Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végképp elveszítettem a...

Végképp elveszítettem a fonalat emiatt a sok szélhámos idióta miatt. Elmagyarázná nekem valaki, hogy mit kevernek ezek a nyomorultak most a nyugdíjak körül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet ép ésszel felfogni, hogy miért nézik ilyen szinten hülyének az embereket ezek a férgek, - legyen olyan kedves és magyarázza már el nekem - közép európai fehér ember számára érthető formátumban - azt, hogy hogyan lehet túlélni azt, amit ezek a férgek csinálnak velünk!

Mit érdemes csinálni? Hogyan érdemes csinálni, - hogy ne kelljen betörni járnom, ha nem esz meg a franc a nyugdíjkorhatár elérkezése előtt?

-Bár ne érném meg!...

Köszönettel!


2010. nov. 24. 21:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

23:29 - Számoljunk már egy kicsit, ha ennyire kell a pénzünk, a mi saját megtakarításunk, amihez hozzányúlhatunk akkor, amikor nyugdíjba megyünk, vagy ha kivonul a cég az országból, vagy ha meghalunk idő előtt azt a kedvezményezett kapja... Szóval ha ez a pénz, ami rengeteg embert érint, most annyira kell, akkor hogy a bánatban van pénze kormányunknak:

- a vagyonosak adócsökkentésére

- új stadion építésére

... stb.?

2010. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a beérkezett válaszokat.

Sajnálattal tapasztalom, hogy parázs vita alakult ki a válaszokat beküldők között, - az eredeti célom nem az volt, hogy embereket ugrasszak egymásnak, hanem valóban az, hogy megpróbáljak tisztábban látni, mint azt eddig tettem az idővel engem is érintő ügy kapcsán.


Volt mindkét "pólust" képviselő, frappáns, kerek, egész, logikusan felépülő válasz, - külön köszönöm ezeket a válaszokat a Beküldőiknek!

2010. nov. 25. 08:18
 23/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 11-24 22:39


Az első felvetés igaz szerintem de a másodiknál nem!

Magyarországon olyat, hogy profitáljon valami? Hamarabb lesz az egész Magyar borvidék a Viktorkáéké (ha már nem az Övé!?!) mint, hogy mi abból kézzelfogható hasznot lássunk.


21 éve azt hallgatom, hogy huzzunk a derékszíjon de már az emberek gerincébe vág az a szíj, olyan vékony a derekunk a sok nadrágszorítás miatt. A parlamentben ezzel szemben hózentrógert hordanak!

Ez mellé a létminimumot is adóztatni akarják de Pl. Járainak A felügyelőbizottsági elnöki fizetése(amiért lássuk be sz@rt se csinál) CSAK 300000ft és ezért a kormány 1,2 millára akarja neki emelni mert ez "NEM ÁLL ARÁNYBAN A MUNKÁJÁVAL".Röhely ami ebben az országban folyik!

2010. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23:02

Saját tapasztalatomból tudom mennyire megbízható az állami nyugdíj.42 évi az állami szektorban ledolgozott idő után mentem nyugdíjba. A ledolgozott időből az 1998 előtti 32 évre egyetlen fillér nyugdíjat se kapok, csak szolgálati időnek van elismerve.Kizárólag azért tudok normálisan megélni, mert volt saját megtakarításom.

2010. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%
Kivonulnak? Meg lelépnek a pénzeddel? Ember! Van Neked bankszámlád? A bankban miért bízol? Nagyobb pénzeket kezelnek mint a nyp. járulék. Nem kéne azt is az államra bízni, mint jó gazdára?!
2010. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!