyen "fasza csávó" az kicsit irritál.

2011. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
"A helyesírásra meg annyit hogy az egész billentyűm rossz a laptopom mert 1 hete bele öntöttem véletlen a kávét és van hogy beragad a gomb stb" Amennyiben te az a 62 % - os vagy akinek a sztriptíz bárjai vannak, akkor egy hét alatt én már csak vettem volna egy új laptopot. Gondolom nem árt jegyezni bele a neveket, kuncsaftokat.
2011. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:36" Küld el ugyanezt a kérdést priviben, ott majd válaszolok rá. Ma kissé idegesebb vagyok a kelleténél, már így is sokat offoltam.

2011. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Minek vegyek?Én játszom az agyamat mert pénzem van és ha elromlik pl a tv akkor megyek veszek zsír újat hanem elviszem megjavítanom/kicseréltetem garanciába csak per/pill nincs a szervizben hozzá billentyűzet.Am a night club meg a sztriptíz bár között van különbség
2011. okt. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
én se venném egy új laptopot rögtön mert a laptopon is dolgozok. Ráadásul elmenni és venni egyet az is sok idő.
2011. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

És én nem kell kuncsaftokat irogatnom mivel nem prostituált tanyát müködtetek.Ott csak táncos lányok vannak (nem mellesleg nem pucéran) meg biztonsági örök



kolopele válasza:


"A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:36"


Na mi van erre már nem mersz válaszolni csak priviben:D tiszta gáz vagy

2011. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Nem küldöm! Vállald fel itt és most! Nem hinném, hogy csak engem érdekel!

Meg túl unszimpatikusak a hozzászólásaid, hogy kiadjam neked magam!

2011. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Ez nem meri felvállalni magát mert egy kamu ember.
2011. okt. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!