Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végképp elveszítettem a...

Végképp elveszítettem a fonalat emiatt a sok szélhámos idióta miatt. Elmagyarázná nekem valaki, hogy mit kevernek ezek a nyomorultak most a nyugdíjak körül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet ép ésszel felfogni, hogy miért nézik ilyen szinten hülyének az embereket ezek a férgek, - legyen olyan kedves és magyarázza már el nekem - közép európai fehér ember számára érthető formátumban - azt, hogy hogyan lehet túlélni azt, amit ezek a férgek csinálnak velünk!

Mit érdemes csinálni? Hogyan érdemes csinálni, - hogy ne kelljen betörni járnom, ha nem esz meg a franc a nyugdíjkorhatár elérkezése előtt?

-Bár ne érném meg!...

Köszönettel!


2010. nov. 24. 21:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
azért van mert hagytátok őt elveszni : http://www.youtube.com/watch?v=TLqsTA-aHOs&feature=related
2010. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Ja, Gyurcsány a hibás, bocs, elfelejtettem.

Emlékszem már, ő volt az a csávó, aki kirobbantotta a 2008-as világválságot. Meg felvette azt a fránya IMF hitelt, amitől nem ment tönkre az ország mégsem. Máskülönben talán a görögökkel meg az írekkel sörözhetnénk...

Engem nem győzött meg, hiába hallgatom.

Azért köszi.

2010. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
22:03 - Mint mikor régen kiátkoztak vagy száműztek valakit...
2010. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem Gyurcsány miatt kell a pénz! Az egykulcsos adó miatt is hatalmas költségvetési bevétel marad el. Nem hiteltörlesztésre kell a mi pénzünk,hanem a gazdagok megsegítésére. A jövő évre tervezett 1,3 milliárd propaganda kiadásra. Az Eu-Elnökség miatti 77 milliós euró költségre. (Ami ha jól számolom,20 milliárd Ft körül van)

Ezeket ha elhagynák,akkor nem kellene az emberek megtakarításait ellopni.

2010. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Pénz kell a kasszába, ami nagyon kiürül az imf hitel fizetésétől, köszönet qrcsányék ámokfutásának."


Érdekes. Arra persze van pénz, hogy Orbán és a hasonszőrű magas fizetésűek havi félmillióval többet vihessenek haza. De te csak kajáld tovább nyugodtan az "elkúrta", meg a "romokban az ország" dumát, amit Viktorod hint - miközben röhögve zsebre teszi a pénzt, amit több száz szegénytől von meg hónapról hónapra.


Nem győzött meg a bandzsa gazdasági miniszter sem. Legfeljebb arról, hogy egy arcátlan gazember.

2010. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

22:24 Nem ő robbantotta ki a "válságot. De ha egy erős gazdaságot épít fel akkor talán az imf töredéke is elég lett volna.


22:31 Ha az eus elnökséget tökös csávók intézik a Magyar részről, akkor az ország többet profitál, mint amennyit befektet.

2010. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%
Én akkor lennék felháborodva, ha mondjuk az állam zárolná a számlámat. De így nem értem a felháborodást. A magánnyugdíj pénztárak előtt is volt élet. Nem értem hogyan lehet megbízni egy magántőkében, és hogyan nem lehet megbízni a Magyar államban. Mert ismételten mondom: ne vonjátok össze az állam és a kormány működését.
2010. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
23:02 - A MNYP pénz a te magánvagyonod, olyan, mint ami a bankszámládon van, csak ehhez nem azonnal nyúlhatsz hozzá, hanem amikor nyugdíjas leszel, de ez a tiéd marad x év múlva is, az államit azonnal kifizetik, és te mások adójából leszel kénytelen megélni öregen, de senki nem garantálja, hogy lesz-e egyáltalán akkor pénz az állami nyugdíjakra.
2010. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
35%
Viszont azt sem garantálja senki, hogy akkor még lesz MNYPT. Mi a biztosíték arra, hogy a kifizetések előtt nem tűnnek el a pénzeddel. Az állam? Az állam vállaljon kockázatot megint egy magáncég üzelmeire. Amennyiben működő gazdaságot tart fent az állam akkor a nyugdíjakat is lehet fizetni a befizetésekből. Nem? Kérdezek még jobbat. Az állam nem tudja úgy működtetni a nyugdíjpénztárat, mint a magántőke? És itt nem kell a sablonos rossz duma, hogy az állam rossz gazda.
2010. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!