Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már ennyire spórolunk,...

Ha már ennyire spórolunk, akkor miért nem a 180ezres katonai nyugdíjkat veszik el a 35-40 éves gyalogoktól, miért a kismamákat kell szivatni, akik tesznek azért, hogy pár évtized múlva legyen adózó és járulékoló nemzedék?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 17:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Te egy nagyképű rasszista troll vagy.

1. Nem vagyok cigány, de ha az lennék, akkor sem lenne jogod így beszélni. Olvasd el még egyszer a topik címét és rájössz majd, hogy mennyire eltértél a témától.

2. A te szellemi szintedet tükrözi, hogy mindig ugyanazokat a szófordulatokat használod és a mondanivalód a nullával egyenértekű, csak provokálsz. Szerintem tini lehetsz, de ha nem, akkor szégyen és gyalázat, hogy ilyen stílusban írsz és ilyen előítéleteid vannak. Nem irigylem a feleségedet, ha van.

3. Ha már lettél volna katona vagy ismernél katonákat, tűzoltókat, rendőröket, akik előbb elmehetnek nyugdíjba, mint te, akkor tudnád, hogy ez a bónusz miért van, de el sem kezdem ezt neked magyarázni, mert szerintem nem tudnád felfogni. Az én családomban rengeteg katona és tűzoltó van és nem ritka, hogy temetésre kell járni, mert valaki meghal szolgálatteljesítés közben (egyik közeli rokonom szokta intézni a tűzoltók temetését, szóval tudom, miről beszélek). Ilyen a te munkahelyeden is van? Te felmennél egy égő ház tetejére, hogy kihozd a bent maradt embereket? Te felvennéd a fegyvert, ha megtámadják a hazádat? És nem azt mondom, hogy ezek az emberek különlegesek, de legalább annyi tiszteletet megérdemelnek, mint bármely más ember...milyen alapon is becsmérled őket? Ha te annyira büszke vagy arra, hogy termelő munkát végzel (bár azt sem mondod, mit csinálsz), kérdezem én, hogy nincs szükség olyanokra, akik életeket mentenek és védenek? Mennyivel többet teszel te bármiért vagy bárkiért, mint ezek az emberek? Mitől vagy te különb?

2009. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező !

Te akkor miért nem szerelsz fel? Legalább neked is jó lenne, és nem kellene irigykedni. Menj te is katonának, rendőrnek tűzoltónak stb. Akkor te is lehetsz 40 évesen nyugdíjas. Nem lenne jó ? Vagy talán alkalmatlan vagy? Miért baj az ha a katona vidám ? sírjon talán, hogy te jól érezd magad ?

2009. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

szerintem aki,tényleg kinn harcól a frontokon :) /ha van ilyen)az oké, megérdemli a korai nyugdíjazást.

de én úgy tudom a hivatásos katonák is ücsörögnek irodákban, na ő nekik mennyire fárasztó lehet...

ennyi

2009. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Kedves beszívott nethuszár! :)


Ha ideges vagy, vegyél majd be gyógyszert. (Vigyázz, el ne guruljon.) De felőlem acsaroghatsz is nyugodtan tovább. Toppanthatsz a kis lábacskáiddal, ráncolhatod a szemöldöködet, sőt, moroghatsz is a muszájkabátkád mögül. (Majd lerendeznek az ápolóid, ha megunják a toporzékolásodat...)

A rendszer mindettől függetlenül továbbra is alkalmaz majd katonákat, azok meg nagyívben sz@rnak a te kis buksidra meg a hisztidre. :))


Ezért megkérnélek, hogy légyszíves írj már még pár kommentet ide (már ha az ápolóid is odaengednek a géphez), mert kiválóan szórakozom rajtad, te kis senkiházi féreg. :DD

2009. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

nagyképű nem vagy rasszisa pedig pont annyira amennyire kell :D

Ha ennyire hülye vagy és nem tudod felfogni amit írtam akkor menj el egy kisegítőbe talán még tudnak rajtad segíteni...

Apám hivatásos katona volt Bónuszok nélkül és ők tudom miért kaptak ilyen kedvezményt de kérdezd meg a család tagjaidtól hát ha elmesélik neked bár amilyen hülye vagy azt sem fogod fel.... tudod az elmúlt rendszerben egy katona tiszt nem mehetett külföldre, egy hónapban 2 Ütit kellett adni, haza ráncigáltak minket nem egy nyaralásról gyakorlat miatt stb a mostani katonaság szanatórium ehez képest. Szerintem pl több soför hal meg mint ahány tűzoltó, katona és rendőr munka közben tehát veszélyesebb meló ők miért nem mehetnek el nyugdíjba előbb???

Nálad biztos különb vagyok mert felfogom a dolgkokat nem a setét homály fedi az agyam mint neked :DDD

2009. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
36%

Kis Mimózám:D

Nem szoktam idegeskedni pláne ilyen agyilag retardáált bénák miatt mint Te, hülyének hiába magyarázok csak a fagyit csapkodja a homlokához :P A katonák nyugdíja miatt sem idegeskedem nem soká elveszik tőlük a kedvezményeket mert nem lesz miből finanszírozni nekem veszteni valóm nincs mivel nem kapok így sem semmilyen kedvezményt :D Már mondtam ami nekem kell arra előteremtem a hozzá valót :P

Arra vigyázz csak ha mész most cseresznyét szedni sálat, sapkát kesztyűt vegyél mert hideg van :DDDDD

2009. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megtanultál helyesen írni, akkor gyere vissza kritizálni. Nem szállok veled vitába, mert nem érdemes, hisz csak provokálsz. Te semmivel sem vagy különb senkinél sem.
2009. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

itt a lényeg:

"szerintem aki,tényleg kinn harcól a frontokon :) /ha van ilyen)az oké, megérdemli a korai nyugdíjazást.

de én úgy tudom a hivatásos katonák is ücsörögnek irodákban, na ő nekik mennyire fárasztó lehet...

ennyi"

és ténylef! a kamionosok,busz sofőrök miért nem mehetnek előbb nyugdíjba?

2009. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
29%

Aranyos kis beszívott nethuszár!


A katona bácsiknak nem veszik el a korai nyugdíját. Némileg talán (Ismered ezt a szót? Talán!) korlátozzák, de nem szűnik meg.

Szóval lesz miért toporzékolnod továbbra is. :)))

Mondhatnám lesz értelme az életednek - már ha a tiedet lehet még egyáltalán életnek nevezni, kis nyomorékom. :))

2009. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Szégyen amiket beszéltek és a kérdés is hülyeség. Ha a jövő nemzedékeit ilyen emberek nevelik akkor nem fizetnek adót, sőt, szociális segélyen élő mindenért nyafogó liberalista szemét lesz belőlük.
2009. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!