Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem magyar terméket...

Miért nem magyar terméket vásárolsz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 02:03
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nem is drágább minden esetben.

Nálunk pl. 150 Ft egy liter autómatás tej. Ráadásul eből csináljuk a túrót, tejfölt, így az jóval olcsóbban jön ki, mintha a kész túrót, tejföl vásárolnánk meg.


A termelőtől vett magyar alma is kb. ugyanannyiba kerül.


Mi otthon sok élelmiszert magunknak termelünk, így amit azon megspórolunk, abból a többi termékből a magyart vesszük. Vagyis csak a szüleim, mert nkem nincsen munkám.



HA majd egyszer lesz munkám, biztos hogy magyar terméket vásárlok, ha csak tehetem, és inkább lemondok egy csomó mindenről, pl. ruhavásárlásról, vagy arról ,hogy megegyek egy csokit, vagy joghurtot. Vagy akár eszek miatt a kevesebb gyümölcsöt. Vagy mondjuk, Budapesten, közlekedek, gyalog, és biciklivel, hogy a bérlet árán vehessek magyar terméket.

Mert én tudom milyen munkanélkülinek lenni, és fontosnak érzem hogy a magyar honfitársaimat támogasam a megkeresett pénzemmel.


Persze, ez csak akkor lesz érvényes, ha valaha munkát találok. Meg ha meg tudom venni majd a boltban a magyar terméket.

2011. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!