Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszabbul élsz, mint az MSZP...

Rosszabbul élsz, mint az MSZP alatt?

Figyelt kérdés
Én nem. Pedig nem vagyunk gazdagok. Hogy lehet ez?
2011. okt. 2. 22:16
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
71%

Én sem. De ettől még nem fogok helyeselni, és egyetérteni egy ekkora dilettantizmussal, mint ami jelenleg folyik.


Pedro

2011. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
74%
Sokkal rosszabbul,pedig nem minimálbérből élünk. Te biztosan a magasabb jövedelműek közé tartozol. Te nem érzed magad gazdagnak,de egy minimálbéres lehet,hogy annak tart.
2011. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
39%
Én sem élek rosszabbul és én sem vagyok gazdag, csak egy átlagos középosztálybeli.
2011. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
27%
Nem függ az életminőségem a kormánytól. Az országnak viszont jobb most, mint akkor.
2011. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
48%
Nem élek rosszabbul, mert jól keresek. Viszont alacsony jövedelmű ismerőseim (havi nettó 100-150 ezer Ft) mindannyian rosszabbul jártak az egykulcsos adó, illetve a gyenge forint (erős frank) miatt.
2011. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
56%

Az én családom bizony rosszabbul él. Eddig sem voltunk gazdagok, de most egyre rosszabb.

Egy pedagógus, és egy építő munkás gyereke.

2011. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
56%
igen
2011. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2011. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
31%
Én mindig is jól éltem, gazdag a rendszerváltást követő pár évben lettem, mert akkor lehetőség volt arra hogy az ember a tudását kamatoztathassa. A szocik kormányzása szerintem minden jóérzésű embert megérintett valamilyen szinten, és itt nem kizárólag anyagi vonzatában kell nézni a dolgokat, hanem erkölcsi téren is. Nekünk ők sem tudtak ártani szerencsére, de azért aki élt a Kádár korszakban az nem szívesen látta hogy vannak a szoci vezetésben olyanok akik akkor is ott voltak már. Semmi jó nem származott még abból ha ők voltak hatalmon. Ellenben a Fidesz a jó úton jár, például az új adórendszer kifejezetten munka és családbarát, még ha némi kiigazítás szükségessé is vált. Akik eddig is nagyban hozzájárultak az adózáshoz azok most kicsit jobban jártak, de idővel mindenki jobban jár majd. A minimálbér megadóztatása pedig már nem új keletű, csak itt nálunk. Vegyék ők is ki a részüket a közösből, mert nagyon tudták mondani eddig is hogy így a gazdagok úgy a gazdagok, fizessenek ők több adót. Ez eddig is így volt. Mi fizettük a legtöbb adót régen is és most is. Ösztönzésnek is lehet ez jó azoknak akik el voltak a minimálbérükből, hátha így szeretnének majd ők is feljebb lépni.
2011. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
82%
Kolopele nem zavar,hogy Orbán és a kormányának sok tagja már a Kádár-rendszerben is KISZ-vagy pártfunkci volt?
2011. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!