Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják egyesek azokat...

Miért utálják egyesek azokat akiknek jó fizető állása van? (mondjuk 4-5-600E)

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 12:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
62%
Mert irigyek, ennyi.
2011. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%
Irigységből, az ember ilyen. Ha valami számunkra elérhetetlen, akkor ellenszenvessé válik, aki mégis elérte. Én nem utálom őket, hanem próbálok tanulni tőlük, hogy egyszer én is közéjük tartozhassak. Nem akarom feladni a reményt, hogy becsületes munkával ez lehetséges.
2011. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Gauldoth ***** válasza:
83%

Én azt utálom bennük, hogy nekem nem adnak belőle:D


Amúgy szerintem a rendszert kéne utálni,ami létrehozta, hogy pénzt (szinte) csak pénzből lehet csinálni, és egyre nagyobb a szakadék a szegények és a gazdagok között.

2011. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
51%
aki tele van pénzzel könnyű az esélye, hogy a gyereke elkényeztetetté váljon meg beképzeltté, mert jajj de frankó vagyok minden héten bevásárlok 40ezer forintnyi ruhát apuci-anyuci pénzéből :D ennyi ez az igazság
2011. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert ők már alig bírnak megélni és nem tetszik nekik a bérszakadék kiszélesedése.

Ha az átlagembereknek is lenne egy olyan fizetése, amiből jól elvan, mondjuk 200 ezer forint, akkor körülbelül lesz@rnák azokat, akik 500 ezret keresnek.

2011. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%
Mert becsületes (!), tevőleges (!) munkával (!) Magyarországon (!) nem lehet ennyit megkeresni egy hónap alatt, - és még henceg is ezzel sok ember, akinek manapság jól megy.
2011. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
30%
Mert hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene is". Igazi virtussal teli magyar rosszindulat.
2011. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

"Mert becsületes (!), tevőleges (!) munkával (!) Magyarországon (!) nem lehet ennyit megkeresni egy hónap alatt, "

Miért ne lehetne. Egy normális informatikus is meg tud keresni.

2011. jún. 28. 13:57
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

63%-nál a pont. Nem az irigységről van itt szó, hanem arról, hogy az ország fele lassan éhen döglik a 60-80 ezres fizetéssel. Egy 1 miliós réteg viszont luxusban él. Hatalmasak a különbsége és egyre kisebb a középréteg.

Itt Ausztriában akármilyen szar melód is van, ketten fenn tudtok tartani egy lakást, jobb autót, és még bőven marad is pénz. Mindenki elégedett a saját szintjén, ennyi a lényeg.

2011. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
37%

ma 13:09


Hogy a fenébe ne lehetne? Ne beszélj már hülyeségeket.

2011. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!