Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogjam a pénzem és induljak...

Fogjam a pénzem és induljak és külföldre?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 1 éve végeztem fősulin.

150+ darab önéletrajzot elküldtem. Ebből 15-re válaszoltak. A többi rohadé_k nem vette a fáradtságot. Ebből 12 automata üzenet. 2 behívott, majd soha nem keresett..

Néha van alkalmi melóm ami arra jó, hogy nem kell a 28e forintért Orbán 1 millió új utcaseprő állását elvállalni, diplomával.


Totál elkeseredtem, felfordul a gyomron ettől a trágya országtól, de nagyon.


Ha felülök egy nyugat felé tartó nemzetközi vonatra, 500e Ft értékű bankkártyámmal, lenne esélyem egy élhetőbb életre?


2011. máj. 26. 16:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Így van, fogd a pénzed és menj innen. Életképtelen vagy!
2011. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Életképtelen?
2011. máj. 26. 17:43
 13/21 A kérdező kommentje:

Lehet el kéne vállalnom az utcaseprést egy nagy táblával a nyakamban: "Utcát seprek diplomával, ez Magyarország!". Néhány külföldi TV-nek nyilatkozni, aztán hátha megint körberöhögnék Orbánt az EU parlamentben.


Hm, ötletet adtam magamnak... lehet hogy még szponzorok is hirdetnének a táblámon. Ezen erősen elgondolkodom.

2011. máj. 26. 17:51
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
A kialakult helyzetért legkevésbé Orbán tehet. És mi az, hogy informatikus vagy? Tudsz írni worldbe meg vagy egy ecdl-ed? Nagy cucc... C-vel hogy állsz? Java?
2011. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes jövő elé nézek.

Én is fősulis infós vagyok, és még egy félévet is csúszni fogok.

Igaz volt köztársasági ösztöndíjam, külföldi ösztöndíjam, felső fokú angolom, ez mind szépen mutat majd az önéletrajzban.

De egyenlőre külföldi mesterképzésen gondolkodok. Az segíthet megalapozni a későbbi külföldi elhelyezkedést.

2011. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Tudsz írni worldbe meg vagy egy ecdl-ed?"

Ja hogy legyek minimálbéres titkárférfi?

2011. máj. 26. 19:48
 17/21 A kérdező kommentje:

ja ez nem kérdés volt ...

Azért fősulival kicsit többet tudok, mint wordbe írni.

2011. máj. 26. 19:51
 18/21 doboszoli ***** válasza:
100%

Nekem anno, apám azt mondogatta, tanulj fiam,mert másképp mehetsz kapálni.

Mára odaértünk, hogy én már ezt nem mondhatom teljes szívemből, meggyőződésből a gyerekemnek.

2011. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Jó de úgy mit tudsz kérdező, amit egy középiskolás nem egy ECDL-el?
2011. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

na itt ez a baj, hogy diplomával már többet akartok........

az a baj, hogy egyelőre nem lesz több, a jó állások most telítettek, illetve azért vannak jó állások, de akik oda kellenek azok még iskolapadban vannak, úgyértem már tudják, hogy kié lesz a hely, mert már rokoni alapokon megy a behelyezés


írta valaki ezeket az ösztöndíjakat külföldi mesterképzés, azzal lehet esélye,

de informatikával...

nekem több évfolyamtársam informaikus lett, mindeféle 20 ezres humbuk meg csaló munkákat csinálnak vagy pedig közértesek, diákmunkások, tehát ez az info nem valami jó pálya

én nem végeztem egyetemet, de most nagyon fiatalon jó munkát találtam és többet viszek haza mint a környezetemben bárki és nem végeztem semmit, tehát ezen is le lehet gondolkodni


azt mondom, hogy nyugatra is csak úgy menj ha már van egy helyed ahol dolgozni fogsz, tehát címre mész ki, ismerőshöz vagy akár valami ajánlott melóra ( ne narancsszedés) és akkor feljebb is tudsz lépni

de ha csak úgy odaállítasz, hogy "itt vok munka kell" benne van a pakliba, hogy utcán alszol


azért már kint is van munkanélküliség, de egy biztos: ha megfogsz egy munkát: akár mosogatás akkor jóval többet kereshetsz mint itthon akár jó munkával is és simán meg tudsz élni mert ha nyugaton valaki dolgozik azt nagyon megbecsülik annak nincsenek anyagi gondjai

2011. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!