Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a meleg...

Mi a véleményed a meleg felvonulásról?

Figyelt kérdés
Milyen pontokon kellene változtatni, hogy a meleg méltóság menet az Andrássy úton jobban elfogadtassa a melegeket a társadalommal?
2011. márc. 3. 21:22
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Sverdans :


lényegében véve értelmes volt a válaszom, a tartalma. az "idézet" része valóban gyökérség volt mivel az előttem szólóhoz igazodtam logikában.


tekintettel arra, hogy szerinte az egyenlő jogok azért nincsenek xyz-nél mert más országban másként megy. te sem tartod logikusnak ugye?


és mellesleg ha meg azt nézzük: "Hülye kérdésre, hülye válasz."

2011. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
69%
Nem örülök neki. Csinálják meg maguknak egy lakatlan szigeten.
2011. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
57%

Felvonulnak , de nem úgy néz ki , h elfogadtatni akarnak , sokkal inkább megbotránkoztatni.Ha pedig megbotránkoznak az emberek (teljes joggal )az se tetszik nekik.

Amúgy nekem nincs bajom a melegekkel , azon kívül , h vannak.Még akkor sem érdekelnek, amíg látványukkal meg nem valósítják a vizuális esztétikai környezetszennyezést a közízlésbe ütköző kinézetükkel és magatartásukkal.


Amikor eltűrjük a melegeket(valami biológiai vagy hormonális beálítottságukkal magyarázva)mert nem tehetnek állítólag róla , h azok ,akkor legközelebb el fogjuk tűrni a pedofilokat a notórius lopósokat és hazudozókat és a felindulásból gyilkolókat is mert ők sem tehetnek róla , h olyanok amilyenek.Olyan nekik a genetikai állományuk , olyan hatással van rá a környezetük és különben is olyan a horoszkópjuk és mi többiek legyünk szívesek elfogadni őket olyannak amilyenek.

Szerintem az aki nem képes az általános polgári és emberi normák széles határain belül úgymond 'megvalósítani önmagát ' az ne csodálkozzon azon , ha kirekesztik és utálják.Magatartásával erre van ítélve.


Magyarországon sokkal több jogaik vannak a melegeknek , mint Lengyelországban, Szerbiában vagy Ukrajnában.Ott egy ilyen felvonulást nem biztos , h túlélnének.

2011. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 Salx Narval ***** válasza:
64%
Én is úgy vélem, hogy a törvény nem korlátozza a melegek jogait, számottevő módon.Együtt élhetnek és egymásra örökíthetik a vagyonukat is.Azt talán meg lehetne engedni nekik, hogy hivatalosan is házastársak legyenek, engem legalább is nem zavarna.Viszont a gyermeknevelés, már más tészta.Azt hiszem ezt ezt egy józan ítélőképességű embernek nem kell magyarázni, hogy miért nem engedhető meg.Tudom én, hogy sok meleg jobban nevelné a gyerekeket, mint némelyik más család, de ez törvényesen, ennek ellenére sem vállalható fel, a gyermekek érdekében.Csak egy példa,attól, hogy ha nekem három-négy feleségem lenne, még lehetnék példás apa és gondoskodó férj, még sem megengedett, ezt el kell fogadni.Nyilván tüntetni sem lenne sok értelme.Valaki már nagyon helyesen megírta előttem, a törvény biztosítja a jogaikat, a melegek társadalmi megítélése, viszont egy más dolog.Ezen tüntetéssel,felvonulással, csak rontani lehet.Mondjuk az ellentüntetők sem a normális embereket képviselik, ahogy elnéztem.Mit látnak az emberek, egy csomó magamutogató homokost és egy rakás barmot, akik szidják, dobálják őket.Nem túl szimpatikus dolog ez az egész.
2011. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
59%
Én a homoszexualitásra betegségként tekintek, és nem társadalmi problémaként. És tudjuk jól, h nem azért nem kezelik a homoszexualitást betegségként, mert "győzött a tudomány", hanem mert Amerikában a melegmozgalom olyan politikai erővé vált, hogy többé már nem volt megengedhető betegekként való kezelésük. És nem pedig a meleg felvonulás az egész rákfenének a gócpontja. Történetesen engem nem izgat, ha a melegek felvonulnak és az sem ha "fajnemesítő" bandák járják a várost, hogy laposra verjenek egy-egy általuk "ferde hajlamúnak" vélt egyént. Viszont arra vigyázok, h a környezetemben ne legyenek. Nem kötelességem senki társaságát elfogadni, ha nekem az nem tetszik. Akiket érint ez a felvonulás, mert zavarja őket, azoknak sajnos marad a tojás- és rohadt zöldségdobálás...
2011. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Salx Narval ***** válasza:
61%
A dokik is betegnek tartják őket, csak nem merik mondani, mert meghurcolhatják érte, ha rossz helyen mondják.:D Gyógyítani viszont még nem nagyon tudják és mivel teljes életet élhet tőle az illető, így nem érzi magát betegnek .Nyilvánvaló, ha egy ember az azonos neműekhez vonzódik, ott valami születési rendellenesség történt.Ha rendellenes valami azt gyógyításra szorul, az más kérdés, hogy mikor jut el a tudomány a probléma orvoslásáig.Nagy gond ez, mert rengeteg meleg ember van, jobb volna gyógyítani őket, mint probléma ként kezelni, vagy így- úgy elfogadni magát a másságot.
2011. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim válasza:
94%
Undorító.Szerintem nincs olyan,hogy valaki genetikai hibából meleg,de ha mégis,az azért mégsem ugrál kint az utcán,hogy ide figyelj b*zi vagyok,dobálj meg...
2011. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem szerintem kérdése, kutatások bizonyítják, hogy genetikai oka van, minden minden emberrel, sőt élőlénnyel kapcsolatos dologgal, amit nem tanulunk. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy örökléssel megy, ugyanis mutációval is ki lehet alakítani. Ez olyan kb, hogy valaki a paradicsomot szereti, valaki a paprikát, de attól, hogy valakinek az anyja a paradicsomot szereti, nem biztos hogy ő is. (ez egy egyszerűsített példa volt, természetesen sokan szeretik mindkettőt :D)
2011. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, nevezhetjük betegségnek, hiszen minden normálistól eltérő dolgot, amit az ember nem magának választ, az mondhatni betegség. A tolerancia azonban nem engedi, hogy betegségnek nevezzék, hiszen annak van egyfajta pejoratív jelentése.
2011. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem tartom helyesnek a társadalom szándékos provokálását. Nem lenne semmi baj a menettel ha szépen, egy-két transzparenssel, hétköznapi ruhában, néhány óra alatt végigsétálnának az úton.
2011. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!