Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor leszünk jóléti ország?...

Mikor leszünk jóléti ország? A jobbik majd elhozza nekünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jobbikos csak egyszerűen kiváncsi vagyok hogy ha fidesz nem,mszp nem,akkor vajon jobbik majd elhozza nekünk kánaánt?
2011. máj. 31. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
A Jobbik segítségével az ország hamarosan JOBBLÉTRE szenderülne.
2011. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

"Senki nem képes elhozni. Ha nincs pénz az országban, vagy nincs komoly ipara, gazdasága, és az ezekhez való területi- természeti adottságai, akkor nem lehet gazdaggá tenni egy országot."

Magyarországon élsz te féleszű, ha igen szégyeld magad, hogy semmit nem tudsz róla!!!!!!!!!!!

2011. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
Te már megint itt vagy, te magyarok szégyene? Azért jó hogy neked semmi dolgod nincs azon kívül hogy egy hatalmas parasztként éled az életed. Remélem egy fillér segélyt nem kapsz.
2011. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
NEM KELL semmi provokációnak felülni, ok? Egy ilyen kérdés vonzza a fizetett provakatőröket - is. Kit képvisel? használható amit mond? vagy csak gyűlöletkeltése aklamas a hozzászólása? Hacsak nem (-) 40 az IQ-ja, s önjogon irogat.
2011. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor lesz jobb az élet, ha majd nem akarunk felzárkózni Európához.
2011. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Úgy látom, törölték is már.
2011. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

Sokszor leírtam már de még leírom egyszer.

Az EU nem azért van, hogy képviselje a gazdasági érdekeinket saját magunk helyett.Amilyen helyzetbe vagyunk most az köszönhető az akkor politikusaink csatlakozási tárgyalásainak és az azt követő alkujaiknak.Meg természetesen , a gazdasági helyzetünknek ami a következménye a haveri körben történt szétlopott privatizációnak.

Másik: demokrácia a kapitalizmus nem arról szól, hogy a munkás is a Kanári szigetekre megy nyaralni minden évben a saját Audijával, miután gondosan leengedte a villája medencéjéből a vizet.A német munkások egy negyede megy nyaralni minden évben .A német lakosság egy harmada rendelkezik saját ingatlannal.Ha kap egy jobb munkaajánlatot az ország másik végében , már indul is oda.

Ővelük nem vagyunk egy súlycsoportban mert amikor még mi nyilakkal és kardokkal harcolásztunk a világ többi részével nekik már akkor volt pár száz évig egy Hamza kézművesipari , kereskedelmi és szállítási szövetségük.


Nálunk szerintem az a baj, hogy visszább kéne venni a fene nagy elvárásainkból a képzettségünk, adottságaink és lehetőségeink tükrében.

Látsz rongyokban járó ,éhező emberek tömegét?Mert én nem.Sokkal inkább látok rongyrázó, igényeskedő , kényeskedő, észcsináló ,magát különlegesnek áltató sznobokat.

Nem csak az anyagiakon múlik az , h jól érzed e magad a bőrödben.

Csak egy munkás vagyok én is és nálunk is előfordul a zsebláz .

2011. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem célja. Úgyhogy miért is hozzá el? És nem leszünk jóléti ország, mert a jóléti országokban is most fejezik be ezt a korszakot.
2011. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy mindenki panaszkodik, és közben meg pazarol. Megvesznek minden sz*rt a boltokban, aztán meg a kukákba dobják.Mivel panelban lakom, sokszor látom mik vannak kidobva a kukákba. Az ételtől kezdve a papíron át a pet palackokig minden. Az ételt meg lehetett volna enni, vagy nem kellett volna megvenni, a papírt el lehetne vinni a méh telepre, a pet palackot pedig vannak boltok, ahol pénzért átveszik. (Ja, hogy csak egy Forintot adnak érte és nem éri meg? Miért nem?) A papírnak most 25 Forint a hulladékára. Én a ahol lakom, a hat lépcsőházból összeszedtem a kuka mellé kidobottakat, és két hét alatt 40 Kiló jött össze. Beraktam a kocsiba, és elvittem a papírhulladék átvevőbe, ahol kaptam érte egy ezrest. Évente kb három tankolásra elegendő pénzt szedek így össze. (kb. 30-40 ezer Forint, mert 80 literes a gáztartályom, és most 205 Forint a gáz literje.) Addig amíg kdobjuk a papírt, vasat, és a többit, ne panaszkodjunk Nehezen szerezzük meg a pénzt, aztán könnyelműen kidobjuk. Ne legyünk finnyásak, és igenis ne a kukába tegyük ezeket, hanem vigyük el oda, ahol átveszik őket, és menjünk el akár 10 Forintért is! Sokszor látom a csöveseket a Tescoban, amint hozzák az italos dobozokat, és olykor ezer darabot tesznek a gépbe összelapítva. Változtatni kellene a szokásainkon, és nem panaszkodni!
2011. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!