Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogjam a pénzem és induljak...

Fogjam a pénzem és induljak és külföldre?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 1 éve végeztem fősulin.

150+ darab önéletrajzot elküldtem. Ebből 15-re válaszoltak. A többi rohadé_k nem vette a fáradtságot. Ebből 12 automata üzenet. 2 behívott, majd soha nem keresett..

Néha van alkalmi melóm ami arra jó, hogy nem kell a 28e forintért Orbán 1 millió új utcaseprő állását elvállalni, diplomával.


Totál elkeseredtem, felfordul a gyomron ettől a trágya országtól, de nagyon.


Ha felülök egy nyugat felé tartó nemzetközi vonatra, 500e Ft értékű bankkártyámmal, lenne esélyem egy élhetőbb életre?


2011. máj. 26. 16:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és beszélem az angol, középszinten..
2011. máj. 26. 16:26
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Én a helyedben elmennék. Én is valamelyest "jobban" élek és mégis elhúznék ebből a putri országból, csak még fiatalkorú vagyok és nem költözhetek.
2011. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 escrogar ***** válasza:
43%
Hát ha 150-ből 2-re hívnak be, akkor lehet, hogy az önéletrajzoddal van baj.
2011. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2011. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2011. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
és mit végeztél?
2011. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Azért ez egy picit bonyolultabb kérdés, mert azt tudnod kell, hogy külföldön te természetesen csak nagyon alul kezdheted. Nem tudom, milyen diplomád van, ettől is függ valamennyire, de egy gyökértelen, rokontalan új embernek leginkább valamiféle kizsákmányolt cselédsorstátusz jut először, és lehet, hogy tartósan is. Nem biztos, hogy ez tragédia, sokan vállalják, de azért ez egy megfontolandó szempont. Én valószínűleg ezzel együtt is mennék, ha fiatal lennék, mert ebben az országban tartósan nem lehet megélni. Kint lehet, hogy egy darabig cseléd lennél, de felfejlődhetnél, lenne valamilyen perspektíva. És még mindig jobb lehet ott akár cselédnek is lenni, mint itt egy megélhetési gondokkal küzdő, nélkülöző páriának.
2011. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szabad tudni milyen diplomád van és hol szerezted?
2011. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Jó az önéletrajzom, csak az a baj hogy nincs gyakorlatom.

Mégis hol szerezzek gyakorlatot ha esélyt sem adnak. Esélyt ... visszaírni sem.

Informatikus végzettségem lenne, félévismétlés nélkül jó eredménnyel végeztem! Képességeim is jók. Nem vagyok csúnya, nincs gyerekem, nincs beszédhibám, kancsal sem vagyok, négy végtagom van, ki lehet velem jönni, nem vagyok nagyravágyó, mégsem kellek. Nem hiszem hogy velem van a baj, mert volt évfolyamtársaim is hasonlóan szenvednek.


Meg ha küldök emailt, mi a jó annyukért vannak a cégeknél a menedzserek, ha nem email-re válaszolni.

2011. máj. 26. 17:26
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet hogy külföldön sepergetnék avart egy ideig, ha nem a minimálbér/3 összeget adnák.
2011. máj. 26. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!