Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy ellenszenv...

Mi ez a nagy ellenszenv azokkal szemben akik nem annyira hazafiak, hogy majd itt éljenek?

Figyelt kérdés

Megélhetés szempontjából eléggé rossz az ország. Míg nyugaton a fizetések átlagban 3X nagyobbak, az árak csak 35% nagyobbak.

Lehet valaki hazafi, de mi van ha normális életszínvonalt akar mint nyugaton.


2010. dec. 12. 10:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%

"Mert a saját vagy egy nagyon szűk csoport itt pl. család érdekeit nézni, nempedig a népe érdekeit"

Érdekes a nép pont telibesz*rja, hogy nekem mi az érdekem! akkor miről is beszélünk? -.-

2010. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:53

atyaúristen -.-

2010. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ha a jobbikon múlna akkor az arabokkal barátkoznánk ahol ha egy nő megcsalja a férjét halálra lehet kövezni. Gratulálok nekik nagyon értelmes párt.
2010. dec. 12. 11:14
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Én így gondolkozok, de senkit sem szólok le emiatt, ez az én döntésem hogy itt maradok ha ki is mehetnék Finnbe vagy angolba nem akarok. Az már persze más hogy engem meg ezért szólnak le...
2010. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

10:44!

"Talán azért, mert jelenlétével növeli az ország népességét, ha meg még gyereket is szül, akkor meg mégjobban növeli!"

Olvass statisztikákat: 85%-a azoknak, akik kimennek külföldre egyetem után, harminc éves korukra hazajönnek, mert egyszerűen nem tudnak rendesen beilleszkedni a másik kultúrába. De addigra már kereshetnek annyi pénzt, hogy egy lakást itthon megvegyenek, gyerekeket vállalhassanak. Szerintem igenins az az igazi magyar hazafi, aki vállalja azt, hogy külföldön, a hazájától elszakadva él évekig, hogy ott tanulhasson, anyagiakat gyűjtsön, és hazajőve effektíve tehessen az országért!

Mellesleg nem attól lesz nagy egy nép, hogy sokan vannak. Minőség és mennyiség nem ugyanaz...


10:48!

"Mert a saját vagy egy nagyon szűk csoport itt pl. család érdekeit nézni, nempedig a népe érdekeit"

Ellenben a nép egyedekből épül fel. Ha az egyedek gyengék, akkor ez a népre is kihat. És könnyebb egy kis területtel kezdeni a jobbítást, mint egyszerre 10millió emberért felelőséget vállalni.


10:53!

"Én keleties gondolkodású ember vagyok, és szerintem Magyarországnak meg kéne maradnia ilyennek, amilyen most, valamint jobban kéne barátkoznunk más keleti országokkal pl. Kínával, Oroszországgal"

Nem tudom, hogy ezen te mit értettél, de Kína és Oroszország nagyon nem gondolkodik ugyanúgy. Azért, mert mind a két helyen hatalmas az állami befolyás? Mert mind a kettőben az emberek egy szűk csoportja él csak jól? Mert a nem a többségi néphez tartozó népeket elnyomják? Kösz, de ilyen téren én nem szívesen gondolkodom "keletiesen", főleg nem úgy, mint az orosz vagy a kínai vezetés.

2010. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

11:14:

Ez mi már?

Most meg a zsidókkal barátkozunk, akik egy egész népet tartanak karantén alatt a saját államuk területén.

A te retorikádat követve: Gratulálok, a jelenlegi vezetés is nagyon értelmes.


Az araboknak és az izraelieknek is vannak jó tulajdonságaik.

Szerinted az nem jó, hogy a gyilkosokat, nemi erőszaktevőket, vagy drogcsempészeket többnyire kivégzik?

2010. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%

Rossz a kérdés!

A "hazafiságnak" semmi köze az árakhoz és a bérekhez!

2010. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

"Szerinted az nem jó, hogy a gyilkosokat, nemi erőszaktevőket, vagy drogcsempészeket többnyire kivégzik?"

Mondjuk a drogcsempészeket nem végeztetném ki.

De basszus az arabok egy nőt akartak halálra köveztetni mert megcsalta a férjét, majd csak sima akasztásra módosítottak, ha ez szerinted rendben van akkor elég beteg vagy.

2010. dec. 12. 12:51
 19/25 anonim ***** válasza:
76%

"Mert ha igazán hazafi lenne, akkor messzebre látna a materiális dolgoknál, és nemcsak az anyagiakban mérhető "életszínvonal" számítana neki, talán azért!"

Persze, hogy nem csak materiális dolgokból áll a világ, de azért nem vagyok hajlandó nyomorogni és gyártani a gyerekeket csak, hogy a hazának jobb legyen. Nem a középkorban vagyunk, amikor dicső volt meghalni az eszmékért. Bár egyesek még szellemi szinten mindig ott tartanak.


"Mert a saját vagy egy nagyon szűk csoport itt pl. család érdekeit nézni, nempedig a népe érdekeit"

Nem akarok megsérteni senkit, de én inkább a családomat választanám, mint a népemet. Fontosabb az, hogy lássam a gyerekeimet felnőni, mint hogy meghaljak egy idióta eszméért.


"Szerinted az nem jó, hogy a gyilkosokat, nemi erőszaktevőket, vagy drogcsempészeket többnyire kivégzik?"

És ha mondjuk téged tévesen ítélnek el és végeznek ki? Akkor neked lenne a legnagyobb pofád. Sosem értettem, hogy keresztények, akik hisznek a megbocsátásban hogyan lehetnek ennyire álságosak és végletekben gondolkodóak! Én keresztényként azt vallom, hogy az ítélkezés Isten joga, nem egyes embereké. Van egy ismerősöm, aki vallásos és emellett jobbikos. Megértem, hogy nem kedveli a zsidókat, de ő ki akarja végezni az összeset és minden vágya egy forradalmat szervezni itthon. Neki a haza a mindene és le.arja, hogy a gyereke hogy 's mint van, az a fontos hogy a haza olyan legyen amilyennek ő a csipkerózsikás álmában elképzelte. Nekem kb ez jut eszembe a nagy jobbikos hazaszeretetről és arról hogy állandóan árulással jönnek egyesek.

2010. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Keleti gondolkodásúaknak íme egy elgondolkodtató videó:


[link]


Ha ennyire bejön nektek az a világ, nyugodtan költözzetek oda.

2010. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!