Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rosszabbul élsz, mint az MSZP...

Rosszabbul élsz, mint az MSZP alatt?

Figyelt kérdés
Én nem. Pedig nem vagyunk gazdagok. Hogy lehet ez?
2011. okt. 2. 22:16
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
kolopele ha minimálbért adnál a munkásaidnak akkor nem volkswagennel járhatnál hanem bmw-audi-mercedes esetleg még nagyobb kategóriás kocsi. erre nem gondoltál még?
2011. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
27%
Azért én egy 30 millió feletti autót nem neveznék rossznak, de kinek milyen autó tetszik. Mellette ott van egy Honda Accord meg egy Insignia is a család részére. A BMW, Merci kettőst alapból nem szeretem, az AUDI viszont még szóba jöhet. Nem a dolgozók fizetésén múlik hogy éppen milyen autóval közlekedek.
2011. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
45%

"kolopeleét miért nem törlik ár a site-ról????"


Csak azért, mert más a véleménye, mint neked?

Ne haragdj, de ti szoktatok sírni, hogy hol van a demokrácia, meg médiatörvény, sajtószabadság, diktatúra és társai. Érzed legalább a siránkozásban az öngólt?

2011. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Szerintem azért senkit nem fognak törölni mert nem sírja tele az összes kérdést, hanem elégedett az életével. Ezt nem láttam a szabályzatban. Egyébként volt régebben egy saját blogom ahol név és foglalkozás alapján lehetett csak beszélgetni, de nem működött, mert ebben a hülye országban a tisztességesen meggazdagodó emberek többsége sem meri magát felvállalni a sok irigykedővel szemben, nehogy feljelentsék névtelenül. Mondjuk ehhez is nagy bátorság kell. A lényeg hogy ezért töröltem a blogot. Utána ráakadtam erre, bár ez anonim, de priviben lehet értelmes emberekkel társalogni itt is. Már csak ezért is érdemes.
2011. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Én nem szeretném hogy töröljék, de nagyon sznob egy ember, totálisan rossz fényt vet ránk gazdagokra.

Így meg úgy leírja hogy milyen menő gyerek, gazdag, okos stb... a minimálbéresek pedig paraszt prolik összefoglalva.

Így sokan jogosan szidják a gazdagokat ha egyes gazdag emberek ennyire önteltek magukkal.

Én is megkapom sokszor hogy bunkó, zsidó, zsugori csak azért mert van pénzem, de még nem is láttak. Sokan teszik ezt szimpla irigységből mert ők nem tudnak normálisan élni ,de sok középosztályú embertől megkapja az ember, pont az ilyen kolopele félék miatt. Sokat ismerek személyesen akik el vannak olvadva maguktól, de ők a hangos kisebbség, rengeteg gazdag ember nem híreszteli mennyire tele van a zsebe csak erről nem tudni, mert nem kürtöli világgá.

2011. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
vállad-válald
2011. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

genyó billentyű


vállald

2011. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Háp akkor sem éltem jobban, de most még rosszabb!
2011. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
20%
Ma 23:17 - nek: Már ne haragudj, de én nem akartam itt a kezdeteknél abszolút ilyen hangnemet megütni, ezeket az állandóan csak gyűlölködni tudó, irigykedő emberek hozták ki belőlem most már ennyire. Nem lehet valamiről úgy pozitívan nyilatkozni, hogy ne kapj mindjárt egy virtuális pofont. Sajnálom, meguntam.
2011. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
49%

"A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:19" Fejlessz ki egy olyan technológiát, eljárást, amit rajtad kívül senki más, nyiss külföldi piacok felé, beszélj 4 idegen nyelvet, legyél tulajdonosa a gyárnak amit te magad hoztál létre, akkor majd meg tudod miért is van az embernek ideje másra is a munkán kívül. Egyébként meg ha jobban beleásnád magad, láthatnád hogy általában este 9-10 órától gépelgetek általában éjjel 1-2 óráig. Arról meg hogy nem tudsz helyesen írni nem a billentyűzet tehet...................

2011. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!