Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter úgy keresett 8...

Magyar Péter úgy keresett 8 millió forintot, hogy 32 napon át egyetlen alkalommal sem látták a munkahelyén. A baloldali szavazóknak ezen sincs semmi kivetnivalójuk?

Figyelt kérdés

Holnap utazik a telefontolvaj Brüsszelbe. Pedig már egy hónapja ott kellene hogy legyen a munkahelyén.

https://www.youtube.com/watch?v=l42KGFo75WQ


tegnap 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a kérdéseden van kivetnivalóm.
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Mégpedig?
tegnap 14:07
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Megint egy propagandista vergődése.
tegnap 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Értem. Egyből propagandista vagyok, mert nem tetszik az igazság.
tegnap 14:09
 5/20 Fingkirály ***** válasza:
76%

Mészáros Lőrinc vagyona pedig 330 milliárd forinttal nőtt 2023-ban (valszeg idén még többel fog).


Amúgy at jelenti, hogy ezt a hatalmas összeget, amit sérelmezel a magyarpetin, ő 14 és fél percenként lopta el a mqgyar állampolgároktól (igen, tőled is).


Érted, ne egyszer 14 perc alatt, hanem folyamatosan minden tizennegyedik percben.


Magyarpeti se egy matyóhímzés az tény, de nagyon sok paszulyt kellene még megegyen, hogy egy átlagos neres gazembernek csak a lábkörméig felérhessen tolvajlásban.

tegnap 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Fingkirály ***** válasza:
80%

Illetve hogy fordítva is nézzük, a 32 nap alatt 8 millió (amit amúgy az eu fizet, nem mi magyarok közvetlenül), az naponta 250 ezer forint.


Hát b*szod én örülnék a legjobban, ha a Mészáros/Tiborcz-félék csak napi 250et lopnának az államkasszából.

tegnap 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Mi köze a baloldaliaknak Magyar Péterhez?

Magyar egy jobboldali populista politikus.

tegnap 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező!

A magyar parlamenti képviselőket is nézed, hogy mennyit járnak be?

tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Az, hagyján, hogy a baloldali szavazóknak nincs kivetnivalója, de az őt alkalmazó kormánynak sem volt ellene kivetnivalója, aki most őt támadja.
tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Kívancsian vártam milyen youtube videót linkelsz. Nem lepődtem meg. Hány milliárd forintot dobott ki eddig az ablakon a közmédia Magyar Péter lejáratására? Megjegyzem teljesen feleslegesen. Én is csak azért szavazok majd a TISZÁra, mert amit a FIDESZ tesz kontraproduktív.
tegnap 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!