Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogy a nép? Kevesen vállalnak...

Fogy a nép? Kevesen vállalnak mostanság gyereket?

Figyelt kérdés
Kérem szépen,ilyen 12-14 óráztatás mellett,meg ha kirugják az embert a munka helyéről,ha már gyereke van HOGY VÁLLALJON AKÁRKI IS GYEREKET?!!Hogy vállaljon akárki is,ilyen munka beosztások mellett??Vegyünk egy képzeletbeli fiatal párt... a férfi elment katonának(nem mindenhol van laktanya=))100kmre a párjától,és csak 7végente jár haza.A Nő vendéglátásba dolgozik reggel 10re megy éjfélkor ér haza(rabszolga munka kb...)Én is vendéglátós vagyok,de nincs az az isten,hogy ebbe dolgozzak..Kérdem én Ilyen idő beosztás mellett h válaljonak gyereket?ez csak 1 példa volt de jellemző máshol is h 10-12 óráztatják az embert.Ha az embernek magára nincs ideje egy gyerekre hogy legyen?:)Szánalmas h bárki van hatalmon mindennel foglalkoznak,csak azzal nem ami tényleg fontos...Jó lenne kedves kormány ha a lényegi kérdésekkel foglalkozna és nem azzal hogy legyen vasárnapi zárvatartás mindenhol kötelező...=)
2010. dec. 16. 13:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
32%

Na! A vendéglátásban túlórákkal és jattokkal lehet jól keresni. Ha kevés, akkor még többet. Mi férfiak alulbecsüljük a képességeinket. Manapság meg pláne.

A mami meg otthon marad a gyerekekkel. Nem kell gazdagnak lenni, hogy értékes embereket neveljünk.

Az, hogy kevés a gyerek az önzőségünknek és a telhetetlenségünknek köszönhetjük.

2010. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
ilyen világba ki akar gyereket szülni?
2010. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
62%
KEvesen hát. Én 30 éves vagyok, a gimis osztálytársaim közöl 3 db-nak van gyereke. És 30-an voltunk.
2010. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

1 nem a tehetetlenségünk hanem sokszor az h reggeltől estig robotolsz,azért nincs gyerek senkinek...ez az elsődleges probléma...


2 senki:)

2010. dec. 16. 14:13
 5/40 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen világba kockázatos gyereket szülni...
2010. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
59%
32 vagyok, de nem szültem, mert magamat is megérem eltartani. A munkából nem akarok kimaradni, amíg van hitelem, tehát jó eséllyel nem lesz gyerekem! A munkidőbeosztásom mellett meg tényleg nem tudnék foglalkozni egy gyerekkel.
2010. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Szánalmas,mocskos az összes kormány ami volt,és ez sem jobb:)
2010. dec. 16. 14:36
 8/40 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy vagyok vele, hogy szülnék már. Akár most rögtön is. De így egyszerűen lehetetlen, és az, hogy 10-12 óráig kell valakinek dolgoznia, még nem a teljes sztori. Sajnos a mai magyar társadalomban a legtöbb érv a gyerek ellen szól. :(
2010. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
59%

Az első válaszadó elég érdekesen szemléli a dolgokat. Egy fizetésből nem lehet eltartani 3 embert. Arról meg ne is beszéljünk, hogyha az anyának lejár a gyese, eltud-e újra helyezkedni! Ha nem akkor a férfi, úgy hajthat, mint egy ló, és erre rámehet a családi életük, mert nulla időt fog tölteni a szeretteivel, és ez megmérgezi az otthoni hangulatot!

Annak meg mi értelme, ha a gyereket csak az anya neveli,az apát meg sosem látja, csak tudja, hogy ő keresi meg a kebnyérre valót?

Ebbe a világba, itthon, ma Magyarországon nem lehet gyereket szülni!

2010. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
34%
Jaj, mindig csak a pénzhajhászás! Afrikában, Nigerben az egy nőre jutó gyerekek száma 7 fölött van, holott azok ott éheznek. Mégis bevállalják, nohát. :)
2010. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!