Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány óvodás...

A magyar kormány óvodás kivagyi viselkedése miatt 200 millió euró büntetést kell fizessünk, ami 80 milliárd forint, vagyis minden magyar ember zsebéből kivettek 10000 forintot ebben a pillanatban. Miért nem váltjuk le ezeket?

Figyelt kérdés
Miért bízzák az emberek rájuk az országot? Miért nincsenek az utcán az emberek, miközben 300 forintos vizitdíjért, meg hasonlókért kimentek? És napinta még fizetni kell 1 millió eurót, és nincs szándék se a rendezésre! Mégis meddig hagyjuk ezt? Ennyire teszetoszák vagytok, hogy engeditek hogy lopjanak a zsebetekből. De ha az utcán lopna tőletek valaki 10000-et, akkor bezzeg hívnátok a rendőrt, vagy azonnal elvernétek. Ennyire hogy tud hívő lenni valaki? Ha a pap bácsi lopja el a pénzed, az oké.

tegnap 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Az hagyján, de pont ennyit küldtek Csádnak is, szóval már 20000 Ft/fő csak erre a két dologra.
tegnap 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert az Eu-nak kéne inkább 200 milliárdot költeni az EU külső határaira. A Genfi egyezményt meg totál újra kéne ìrni, nem a mai viszonyokra lett kitaláova
tegnap 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Jó vicc, befizetni a 200 milliárdot, hogy azok meg tovább adományozzák az ukrán neonáciknak meg dzsihád képző iszlám integrációs egyleteknek
tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az még jó is lenne, mert valóban a nyugatnak segítenie kéne Afrikát és a leszakadt régiókat, hogy ott orvosolja a problémákat, csakhogy erről semmit nem tudunk, homályos az egész, nem tudjuk mire megy. Ha mi etikusak vagyunk, akkor miért nem ebből csinál a kormány óriásplakát kampányt? Ha ezt hirdetné, és értenénk, akkor lehet hogy az állampolgárokat is ösztönözné a segítségre, és ez lenne a fontosabb, és az hogy más nemzetek is hasonlóan tegyenek, de az egész titokban megy, és nagyon furcsa, hogy az orosz befolyás ott van a háttérben.
tegnap 08:48
 5/13 menta34 ***** válasza:
100%

Kérdező. Bár értem mit mondasz, szerintem nem veszed figyelembe a számokat.

A júniusi EP választáson 5.282.194 ember bár tehette volna, de nem szavazott a fidesz ellen.

(ebből 2M konkrétan a fideszre szavazott és 3,2M pedig baszott elmenni szavazni) Azaz a választásra jogosultak (össz: 7.8M) pontosan kétharmada szerint jó ez így ahogy van... legalábbis annyira jó, hogy őnagysága ne szájon rá fél órát, hogy tegyen ellene.

Amíg ebből az 5,2M-ből legalább 1M-t nem tudsz megmozgatni, kb. minden teljesen felesleges :(

tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Azért, mert az Eu-nak kéne inkább 200 milliárdot költeni az EU külső határaira. A Genfi egyezményt meg totál újra kéne ìrni, nem a mai viszonyokra lett kitaláova"


Te teljesen logikátlan vagy. Az egy másik ügy, amiről lehetne vitázni, de nincs jogalapja. Viszont ettől függetlenül a 10000-et kihúzták a zsebedből tök fölöslegesen, csak elemei jogi szabályokat kellett volna betartani. Ha költene, amit szeretnél (egyébként küldött volna segítséget, de nekünk nem kellett), attól még a szabályokat ugyanúgy be kellett volna tartani.

tegnap 09:21
 7/13 A kérdező kommentje:

"Amíg ebből az 5,2M-ből legalább 1M-t nem tudsz megmozgatni, kb. minden teljesen felesleges"


Én értem a számokat, de a kérdésem az emberi viselkedésre vonatkozik, és szeretném megérteni ezt a tömeget. Miért van az, ha az utcán kivesz valaki a zsebedből egy 1000-est, akkor felrúgja, megveri, sőt még akkor is ha átszalad előtte a zebrán, vagy épp fordítva, ha ő a hibás, akkor is ordibál, de amikor 10ezreket szór el a kormány a semmire, akkor senki nem ordibál, mindenki kussol. Mert ha szektorokat ellopnak, még lehet mondani, hogy a magyar gazdaság fellendül, majd visszaosztja stb. De amikor tök értelmetlenül történik a pénzszórás, az mindenki fel kéne háborítson. Mégha az ember meg is bízik valakiben, ha a családban valaki mondjuk hatalmas költést csinál, rákérdez az élettárs, hogy miért legalább, nem?

tegnap 09:26
 8/13 menta34 ***** válasza:

Kérdező: igen, ez a kérdés.

Nem tudok jó választ... azon kívül, hogy buták, megvezetettek és megtévesztettek :(

A másik pedig, nem tudom ki vette még észre, hogy sok fidesz szavazó titkolja, hogy rájuk szavaz. Sunyi, alamuszi, mihaszna stílus mint a pedofil papok. Itt tartunk.

tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5 Azt állítani hogy aki nem ment el szavazni szerinte minden jól van így egy ordas nagy hazugság.
tegnap 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 menta34 ***** válasza:

#9 Ha nekem nem jó valami és zavar akkor teszek ellene. A nemszavazók 90%-ának fél órájába telt volna, cseszett rá.


(nagy mázlijuk, hogy én nem vagyok/voltam/leszek hatalmon mert fossá bírságolnák mindenkit aki nem megy el szavazni orvosi igazolás nélkül:D)

tegnap 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!