Hogyan induljak/junk el (külföldre) a családdal?

Figyelt kérdés
Érthető, konkrét és értelmes hozzászólások érdekelnének, amik építő jellegűek és van mögötte tartalom, tapasztalat. Családdal, nyelvtudás nélkül Ausztria, Németország érdekelne, de Anglia sem kizárt. Valami értelmes és lépcsőzetes elindulási módra volna szükségem olyantól, aki esetleg hasonló kép fogott neki. Ami azt illeti itthon emberi jövőt nem látunk biztosan és a babánknak sem. Nyelvtanulás (hogyan-hol?) Szakmai irány, egészségügy-faipar. Kis segítség kellene. Köszönöm!
2010. szept. 6. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nulla nyelvtudással szerintem ne indulj el sehova. Még itthon iratkozz be egy tanfolyamra, hogy legyen egy alap, aztán anyanyelvi környezetben már úgyis gyorsan meg lehet tanulni. De egy alap, az muszáj hogy legyen.
2010. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én pontosan ilyenre gondoltam. Első lépcsőként a nyelvtanulást látom, de jó volna valamilyen szinten látni, hogy hova érdemes menni, milyen nyelvet tanulni, ahol normális munkavégzéssel lehet élni. Nyelvtudás nélkül alja munka/kevesebb pénz az ami szóba jöhet, napi 12-14 óra ezt sajnos látom. Jó szakmám van és szeretnék elindulni egy nyomon, kapcsolaton.
2010. szept. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!