Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy ellenszenv...

Mi ez a nagy ellenszenv azokkal szemben akik nem annyira hazafiak, hogy majd itt éljenek?

Figyelt kérdés

Megélhetés szempontjából eléggé rossz az ország. Míg nyugaton a fizetések átlagban 3X nagyobbak, az árak csak 35% nagyobbak.

Lehet valaki hazafi, de mi van ha normális életszínvonalt akar mint nyugaton.


2010. dec. 12. 10:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Keleti gondolkodásúaknak íme egy elgondolkodtató videó:"


Ez aztán nagy ijesztés volt...


Nyugatról is lehetne jókis "rémvideókat" mutatni. Pl. ahogy New York utcáin éhenhalnak a csövesek az individualista, liberálkapitalista társadalom pedig nem segít rajtuk...

2010. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
80%

Azzal, hogy pár évre kimegyek külföldre, nem tudom, miért árulnám el a hazát. És ha érdekel milyen ott? Ha érdekel az idegen kultúra? Akkor én egy mocsok hazaáruló vagyok?


Egyszer élünk, és egy életünk van csak arra, hogy megtapasztaljuk azokat a dolgokat, amik érdekelnek, hogy élményeket gyűjtsünk, hogy megismerjünk másokat.

nem akarok úgy meghalni, hogy csak ezt a kis szegletét ismerem a bolygónknak.

2010. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

"Azzal, hogy pár évre kimegyek külföldre, nem tudom, miért árulnám el a hazát."

Sokaknak ezzel az a bajuk, hogy kimegy valaki és rájön, hogy basszus mi nagyon el vagyunk maradva és nem is tudnák otthon tartani az életszínvonalukat.

2010. dec. 12. 19:46
 24/25 anonim ***** válasza:
Féltékenység-idiótaság.Begyepesedett idióták,de ugye az már túl liberális lenne számukra,ha nem kötnének bele abba,hogy ki hogyan éli az életét.Ha ennyire fontos nekik a 10 gyerek hajrá,übereljék a a cigányokat.Kíváncsi vagyok hol lesz 20 év múlva az ország...
2010. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hülyék, irigyek.
2010. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!