Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is kéne lecsukni Gyurcsá...

Miért is kéne lecsukni Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés
Konkrétan milyen bűntényt követett el? Tényeket, ne rágalmakat! Ha már olyan határozottan valljátok, hogy börtönben a helye, akkor elő a tényekkel! Mert ennyi erővel a Dalai Lámát is lecsukhatnánk.
2010. dec. 18. 13:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/124 anonim ***** válasza:
6%

Gy. Ferencről elvileg bebizonyított tény, hogy megszegte a törvényt, csak elévült a bűncselekmény, ezért nem büntethető.

Naés? Mindenbe bele lehet kötni.

Gondolj esetleg arra, hogy az államszocializmusban elvileg nem voltak jelentős anyagi különbségek. Ez volt a rendszer lényege.

Mégis aránylag hamar, történelmi mértékkel nézve pillanatok alatt "kinőtt a fölből" egy pofátlanul gazdag milliárdos "kaszt".

Különös egybeesésként ennek a rétegnek egyik leggazdagabb, legbefolyásosabb személyisége, politikai vezére Gy. Ferenc elkövető, aki egészen véletlnül már abban a rendszerben is az elitképzőt járta végig, és pártvonalon tört előre.

Ez önmagában is egyfajta bizonyíték...

2010. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/124 doboszoli ***** válasza:
91%

Helmet, nem győztél meg, pedig engedném magam.(meggyőzni)

"elvileg, fura egybeesés".Fikció kérem, nem bizonyított tény.

2010. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/124 doboszoli ***** válasza:
100%

Az "elvileg" és a "gyakorlatilag" közötti különbségre az alábbival világítanék rá, ha megengeditek.

Pistike az apját kérdezi a kettő közötti különbségről.

Papa:"menj, kédezd meg anyádat, lefeküdne-e egy vadidegennel 10 millióért."

Pistike:" Anya azt mondta, igen"

Papa:" ugyanezt kérdezd meg a nővéredtől is"

Pisti:"Ő is igent mondott":

Papa:" Na fiam akkor nekünk elméletileg van 20 millánk, gyakorlatilag két ribancunk a portán!"

2010. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/124 A kérdező kommentje:

"és honnan veszed h megalapozatlanok? csak mert baromi nehéz a bizonyítás, még nem biztos h csak rágalom ...."

Erre én meg azt mondom, csak azért mert valaki baromira unszimpatikus és gyanús, még nem biztos hogy bűnöző. Még egyszer mondom, ÁRTATLANSÁG VÉLELME. Ha ezt nem tudod felfogni, ne lepődj meg majd azon se, ha ártatlanul kivégeznek.



"Helmet válasza:


Például amikor azt nyilatkozta, hogy szlovák terroristák fenyegetik az országot, és a Fidesz rendezvénye nem biztonságos, és azután, sem azóta sem mutatott fel bizonyítékot.

Akkor ez most hazugság? Rémhírterjesztés? Rágalmazás?"

Linkeld be, akkor elhiszem, és elismerem, hogy megérdemel egy komolyabb pénzbüntetést. (ezért még nem jár börtönbüntetés) Ellenkező esetben egy hazug görény vagy.

2010. dec. 18. 20:50
 65/124 anonim ***** válasza:

Nem akarlak meggyőzni. Van, akit célszerűbb úgyhagyni. Gondold akkor, hogy talpig becsületes, és szavazz rá. Ez a demokrácia.

Az elhíresült beszédében maga ismerte be a bűnösségét, de tőlem favorizáljad.

2010. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/124 A kérdező kommentje:

"Gy. Ferencről elvileg bebizonyított tény, hogy megszegte a törvényt, csak elévült a bűncselekmény, ezért nem büntethető.

Naés? Mindenbe bele lehet kötni.

Gondolj esetleg arra, hogy az államszocializmusban elvileg nem voltak jelentős anyagi különbségek. Ez volt a rendszer lényege.

Mégis aránylag hamar, történelmi mértékkel nézve pillanatok alatt >>kinőtt a fölből<< egy pofátlanul gazdag milliárdos >>kaszt<<.

Különös egybeesésként ennek a rétegnek egyik leggazdagabb, legbefolyásosabb személyisége, politikai vezére Gy. Ferenc elkövető, aki egészen véletlnül már abban a rendszerben is az elitképzőt járta végig, és pártvonalon tört előre.

Ez önmagában is egyfajta bizonyíték..."

Tehát a gyors meggazdagodás önmagában bizonyíték arra, hogy valaki bűnöző. Ezek szerint mindenkit le kéne csukni, aki az elmúlt 20 évben meggazdagodott. Mond, te kommunista vagy?!

2010. dec. 18. 20:57
 67/124 anonim ***** válasza:
jja, az alapokat Helmet a 20:37-ben leírta, aztán azóta meg nyilván se száma annak amit művelt, tehát elég csak pár dolog miatt előszedni, az is bőven több száz év lenne neki
2010. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/124 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kommunista. Legalábbis nem politikai gondolkodás tekintetében.

Vannak olyanok akiknek a politikai nézet nem egy "gondolkodásmód", hanem egy "HIT". Ugyanúgy, mint a kerszténység, vagy az iszlám.

Szerintem a kérdező tulajdonképpen MSZP-hívő, nem egyszerűen szavazó. Ilyen az igazi "jó káder". Nem sokat gondolkodik, csak nyomja a gombot.

Van ilyen jobboldaliban is amúgy...

2010. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/124 doboszoli ***** válasza:
52%

Helmet a 20:37-ben éppenhogy nem írt semmit, amit Te "alapoknak" nevezel.

"..azóta NYILVÁN, se szeri, se száma..."

Ez aztán ütős érv volt, fel kell adni az álláspontomat.D)

Kedves Kérdező, én nem vagyok szoci-fan, sőt szoci érzelmű sem, (legalábbis a "szoci" mai értelmében), de az igazságtalanság, a tények nélküli észosztás, nagyon böki a csőröm, és szívom a vérét, mint a pióca.

2010. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/124 doboszoli ***** válasza:
100%

Atletiko Madrid, majd' elfelejtettelek.

Nagy pohár hideg víz, nagy levegő, kannás bor bedugaszol mára, trágár beszéd miatt kétszeri fogmosás, és mehetsz aludni. A mai bunkóságteszten sikeresen átmentél, gratulálok!

2010. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!