Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogjam a pénzem és induljak...

Fogjam a pénzem és induljak és külföldre?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 1 éve végeztem fősulin.

150+ darab önéletrajzot elküldtem. Ebből 15-re válaszoltak. A többi rohadé_k nem vette a fáradtságot. Ebből 12 automata üzenet. 2 behívott, majd soha nem keresett..

Néha van alkalmi melóm ami arra jó, hogy nem kell a 28e forintért Orbán 1 millió új utcaseprő állását elvállalni, diplomával.


Totál elkeseredtem, felfordul a gyomron ettől a trágya országtól, de nagyon.


Ha felülök egy nyugat felé tartó nemzetközi vonatra, 500e Ft értékű bankkártyámmal, lenne esélyem egy élhetőbb életre?


2011. máj. 26. 16:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azért nem kell leírni az informatikát. Elég széles iparág az, ami éppen nagyon fejlődik, bővül. Érts sok dologhoz és ezt pofátlanul írd is bele az önéletrajzodba.

Ne annyi legyen, hogy csókolom, diplomám van, szeretnék dolgozni, hanem, hogy ismerem és tudom használni a C, C++, C#, java, php/sql/html/css, + legalább 3 másik szabadon válaszható nyelvet, van tapasztalatom ebben-abban, ilyen meg olyan szép dolgokat csináltam már, stb

Gondolom az elmúlt 1 évben se csak játékra használtad a számítógépet, neagyisten új dolgokat is tanultál, fejlesztetted magad.

2011. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!