Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor leszünk jóléti ország?...

Mikor leszünk jóléti ország? A jobbik majd elhozza nekünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jobbikos csak egyszerűen kiváncsi vagyok hogy ha fidesz nem,mszp nem,akkor vajon jobbik majd elhozza nekünk kánaánt?
2011. máj. 31. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
84%
Írországis déli állam? Dánia és Hollandia elsősorban a mezőgazdaságáról híres. Olaszország (FIAT, Lancia), Spanyolország(SEAT) biztos szimpla mezőgazdasági. Déliek azért állnak rosszabbul, mert lazábbak és lazább, vagányabb a mentalitásuk. Ez az olasz autók stílusából is jól látszik , illetve arról, hogy ezen államok a dívat fellegvárai(Milánó, Madrid, Barcelona)
2011. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:14


Kellett a tökömnek az EU!Én nem szavaztam arra hogy legyen....

Egyébként meg ráértünk volna belépni késöbb,amikor már nem tudtak volna ennyire befolyásolni minket mert kicsit megerősödtünk volna,de akkor már nem lett volna miért!Nagy baromság volt az szent...

2011. máj. 31. 19:18
 33/69 A kérdező kommentje:
ma 19:14 -nek még annyi hogy én úgy gondolom hogy az emberek 80%-a azt se tudta hogy miről szól az EU és fogalma sem volt az egészről csak egyszerüen azt gondolták hogy milyen jó lesz majd ez nekünk!Lehetett volna jó de nem most és nem akkor amikor beléptünk!
2011. máj. 31. 19:23
 34/69 anonim ***** válasza:
76%

"""Írországis déli állam? Dánia és Hollandia elsősorban a mezőgazdaságáról híres. Olaszország (FIAT, Lancia), Spanyolország(SEAT) biztos szimpla mezőgazdasági. Déliek azért állnak rosszabbul, mert lazábbak és lazább, vagányabb a mentalitásuk. Ez az olasz autók stílusából is jól látszik , illetve arról, hogy ezen államok a dívat fellegvárai(Milánó, Madrid, Barcelona)



Az írek más tészta, de az külön történet amibe nem folyok bele csak ha külön kéred! De persze az hogy van néhány autógyár egy országban még nem teszi ipari nagyhatalommá.

Persze ha az arányokat nézed az olaszok jobban is állnak mindenkinél a felsoróltak közzül. De alapvetően a déliek mezőgazdasági országok. Dánia, Hollandia, " beneluxok" meg nem jó példa mert ők már az Eu előtt is ebben a bandában tanyáztak csak más néven. Az még nem volt akkora mezőgazdasági tényező hogy a németek vagy a franciuák aggódtak volna, de ma!! Ma szinte kivégeznek minket, akiknek annyi "önálló" iparunk niuncs hogy egy húsdarálót csináljunk. A mezőgazdaságunkat meg egyszerüen kicsinálták. Hogy hogy, az egy másik téma, de ha kéred azt is leírom.

2011. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
57%

Én bízom a Jobbikban. Miért? A többi eljátszotta a bizalmam. Mért bízzam akkor abban, hogy a Jobbikkal kapcsolatban igazat mondanak? Mért pont ebben az egyben lennének őszinték?

Azt látom rajtuk, hogy valóban félnek a Jobbiktól, pont úgy mint a Cilleiek és a Garaiak Hunyaditól. Pedig Cillei és Garai ténleg azon kor Fidesze és MSZP-je volt. Tudtommal mégis azok a közös ellenségéből lett az utolsó 1000 éves történelmünk legnagyobb magyar királya Mátyás.

2011. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
47%
A kérdés nem politikai szimpátiáról szólt.
2011. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:29


Igen kérném ha lehet!:)Írd le!Köszi

2011. máj. 31. 19:37
 38/69 anonim ***** válasza:
46%

19:35

Mivel a kérdésre nem tudom a választ. mert meg bocsásson Imre és nem Nostradamus vagyok. Azonban elmondtam az érzéseimet és, hogy miért bízom inkább abban, hogy a Jobbik hozza el a jóléti államunk, mint más régebbi párt.

2011. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:39


A kérdés valóban nem az volt hogy te milyen párti vagy,vagy hogy kiben bizol!Hanem az volt hogy vajon melyik párt tudná elhozni a megfelelő állapotot és ez független attól hogy melyik a kedvenc pártod!

2011. máj. 31. 19:43
 40/69 anonim ***** válasza:
100%

19:29

Dánia mióta Benelux? Benelux államok: Luxemburg, Hollandia, Belgium. Dániát minden szempontból Skandináv. Norvégia és közte régi kapocs van. Dániának a főprofilja pedig a mezőgazdaság és csak 1973 óta EU tag. Mégis a világ legversenyképesebb államai között van.

2011. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!