Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tette az MSZP-SZDSZ a 8...

Hová tette az MSZP-SZDSZ a 8 év alatt szétlopott pénzt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted? Azoktól kérdezd, akik ezt mondták, én is kiváncsi vagyok rá..
2011. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Hova tette a Fidesz az előző kormányzása alatt szétlopott pénzt? Vagy az összes eddigi kormány? Mindegyik lopott!

Nem kell mindent elhinni,amit a Fidesz mond!

2011. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
a zsebükbe, meg a 3budai villába, és az audiba, ezt persze fejenként.
2011. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mint ahogy azt sem tudom, a többi hova tette. Megnéztem a zsebeimet, ott nincs, tehát valahova máshova. :(
2011. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes h minden mszp-s azzal jön h de a fidesz is. Azért van különbség. Fidesz legalább nem 100%osan szolgálta/ja ki a külföldi érdekeket! (kb 70-80%)
2011. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dymo ***** válasza:
64%
22:12. Mi a f.szért kell egyből kontrázni? Attól mert hogy azok is loptak,nem menti fel a másikat is. Ha ellopok egy autót,akkor nem azt mondják hogy " De hát ő is..."
2011. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 AtyeszLL ***** válasza:
82%

Milyen pénzt?

Amit a többség elcsal? X-re vagy bejelentve, de 2x-et kapsz.

Vagy amit a ciányokra költünk?


Tudod olyan ez, mint egy taxi, amelyiknek 2 sofőrje van:

4 percig az egyik vezet(MSZP), 4 percig a másik (FIDESZ). Mind a kettő ugyan oda akar menni, csak más-más úton. Te meg hátul ülsz,és riadtan nézed, ahogy föl alá fuvaroznak a városban, az óra meg ketyeg. Plusz gebasz, hogy mindenki más már odaért. . .

Busszal, vagy gyalog, mint a románok.

2011. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utóbbi hasonlat passzolt...egészen jól.
2011. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Na igen, tényleg jó hasonlat. :-) És tudjátok mi a megoldás?


Mindkét taxisofőrt elhajtani a halál f@szára, és soha többé nem engedni, hogy vezessenek. Sőt, én az ilyeneknek a jogsiját is bevonnám, menjenek el kazánfűtőnek, akkor legalább valami hasznuk lenne...


(Ezek után pedig meg kellene bízni az unokaöcsémet, hogy egy kis jattért szállítsa el az egész bagázst félútig, és ott előre nem látható nehézségekre hivatkozva emelje meg a fuvardíjat, és addig furikázzon, míg kifogy az összes benzin. Aztán bízzon meg valakit szakértői vezetéssel, hogy tolja a kocsit még egy darabon, míg az új sofőrt kijelölik - az meg se vezetni nem tud, se az úticélt nem ismeri, csak a szája nagy, hogy milyen jól tud vezetni... Célba ugyan nem érünk, de ezekkel a hülye utasokkal ezt még eljátszhatjuk néhányszor, és közben jól megfejjük őket. De csitt, a végén még meghallják!)


Pedro

2011. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
offshore
2011. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!