Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor leszünk jóléti ország?...

Mikor leszünk jóléti ország? A jobbik majd elhozza nekünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jobbikos csak egyszerűen kiváncsi vagyok hogy ha fidesz nem,mszp nem,akkor vajon jobbik majd elhozza nekünk kánaánt?
2011. máj. 31. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
57%
Próbálkoznak, próbálkoznak...majd meglátjuk mit tudnak csinálni.....mert a Római szerződésben, ill. az "Aquis"-ben nincs rá szabály. Nincs ki bejelentse és nincs kinek. Ezek fehlr asztal mögött dőlnek el, és sok nemzet összefogása kellene....az EU-nak vannak jogszabályai (sajnos elfogadtuk, hogy felülírják a nemzeti jogot). És erre nincs szabály. AZaz tiltva van a kezdeményezése....
2011. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
72%

"""Magyarország már jóléti ország, csak dolgozni kéne, akár külföldön, vendégmunkásként is, nempedig siránkozni. Arra sincsen rákényszerítve senki, hogy "dógozó" legyen, vállalkozó is lehet.



Neked baj van az agyaddal, szólj az orvosodnak hogy kocka gyógyszert írjon ki legközelebb, mert a kerek könnyen elgurúl!


""Magyarország már jóléti ország, csak dolgozni kéne


Haver, tudod hányan dólgoznak kő keményen, és a számláikat is alig tudják kifizetni, miközben még a kenyérből is kevés van nekik? " ez aztán a jólét"


""akár külföldön, vendégmunkásként is, nempedig siránkozni


Ezt meg végképp nem értem!

Magyarországról volt szó nem?

Menj el ahoz hogy ha visszajössz jobb lehessen a számodra?

Te hol élsz? A 90es évek elején,amikor ez volt még a divat? Ma már nem az orosz volt a kötelező az igazán aktívak számára. Ébresztő barátom! A mostani fiatalok akik akarnak valamit az élettől és még nincs család az az mobil 30 asok. Azok már 3-4× többen beszélnek angolt, németet, ők mi a fenének jönnének vissza, ha már ott van egzisztenciájuk? Ok családlátogatásra!


""Arra sincsen rákényszerítve senki, hogy "dógozó" legyen, vállalkozó is lehet.


Ezzel a kijelentéseddel meg egyenesen kihúztad a gyufát nállam! A dolgozó embernek nincs joga megélni a fizetéséből, ezzel azt akarod mondani? Vagy nem az lenne a jóléti társadalom mini mini mini minimuma?

Nah és ez a vállakozó sistem!

Szerinted, aki vállakozó az már sínen vam?

Persze, a legtöbbje manapság arcal a vonatnak.

Mond már meg, mi a lóűf@szba érdemes ma kezdeni ebbe a Q országba? Mikor mindennek dönpingen van már az ára, miközben még ennek ellenére is csökken a megrendelés a fogyasztás.


Hol élsz, egyátalán itt? Mert a szavaid úgy csengenek min t aki csak képeslapon látta még ezt az országot.

2011. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
23%
Bocs, de nem kell elhinned. Nézz utána hivatalos honlapokon, ill. figyeld a híreket (mely országokat éront, milyen balhék vannak).szia!
2011. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:53



Szívemből szóltál!:)Köszi hogy így megfogalmaztad én is ezt akartam leírni csak nem volt türelmem hozzá.....

2011. máj. 31. 18:58
 25/69 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:53


Linkelhetnél is valamit hogy lássam miről beszélsz!köszi

2011. máj. 31. 18:59
 26/69 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, utolsó, mennem kell: nehéz ügy. Belinkelni. "Linkelésnek" hatna. 10 évnyi híradást nehéz lenne csokorba szedni....Milliónyi szabály születik naponta, sokszor a fejünk felett, mert az unios jog általában felülírja a hazait. Sokszor utóbb derül ki. ha adsz egy mailcímet, megpróbálom....eberbaréti szeretetből, de ez kemény melo lesz
2011. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
54%

Te kérdező! "Ki kell lépni ebből a sza@ros EU-ból ennyi,nekünk semmi hasznot nem hoz a kölcsönökön kívül,amit vissza fízetni szinte lehetetlen így,ha ennyire el lehetetlenittik az országot!"


Az EU támogatás nem kölcsön!

2011. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:09


Ha elküdöd megköszönöm!Kiváncsi vagyok!A privát emailra eltudod küldeni!

2011. máj. 31. 19:14
 29/69 anonim ***** válasza:
57%
Ha már ilyen hülye volt a nép, hogy megszavazta az EU-t, ne sírjon !!!!! Kell az euró? Ne sírjatok !!!Kaptok a pofátokra kell ez mindenkinek! Hagy el te is ezt a szaros országot, itt csak a cigány érvényesül!
2011. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:14


aj-jaj. féltem, ez lesz belőle....bocs, de táv.

2011. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!