Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előnyben részesíted a magyar...

Előnyben részesíted a magyar termékeket, ah ruhát vásárolsz a gyermekednek?

Figyelt kérdés

Kislányom kapott ma a barátnőmtől ajándékba egy szép melegítőt, magyar termék.

Nagyon tetszik a szabása, anyaga és a fazonja. Rákerestem a neten, találtam egy szimpatikus oldalt, szimpatikus árakkal.

Aki ismeri, elmondaná a véleményét a gyermekruhabolt.hu oldal termékeiről?


[link]


2011. febr. 13. 22:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat! ah=ha
2011. febr. 13. 22:41
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia,

általában igen. A közeli turiban, új body-t, és fehérneműt árulnak, nagyon jó áron. Greene - a márkanév, nagyon jó minőségben, tesz-veszen is láttam.

A másik nagy kedvenc a Kynga - márka, www.kynga.hu

bla-bla sapikat vettem a gyerekeimnek.

A Kenguru Gold nekem drága.

Boróka - gyerekruhákat is szeretem, különösen a body-kat, mert két sor patent van rajtuk, és ezért nagyon sokáig hordhatók.


most ennyi jut eszembe. Az általad linkelt oldalt nem ismerem, az árak jónak tünnek.

2011. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De jó, hogy írtál márkaneveket! A melegítőn Király Gábor neve áll, mint gyártó.

Utánanézek az általad írt neveknek! Köszönöm a választ.

2011. febr. 13. 23:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem a linkelt oldalon található termékek drágák. Ráadásul egy csomó műszálas :( Fiam ekcémás, csak 100% pamut holmikat adok rá, általában vállfás turiból veszem a (sokszor teljesen új, cimkés) ruhákat, kb ennek az árnak a feléért!

Ha mond valaki olyan magyar készítőt, ahol ennél olcsóbbak (és pamutból vannak) a ruhák, szívesen megnézem! Szeretek magyar termékeket venni, de ruhaneműből nem tudom megtenni ilyen áron. Ágyneműt pl. vettem neki készítőtől, meg huzatot is.

2011. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Kynga nekem is a kedvencem! 3. gyerek használja a bodykat, de a Kyngák szebbek mint az újak! Maximálisan pamutok és nem túl drágák. Főképp ahhoz képest, hogy milyen a minősége!

A másik kedvenc az Asti.

Mondjuk ezeket itt Debrecenben lehet kapni (a Kyngát itt is gyártják), máshol nem tudom elterjedtek-e ezek a márkák.

2011. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem részesítem előnybe, mert nagyon drágák és a minőségükkel sem vagyok elégedett. Bla Bla sapka 2.200 ft, egy mosás után kész kapca lett.

Ezzel szemben a C&A és a next nagyon jó minőségű, még használtan is jobb a minőségük, mint az új magyaroké. Ráadásul nekem az előbb fent nevezett márkák stílusa jön be, a linken látható ruhák nem:(

Fontos, hogy 100% pamut legyen, ez az elsődleges szempont.

2011. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. Szeretem a magyar termékeket, még csak 2 alkalommal csalódtam, 3 gyerekem van.

A Scamp ruhák azok viszont, amikben abszolút nem csalódtam, pedig úgy vásároltam, hogy nem is fogtam meg, nem is láttam a termékeket, hanem neten rendeltem rengeteget.

2011. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én nem rég fedeztem fel egy magyar és nagyon olcsó gyermekruha készítőt.A héten megérkezett a csomag tőlük és maximálisan elégedett vagyok!!

[link]

2011. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát Maugli bodym volt már, de annyira műszálas :( Tisztára kibolyhosodott :( De látom, most már legalább nem írják rá, hogy 100% pamut, mert a miénken még az volt.
2011. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!