Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova vezet a Kormány megvalósí...

Hova vezet a Kormány megvalósíthatatlan gazdaságpolitikája?

Figyelt kérdés

Meglepve olvastam, hogy már Orbán volt gazdasági minisztere Chikán Attila is megvalósíthatatlannak tartja Matolcsy (és ezzel együtt Orbán) gazdaságpolitikáját. Arról viszont nem nagyon beszélt, hogy mi lesz ebből. Meddig lehet ezt így csinálni?


[link]


2011. aug. 22. 16:25
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:13" Köszönöm az okfejtésedet, de ha nem az volnék akinek írom magam, nick nevem sem volna feltüntetve. Tudod, sok ember van akikkel nagyon is értelmes beszélgetést folytatok, de főleg csak privátban. Akik csak folyamatosan beszólogatnak, azokkal minek kezdjek bele itt egy értelmetlen beszélgetésbe? Igen, ilyen esetben inkább azt a látszatot keltem, mintha én gyűlölném a szegényebb embereket, holott ez nem igaz, csak amiket a fejemhez vágnak sokszor ezt ilyen formában kapják vissza. Küldök neked egy üzit privátban ha akarod, ahol egyrészt megláthatod azt is hogy igazat beszélek, meg megismerheted az "emberi" oldalamat is. Persze nem erőszak.................Ahhoz ugye kellene az e-mail címed is.

2011. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!