Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor leszünk jóléti ország?...

Mikor leszünk jóléti ország? A jobbik majd elhozza nekünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jobbikos csak egyszerűen kiváncsi vagyok hogy ha fidesz nem,mszp nem,akkor vajon jobbik majd elhozza nekünk kánaánt?
2011. máj. 31. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
54%

Tisztelt fórumozótársaim


Magyarország már ma is jóléti állam. Aki nem hiszi, töltsön egy röpke hetet Afrikában.

2011. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

21:36 - Na tessék, megjött a GYK sikeres gyárosa.


Hogy érted, hogy sok embernek büdös a munka? Nézz körül ezen az oldalon hány kérdés szól arról, hogy emberek csomó helyre küldözgetik az önéletrajzukat és még csak be sem hívják őket.


Valamint igen, tényleg jó, de nem a középrétegnek. Gondolom te nem a középrétegben vagy.

2011. jún. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
Szerintem Mo. nem jóléti ország. Egy jóléti országban nincs szükség a hivatalos munkaidő után feketézni, hogy el lehessen tartani a családot, már ha valaki tud fehéren dolgozni. A másik, ha akad munkám, akkor napi 12-14 órai munkával keresem meg a 150-160 ezer Forintot. Ennyit 8 órában kellene keresni és hétköznap, hétvégi és túlórapótlék nélkül. A másik, kénytelen vagyok több vasat tartani a tűzbe, mert a villanyszerelői szakmámból nem tudok megélni, mert nincs annyi munka, illletve nem tudok nyalni, hogy legyen. Most villanyt szerelek, festek, és szállítócégnél rakodok,(mikor melyiket) de egyik meló sem tud önnállóan ellátni munkával engem. Én úgy gondolom, ha segédmunkás fizetésből nem lehet megélni,(nem luxusra költeni, csak a rezsit, és a kaját fizetni gond nélkül) akkor nem beszélhetünk ebben az országban jólétről.
2011. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

Sajnos az erősebb érdekérvényesítő képességgel rendelkező külföldi "partnereinknek" ez nem érdeke. Érdeke ellenben idehoznia az eladhatatlan szemetét.


Ez csupán a mi érdekünk lenne, mi viszont addig-addig marakszunk a megvalósítás módját illetően, hogy két szék közül a pad alá esünk. Rajtunk kívül senki nem fog segíteni rajtunk, ezért nem értem azokat, akik a globális liberalizmus rendszerében látják a helyünket. Túl kicsik vagyunk ehhez és gyengék.


Soha nem fogjuk egy főre eső GDP vagy vásárlóerő/fő adatokban megközelíteni az európai átlagot! Ameddig nem fogjuk magunkat mentálisan és mindenhogyan nagyon komolyan összeszedni egyénileg, mind csapatmunkára képsség terén, addig nem érdemes álmodozni. Sajnálom.

2011. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:

Jobbiktól várod a megváltást? El vagy te tévedve. Többen írták, hogy nincs pénze az országnak. Emberek: miért kéne, hogy legyen? A szociális rendszer megbukott, ezt bátran leírhahjuk.

Költsenek kevesebb pénzt segélyekre és ne sarcolják meg a cégek, vállalkozások bevételeinek 50-60 százalékát + a munkavállalók után befizetett adók.


AZ ÁLLAM TÖBBET KERES A MUNKÁLTATÓTÓL ÉS MUNKAVÁLLALÓTÓL BESZEDETT ADÓKBÓL, MINT MAGA A MUNKA VÁLLALÓJA!!


Milyen országban élünk mi???

2011. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:34


Hol látod hogy én mondtam ilyet hogy majd a jobbik megoldja??

Olvasd el a kérdést légyszíves mielött válaszolsz...

Az volt a kérdés hogy ha az mszp nem,a fidesz nem,akkor talán a jobbik?Nem azt mondtam hogy úgy is lesz....

2011. jún. 2. 14:40
 57/69 anonim ***** válasza:

A kérdésedben ott van a remény, hátha ők. Én válaszoltam: ne reménykedj bennük.

Itt csak a nép győzhet a politikusok felett.

2011. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
Ja igen: jóléti az ország a politikusok szemszögéből.
2011. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
Irtózatosan kemény és hosszú munkával és tanulással itthon is teremthetsz becsületesen jólétet a családod számára.
2011. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Igen, elhozza. A jobbik kormányra kerülésével az országba végre beköszönt a várva-várt jólét.
2011. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!