Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor leszünk jóléti ország?...

Mikor leszünk jóléti ország? A jobbik majd elhozza nekünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jobbikos csak egyszerűen kiváncsi vagyok hogy ha fidesz nem,mszp nem,akkor vajon jobbik majd elhozza nekünk kánaánt?
2011. máj. 31. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim válasza:
60%
Magyar orszag soha de soha sem fog fel erni Angliaval .se anyagilag se emberileg.
2011. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
51%
Hajh, nyitott kapukat döngetsz...kár törvénybe iktatni, hgy a"privatizációt lezártuk" (Kossuth Rádió). Én megadóztatnám azokat, akik ingyen jutottak milliárdokhoz. Ha már lehetetlen visszacsinálni....A szlovákok megtették. sőt, gyakorlatilag vagyonelkobzást rendeltek el azokra, akik nem tudták igazolni avagyoni gyarapodásukat. magyarországtermészeti kincseivel kapsolatban ,eg csak annyit: a termálvizeinkből (ami egyben alternatív energiaforrás)és gyógynövényeinkből ki lehetne fizetni 5 év alatt a nemzeti adósságállományt. Csak sajnos, tiltja az EU. Gyarmat lettünk....saját hazában. A jobbik se más, mint poliikai szócső. A Fidesz vátoztathatna, de nem érdke, és nem is akar (most lép fel a burzsoázia szinpadára) más meg 20 éven belül nem rúg labdába.
2011. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:

ma 18:23-as


Ezt ki fejzenéd bővebben?Mit is tilt pontossan az EU?

Ezt nem egésszen értem...


(ami egyben alternatív energiaforrás)és gyógynövényeinkből ki lehetne fizetni 5 év alatt a nemzeti adósságállományt. Csak sajnos, tiltja az EU. Gyarmat lettünk....saját hazában.

2011. máj. 31. 18:26
 14/69 anonim ***** válasza:
86%

EU direktíva a gyógynövnyek vénykötelessé tételéről. Hamarosan receptre van a kamilla tea. Nem irják fel, nem veszik át, nem termesztik. Ennyi.

A különböző energiaipari kötelezettségek miatt (hény egységnyit vagy köteles átvenni az oroszoktól, az eu-tól) nem jogosult a Magyar Állam támogatni az alternatyv energiaforrásokat-amin gyakorlatilag ülünk...még a környező országokat is el tudnánk látni belőle.sz@r ügy.

2011. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:29


Na jó értem nagyjából.....De azt akkor sem értem hogy miért tiltaná?Miért is jó ez nekik vagy nekünk?


Ki kell lépni ebből a sza@ros EU-ból ennyi,nekünk semmi hasznot nem hoz a kölcsönökön kívül,amit vissza fízetni szinte lehetetlen így,ha ennyire el lehetetlenittik az országot!

2011. máj. 31. 18:37
 16/69 anonim ***** válasza:
85%

""A kérdező kommentje:

Ooo már hogy ne lenne!Szerinted régen mennyi földet műveltek most és mennyit akkor?

Minden megterem itt az egzotikus zöldségeken és gyümölcsökön kivül!


Amíg Eu tagok vagyunk addi működő mezőgazdaságról ne is álmodj. A versenynek nyoma sincs az Eu mezőgazdaságában,hiszen "központilag" döntik el hogy ki mennyi és milyen támogatást kap. Aki erősebb és jobban lobbizik " korruptabb" az nyer, a hozzánk hasonlóak meg mehetnek a levesbe.


" szerinted miért csak a déli vagy az inkább mezőgazdaságra berendezkedett országok dőlnek sorra?"

2011. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
69%
Azért tiltaja-ne légy naív-mert csak felvevőpiac vagyunk. pl. a Lidl és az Aldi rossz minőségű, külföldi áruval teríti a orszégot az okosok fent meg azt mondják, "de legalább munkahelyket biztosít". kb. néhány ezret, minimálbéren. Ez van. Az EU nem egyenrangú partnerek sakktáblája. Mi vagyunk a felvevőpiac, az adókedvezményeiket (meg hogy nincsenek már vámok) államadósságból finanszírozzuk, és az EU-ból nincs kilépés. Nincs szabályozva, és nincs ráprecedens, érted?
2011. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
74%
"Unokáink sem fogják látni!"
2011. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:42



Olyan nincs hogy nincs kilépés...

Mert mi lenne ha Orbán azt mondaná jövő héten hogy jövő év Januárjában kilépünk?Miért mit tudnának csinálni?Olyan nincs hogy nincs kilépés!!

2011. máj. 31. 18:47
 20/69 A kérdező kommentje:

Én úgy látom hogy jobban járnánk ha kilépnénk és szerintem rajtam kivül az ország 90%-a!

Akkor most amig van EU addig mi a csatlosai leszünk?

2011. máj. 31. 18:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!