Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erdélyt egyszer visszacsatoljá...

Erdélyt egyszer visszacsatolják Magyarországhoz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 14:50
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
84%
Elvileg erre már nincs szükség, hiszen az EU-ban vagyunk.
2009. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
80%
A 21. században, amikor már EU van, semmi értelme nem lenne.
2009. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim válasza:
44%

attól függetlenül,hogy 14 éves vagyok és nem értek úgy a politikához,mint a felnőttek annyit megjegyeznék ezzel a témával kapcsolatban,hogy a trianoni béke előtt,ez egy ország vol,sőt egy gazdasági terület.Trianon után összeomlott az ország gazdasága,és miért?mert azok a sz*ros románok,csehszlovákok és szerbek az antanthoz álltak...És az antant pedig direkt nem tette meg az önrendelkezés elvét -Sopron kivételével-,mert azt gondolták,hogy akik eddig M.o-n éltek,ott is akarnak és akkor nem tudtak volna mit adni a kisantantnak...:(

és most mi van,megint szar van M.o-n...ha újra visszacsatolnák Erdélyt,talán kicsit helyreállna a gazdaság.És megbékélnénk egymással:)csak az esélyt adnék meg:-(

És mi van azokkal akiknek a szülei rokonai kint maradtak,és az új határok elvágták őket???

remélem,hogy visszacsatolják Erdélyt!

2009. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim válasza:
82%
En inkabb azt szeretnem h Erdely egy kulon orszagga valjek..
2009. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
53%

Igen, Erdélyország, Bácskaország, Szatmárország, Felnémetország ...Kívánságműsor!

Kapcsolom a műsorvezetőt! -illéspityu-

2009. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim válasza:
39%
Bekapod:P illespityus
2009. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
90%

18:43 nak valasz

hol jartal erdelybe h nem tetszett mert nem mindenhol szep mint egyes helyeken en is voltam a balatonon de nekem sem tetszett

2009. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
79%
Kár, hogy már 14 éveseket is manipulálnak ilyen téren. ... Bár nem lepődök meg ezen annyira, hiszen a tüntetések során is több fiatalkorú volt a dobálók között. ... Hja, korán kezdik az ideológiai nevelést. :((
2009. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
62%
majd amikor ujra magyar vilag lesz akkor csatoljak vissza (SOHA)
2009. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom? Én megétem azokat a magyarokat, székelyeket akik nem szeretnék. Nekik tényleg az lenne a legjobb ha autonomiát kapnának. Szerintem gazdaságilag meg politikailag is jobb lenne nekik a helyzet. Én nagyon szeretem a székelyeket meg a csángókat is. Sokáig néptáncoltam és sok barátra tettem szert mind az erdélyi magyarokkal,felvidékiekkel vajdaságiakkal akikkel mai napig ápolom a kapcsolatot
2009. febr. 8. 15:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!