Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják egyesek azokat...

Miért utálják egyesek azokat akiknek jó fizető állása van? (mondjuk 4-5-600E)

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 12:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Az élethez 1 jó szakma ( legyen keresett, legyen esélyed külföldön is tevékenykedni) legyél benne nagyon jó, nyelvismeretek és persze szerencse is kell. Ha ezek megvannak, pistike a c*gány sorról is lehet gazdag. Családi háttér persze fontos kritérium ( tanulmányok támogatása). De a legfontosabb a Vasakarat, a küldetés tudat és elszántság. ( Persze normális, nyitott gondolkodásra is szükség van )
2011. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg, hogy mindig legyenek Céljaink...de ne csak célok, hanem hozzá kellő hozzállás is, hogy elérjük céljainkat...
2011. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem utálják. Viszont aki avval kérkedik, hogy ügyeskedéssel, csalással keresi meg a nagy lóvét és téged tehetetlen f.nak titulál, azt utalják igaziból, mert inkább hallgatna. Ezeket kellene elkapnia a tisztelt hatóságoknak, mert ők mint majdani munkaadók szerintem a fekete munka megtestesítői.
2011. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Sz1u ***** válasza:

Más nevében nem beszélhetek. Én pl. nem utálom azokat, akiknek jól fizető ÁLLÁSUK van. Ők valószínű megdolgoztak (ill. tanultak) azért (kivéve a politikai szektor :) ). Az "állás" szót azért emeltem ki, mert ők csak alkalmazottak, tehát fizetést kapnak azért - mint már mondtam - amiért (meg)dolgoznak.


Persze nehéz így általánosságban beszélni, de a lényeg, hogy TISZTESSÉGBEN keresett pénzt nem kell (ill. szabad) sajnálni mástól, ill. utálni ezért valakit.

2011. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Ez egyszerű:,mert irigyek rá és ők is szeretnének ilyen fizetésnek örvenden inden hó végén.

Akinek nem inge nem veszi magára.

2011. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!