Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszabbul élsz, mint az MSZP...

Rosszabbul élsz, mint az MSZP alatt?

Figyelt kérdés
Én nem. Pedig nem vagyunk gazdagok. Hogy lehet ez?
2011. okt. 2. 22:16
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
55%
Én jól keresek (átlag fölött) de mégis többet kell spórolnom mert minden drágább lett.
2011. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
82%
kolopele az ilyet nem veszi észre! Neki csak az számít, hogy még több legyen neki, az átlag embereket meg kb lesz@rja. Több helyen is olvastam már válaszait, és mindig sütött belőle a lenézés a szegény emberek iránt.
2011. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

"de mégis többet kell spórolnom mert minden drágább lett."


Ez mondjuk ránk is igaz. De valamilyen szinten végül is jól. Úgy értem, pl. most eszek kb. havi 1-2 zacskó chipset, ezelőtt meg 3-4 naponta egyet. Le kellett mondanunk dolgokról, amikre rájöttem, hogy végül is totál feleslegesek voltak eddig is.

2011. okt. 2. 22:51
 14/48 anonim ***** válasza:
17%
Valóban voltak akik Kisz tagok voltak, vagy benne voltak a pártban, nem sok más lehetőségük volt akkoriban. Rengetegen dobták a tűzbe a rendszerváltást követően a párttag könyvüket. Nem jó érvelés.
2011. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
38%

a napi 3-4 chipszről való lemondást köszönd meg, valószínüleg kaptál 1-2 plusz évet az életedhez.

Mi jobban élünk

2011. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
ha felesleges szted ez kérdező akkor miért eszel egyáltalán chipset?
2011. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
91%

"Kolopele nem zavar,hogy Orbán és a kormányának sok tagja már a Kádár-rendszerben is KISZ-vagy pártfunkci volt?"


Azért a KISZ-tagság és a pufajkásság között van egy jó nagy lépcső...

2011. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
39%
"Neki csak az számít, hogy még több legyen neki, az átlag embereket meg kb lesz@rja." Ha ez így volna senki nem kapna 400 ezres nettó fizetést nálam, és a segédmunkás sem vinne haza 200 ezret tisztán. Jogom lenne ahhoz hogy mindenki minimálbért kapjon, na akkor mennyi maradhatna nekem, el tudod azt képzelni? Újabb rossz érvelés.
2011. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
29%
"Azért a KISZ-tagság és a pufajkásság között van egy jó nagy lépcső..." Egyetértek.
2011. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
kolopele a te munkásaid azért kapnak 200-at mert olyan munka az.
2011. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!